ویروس بحران سران غرب ebbing در چین; تغذیه اسلش نرخ

در اسپانیا و منطقه باسک که در آن حداقل پنج نفر از پزشکان و پرستاران از نزدیک آلوده نزدیک به 100 مراقبت های بهداشتی کارگران برگزار می شد در انزوا و حداقل 120 تحت نظر قرار گرفتند.

The first known death in the U.S. due to the coronavirus occurred at EvergreenHealth Medical Center in Kirkland, Washington.

اولین و شناخته شده مرگ و میر در ایالات متحده با توجه به کروناویروس رخ داده در EvergreenHealth مرکز پزشکی در Kirkland, Washington.اعتبار:AP

“ما نگران آن هستند که کشور توانایی به پاسخگویی هستند به خطر بیافتد توسط شديد و افزايش اختلال در عرضه جهانی از تجهیزات حفاظت شخصی ناشی از افزایش تقاضا احتکار و سوء استفاده” گفت: سازمان جهانی بهداشت مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus.

“ما نمی توانیم توقف COVID-19 بدون حفاظت از سلامت ما کارگران است.”

این قارچ شیوع بیماری در تقابل با خوش بینی در چین که در آن هزاران نفر از بهبود بيمار مبتلا به رفتن به خانه و تعدادی از عفونت های جدید کاهش یافته و به پایین ترین سطح در چند هفته.

ویروس خوشه در ایالات متحده منجر مدارس و مترو برای پاکسازی, سریع جستجو برای واکسن و گسترش ترس در میان ساکنان خانه سالمندان که به ویژه آسیب پذیر هستند.

در وال استریت, سهام, شروع به پریدن کرد و پس از فدرال رزرو اعلام کرد اضطراری کاهش نرخ. رئیس بانک فدرال جروم پاول گفت: ویروس “مطمئنا وزن در فعالیت های اقتصادی هر دو در اینجا و خارج از کشور برای برخی از زمان.”

گروه دیگر از هفت کشور به نظر می رسد بیشتر تمایلی به دنبال کت و شلوار احتمالا به دلیل بسیاری از نرخ بهره خود را در حال حاضر نزدیک و یا زیر صفر است.

آمریکا تعداد COVID-19 مورد در صدر 100 گسترش در سراسر حداقل 11 متحده است. شش نفر فوت کرده اند, همه در واشنگتن است.

سازمان غذا و دارو به کارکنان مراقبت های بهداشتی خوب برای استفاده های صنعتی نوع ماسک ماسک اغلب استفاده می شود برای محافظت از کارگران ساختمانی از گرد و غبار و باقی مانده است. این ماسک که دید مناسب و فیلتر کردن 95 درصد از ذرات نیز اغلب استفاده می شود برای جلوگیری از گسترش باکتری ها در بیمارستان و اتاق عمل.

Federal Reserve Chair Jerome Powell has cut interest rates in an effort to support the US economy.

فدرال رزرو صندلی جروم پاول کاهش نرخ بهره در تلاش برای حمایت از اقتصاد ایالات متحده.اعتبار:AP

رهبر ایران دستور نظامی برای کمک به مقامات بهداشت در مبارزه با این ویروس که مقامات گفت: کشته شدن 77 نفر – مرگبارترین شیوع خارج از چین. در میان کشته شدگان هستند محرم از آیت الله علی خامنه ای, ایران, سفیر سابق واتیکان و به تازگی عضو انتخاب مجلس.

ایران قضائیه رئیس و ابراهیم Raisi گفت: برخی از مردم در حال انباشت تجهیزات پزشکی برای سود و خواست دادستان به هیچ رحمت.

“احتکار sanitising آیتم های بازی با زندگی مردم است و امروزه” او گفت:.

در فرانسه رئیس جمهور اعلام کرد دولت را کنترل فعلی و آینده سهام ماسک صورت برای اطمینان از آنها می تواند به سلامت کارگران و coronavirus بیماران و وزیر دارایی هشدار داد که شراب خواری-برای خرید ملزومات خانگی می تواند باعث کمبود.

کره جنوبی شاهد بزرگترین افزایش روزانه در موارد سه شنبه 851 بیشتر عفونت گزارش تا حد زیادی در داخل و اطراف جنوب شرقی شهر Daegu. در همه 5186 در کره جنوبی در حال آزمایش مثبت برای ویروس.

در پایتخت سئول درایو از طریق ویروس تست مراکز شروع به کار کرد با کارگران لباس سر تا پا در لباس محافظ تکیه به ماشین با دهان سواب یک حرکت به معنای محدود کردن تماس با ممکن است ناقل این بیماری است. نیروهای نظامی نیز اعزام سراسر شهر به اسپری خیابان ها و کوچه ها با مواد ضد عفونی کننده.

در سراسر جهان بیش از 92,000 مردم شده اند بیمار و 3100 فوت کرده اند. تعدادی از کشورهای در برخورد با این ویروس رسیده است حداقل 70 با اوکراین و مراکش گزارش خود را در مورد اول است. بیش از نیمی از کسانی که آلوده به بهبود از این بیماری در حال حاضر.

در چین تعداد موارد جدید کاهش یافته و دوباره سه شنبه با فقط 125 گزارش شده است. آن است که هنوز هم تا حد زیادی سخت ترین-آمار کشور با بیش از 80 ، 000 عفونت و حدود 95 درصد از جهان مرگ و میر.

چین در سازمان ملل متحد گفت: این کشور است که برنده آن نبرد در برابر COVID-19.

Medical staff wearing protective suits take samples from a driver with symptoms of the coronavirus at a "drive-through" virus test facility in Goyang, South Korea.

کارکنان پزشکی با پوشیدن لباس محافظ را نمونه ای از یک راننده با علائم کروناویروس در یک “درایو-از طریق” ویروس مرکز آزمون در Goyang کره جنوبی.اعتبار:AP

“ما نه چندان دور از آمدن پیروزی” ژانگ ژوئن گفت.

تعداد افراد آلوده در ایتالیا صعود به 2036 با 52 کشته و مسئولان گفت: از آن می تواند تا دو هفته به دانستن این که آیا اقدامات از جمله قرنطينه در 11 شمال شهر مشغول به کار هستند.

در آمریکا کنگره دستیاران گفت: مذاکرات در حال نزدیک شدن به اتمام در اورژانس لایحه به صندوق توسعه واکسن و ارائه فاجعه وام به کسب و کار از بحران صدمه دیده است.

Visitors with suspected symptoms of the new coronavirus, inside of a car, bottom right, get virus test by members of medical team at Yeungnam University Medical Center in Daegu, South Korea.

بازدید کنندگان مشکوک به علائم کروناویروس جدید در داخل یک ماشین سمت راست پایین دریافت ویروس تست توسط اعضای تیم پزشکی در Yeungnam University Medical Center در دائگو کره جنوبی. اعتبار:AP

جراح عمومی جروم Adams پیشرو در بهداشت عمومی رسمی در ایالات متحده خواست آرام: “احتیاط مصلی اما وحشت نکنید.”

در ژاپن, سوالات در ادامه به ساخت در مورد سرنوشت بازی های المپیک است.

این کشور در المپیک وزیر Seiko هاشیموتو گفت: ژاپن “ساخت تلاش” به ادامه بازی افتتاحیه در تاریخ 24 ژوئیه در توکیو.

اما پارلمان این کشور گفت که این کشور قرارداد با کمیته بین المللی المپیک مشخص می کند که بازی برگزار می شود در سال 2020 معنی آنها را می توان به تعویق افتاد و به بعد از آن در سال, در صورت لزوم.

AP

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>