ویروس اقدامات پیشگیری از به خشونت کشیده شد در بخش هایی از آفریقا

صادر شده در:

پلیس با شلیک گاز اشک آور در یک جمعیت از کنیا کشتی مسافران به این کشور برای اولین بار بعد از یک coronavirus تضعیف حکومت نظامی را به هرج و مرج. در جای دیگر افسران دستگیر شده در تلفن همراه فیلم بسیار عظیم مردم با باتوم.

تبلیغات

ویروس پیشگیری اقدامات گرفته اند خشونت به نوبه خود در بخش هایی از آفریقا به کشور تحمیل مستندات و منع رفت و آمد و یا مهر و موم کردن شهرستانها عمده. کارشناسان بهداشت می گویند این ویروس گسترش هر چند هنوز در مراحل اولیه شبیه arc در اروپا دیده می شود اضافه کرد به گسترده اضطراب. موارد در سراسر آفریقا شد تا برای صعود بالاتر از 4000 اواخر روز شنبه.

سوء استفاده از اقدامات جدید توسط مقامات یک نگرانی فوری.

دقیقه پس از آفریقای جنوبی در سه هفته مستند آغاز شد جمعه پلیس فریاد زد: افراد بی خانمان در مرکز شهر ژوهانسبورگ رفت و پس از مدتی با باطوم. برخی از شهروندان گزارش پلیس استفاده از گلوله های لاستیکی. پنجاه و پنج نفر در سراسر کشور بازداشت شدند. کشور منجر آفریقا با بیش از 1000 موارد است.

در آشکار نشان می دهد از زور در شنبه آفریقای جنوبی را به حمله نظامی زیادی خوابگاه کارگران در الکساندرا شهرستان که در آن برخی از ساکنان به مبارزه طلبیده بود این مستند.

در رواندا اولین کشور در آسیا و اقیانوسیه برای تحمیل یک مستند پلیس را تکذیب کرد که دو غیر نظامی کشته دوشنبه کشته شدند برای هجوم اقدامات جدید گفت: مردان حمله یک افسر بعد از اینکه متوقف شود.

و زیمبابوه که در آن پلیس به طور گسترده ای مورد انتقاد گروههای حقوق بشر برای سرکوب مرگبار تنظیم شده است را وارد کنید در سه هفته مستند در روز دوشنبه. در این کشور تعداد انگشت شماری از ویروس موارد در حال حاضر تهدید به پایمال کردن یکی از شکننده ترین سیستم های بهداشتی.

در کنیا خشم بیش از اقدامات پلیس سریع بود.

“ما وحشت زده شدند با استفاده بیش از حد از نیروی پلیس” پیش از حکومت نظامی آغاز شد که شب جمعه سازمان عفو بین الملل کنیا و 19 سایر گروه های حقوق بشر گفت: در یک بیانیه صادر شنبه. “ما همچنان به دریافت شهادت از قربانیان و شاهدان عینی و فیلم نشان پلیس gleefully آزار اعضای عمومی در دیگر نقاط کشور است.”

گاز اشک آور باعث شد صدها نفر از مردم در تلاش برای رسیدن به یک کشتی در شهر بندری مومباسا پیش از این یک شبه حکومت نظامی به لمس چهره خود را به عنوان آنها آغوشش استفراق کند همچنان کودکش, تف و پاک و دور از اشک های, افزایش شانس خود را از ویروس’ گسترش حقوق مدنی گفت. حتی برخی از کارگران بهداشت و درمان گزارش شده است که مرعوب آنها به عنوان تلاش برای ارائه خدمات پس از 7 بعد از ظهر حکومت نظامی.

مردم باید تحت درمان انسانی’

پلیس اقدامات غیر قابل قبول و “وحشیانه” کنیا کنفرانس اسقف های کاتولیک’ عدالت و صلح کمیسیون در بیانیه ای جداگانه گفت.

“من جذاب برای مردم ما آن را بسیار ضروری برای آنها به تعامل با پلیس با ماندن در خانه” کنیا کابینه, وزیر بهداشت, Mutahi Kagwe گفت. “من نیز اصرار پلیس است که مردم باید تحت درمان انسانی.” این کشور دارای 38 ویروس موارد است.

کنیا در تالار وزارت کشور در روز شنبه در پاسخ به انتقاد در بیانیه ای گفت حکومت نظامی “است که به معنای محافظت در برابر یک تهدید آشکار به سلامت عمومی است. شکستن آن است که نه تنها غیر مسئولانه بلکه دیگران قرار می دهد در راه آسیب است.”

کنیا دولت گفته است که چگونه بسیاری از مردم دستگیر شده اند. چرا که دادگاه ها نیز آسیب دیده توسط ویروس پیشگیری اقدامات همه اما موارد جدی خواهد شد در حال حاضر در برخورد با ایستگاه های پلیس دولت گفته است. این بدان معناست که هر کسی بازداشت برای نقض مقررات منع رفت و آمد چهره زمان در سلول های شلوغ.

قانون جامعه کنیا را به دادگاه برای به چالش کشیدن حکومت نظامی بر این اساس که آن را خلاف قانون اساسی است و مورد آزار قرار گرفته توسط پلیس, رئیس جمهور نلسون Havi در بیانیه ای گفت. مجازات برای شکستن حکومت نظامی است نه تنبیه بدنی او اضافه شده است.

“بدیهی است که COVID-19 پخش خواهد شد بیشتر با اقدامات پلیس از کسانی که ادعا می کرد به contravened حکومت نظامی,” Havi گفت.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

اگر کنیا می رود بیشتر و تحمیل مستند “موظف است وجود دارد به خشونت” گفت: James Shikwati یک اقتصاددان. مردم در محله های فقیر از شهرستانها مانند پایتخت آن نایروبی خواهد شد نیاز به یک راه برای دسترسی به آب و غذا و بهداشت.

“آن معنی خواهد بود که برای اولین بار بعد شاید آنها ماندن در خانه” او گفت:. “سپس روز دوم زمانی که آنها گرسنه هستند آنها حرکت خواهد کرد.”

(AP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>