ویروس ترساندن: نفت پایین تر با وجود تغذیه کاهش نرخ و امید برای اوپک+ خروجی قطع

قیمت نفت کاهش یافت و در یک فرار جلسه روز سه شنبه تسلیم شدن به ترس که coronavirus خواهد تلفات سنگین بر تقاضای انرژی حتی بعد از فدرال رزرو قطع ما نرخ بهره و اوپک و متفقین تولید کنندگان در نظر گرفته شده بیشتر خروجی کاهش به حمایت از قیمت ،

قیمت نفت خام برنت از دست داده و 17 سنت برای تجارت در $51.73 هر بشکه 1:28 بعد از ظهر به وقت EST (1628 GMT). نفت خام ایالات متحده داد و ستد 1 درصد کاهش در $46.74 در هر بشکه رسید.

قیمت ها به شدت افزایش یافت و پس از تغذیه کاهش نرخ با برنت هدف قرار دادن یک جلسه بالا از $53.90 در هر بشکه رسید و نفت خام ایالات متحده لمس $48.66 در هر بشکه رسید. اما قیمت عقب نشینی و تبدیل منفی به عنوان سرمایه گذاران نگران شدید تقاضای جهانی تخریب از coronavirus.

ایالات متحده کاهش نرخ به طور خلاصه حمایت قیمت نفت اما بانک فدرال اقدام نیز پیشنهاد کرد که وضعیت جدی تر از بسیاری از معامله گران فکر کرده بود گفت: باب Yawger مدیر انرژی های آتی در Mizuho در نیویورک است.

قیمت های نفت خام در زمان دست کشیدن زمانی که یک پنل از اوپک و متحدان آن مشترک کمیته فنی (JTC) توصیه می شود گسترش موجود کاهش به پایان 2020 و کاهش بیشتر از 600 ، 000 بشکه در سه ماهه دوم همان سطح آن توصیه شده در ماه گذشته.

“شما نیاز به حداقل 1 میلیون بشکه نفت اضافی تولید کاهش و اضافی مداخله بانک مرکزی برای حمایت از اقتصاد جهانی گفت:” Yawger.

سازمان کشورهای صادر کننده نفت و متفقین تولید کنندگان از جمله روسیه را در نظر بگیرید قابل توجه تولید نفت کاهش به آسانسور قیمت که سقوط کرده با شیوع کروناویروس الجزایر است وزیر نفت گفت: به عنوان وزرای شروع به ورود به مذاکرات در وین.
 

چند تن از اعضای سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) در حال خانههای گلی خالی بزرگتر خروجی برش احتمالا 1 میلیون بشکه در روز).

نفت برنت و WTI را تقویت بیش از گذشته دو روز پس از لغزش بیش از 20 ٪ از اوج ژانویه در نشانه گسترش coronavirus تا به حال منجر به تقاضای سوخت.

پس از تغذیه ساخته شده خود را برای اولین بار اضطراری کاهش نرخ پس از بحران مالی فدرال رزرو صندلی جروم پاول گفت coronavirus را مطرح کرد مواد خطر به چشم انداز اقتصادی.

لئونید Fedun معاون رئيس جمهور از روسیه دومین تولید کننده نفت لوک اویل گفت: اوپک پیشنهاد های اضافی قطع خواهد بود به اندازه کافی برای بلند کردن قیمت نفت به 60 دلار در هر بشکه رسید که پیشنهاد روسیه ممکن است توافق برای کاهش تولید بیشتر است.

Coronavirus که در چین نشات گرفته است به بیش از 60 کشور و کشته شدن بیش از 3000 نفر در سراسر جهان. در ایالات متحده حدود 100 نفر تست مثبت است.

دیگر بانک های مرکزی وعده داده اند پولی و محرک های مالی. همچنین G7 وزیران دارایی را مورد بحث چگونه به کوسن اقتصادی از شیوع وزیر امور مالی فرانسه Le Maire روز دوشنبه گفت:.

نفت ذخایر در ایالات متحده بزرگترین خام تولید کننده و مصرف کننده انتظار می رود که برای ششمین هفته به 3.3 میلیون بشکه در حالی که تصفیه موجودی محصول پیش بینی می شود در پاییز با توجه به رویترز نظرسنجی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>