ویروس میکشد در ریو تینتو را $8b مغولی معدن گسترش


$8 میلیارد گسترش ریو تینتو را Oyu Tolgoi معدن در مغولستان آهسته شده و چهره تهدید تاخیر بیشتر به عنوان تشدید کنترل مرز تحمیل میان شیوع کروناویروس محدود کردن دسترسی برای پرسنل.

در آخرین شکست برای انگلیس و استرالیا خیش را برای گسترش برنامه های مس و طلا در معدن در مغولستان گبی بیابان ریو تینتو گفت: کار ساخت و ساز برگزار شده بود توسط مقامات محلی تلاش برای جلوگیری از حرکت سریع همه گیر.

Rio Tinto's Oyu Tolgoi mine is one of the world's richest copper deposits.

ریو تینتو را Oyu Tolgoi معدن یکی از ثروتمندترین ذخایر مس. اعتبار:

“کار در زیر زمین پروژه همچنان در حال پیشرفت است که آهسته به عنوان یک نتیجه از این اقدامات” این شرکت گفت: سه شنبه شب ،

Arnaud Soirat Rio Tinto ‘s مس و الماس های اجرایی گفت: شرکت پشتیبانی “اقدام قاطع” گرفته شده به منظور محدود کردن گسترش coronavirus اما آن را تا به حال منجر به محدودیت در جابجایی کالا و مردم در کشور “است و این کاهش فعالیت های ساخت و ساز”.

تبلیغات

“خیلی زود است که به منظور تعیین تاثیر این و این تیم انجام شده است همه از آن می توانید به حداقل رساندن اختلال در یک محیط چالش برانگیز است,” او گفت:. ریو تینتو گفت: این امر به روز رسانی بازار یک بار اطلاعات بیشتر در دسترس بود.

این ASX-ذکر شده معدن غول پیکر گسترش عظیم زیرزمینی معدن در مغولستان جنوبی شده است احاطه شده توسط یک سری از تاخیر و هزینه blowouts. در ماه ژوئن به سرمایه گذاران هشدار داده بودند که این پروژه می تواند در نهایت هزینه تا آنجا که $1.9 میلیارد دلار بیشتر از پیش بینی است.

اقدامات برای مهار سریع-گسترش شیوع کروناویروس در چین بزرگترین مصرف کننده مواد خام است باعث شده است logjams در سراسر منابع میباشد. ریو تینتو تجربه شده است کاهش سرعت در ارسال و تحویل کنسانتره مس از Oyu Tolgoi به مشتریان چینی در سراسر مرز باعث معدنچی برای هشدار دادن به مشتریان از تاخیر به علت محدودیت های اعمال شده توسط مغولی مقامات.

ریو تینتو در روز دوشنبه گفت که در ادامه به راه اندازی و تحویل محموله های مس و کنسانتره را به مشتریان خود.

هفته گذشته کم جمعیت کشور گزارش خود اولین مورد از coronavirus – یک شهروند فرانسوی که وارد یک پرواز از مسکو در مارس 2.

Oyu Tolgoi است که 34 درصد متعلق به دولت مغولی و 66 درصد متعلق به فیروزه تپه منابع که ریو تینتو دارای 51 درصد سهام. از سال 2010 Rio شده است مدیر Oyu Tolgoi پروژه.

این معدن بزرگترین منبع سرمایه گذاری خارجی فراهم می کند هزاران نفر از شغل.

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>