Coronavirus شیوع خواهد صدمه دیده است, اقتصاد استرالیا, اما نمی خواهد آمار دولت فدرال رتبه اعتباری با توجه به یکی از کلیدی جهان را رتبه بندی سازمان.

S&P سراسری در صبح روز پنج شنبه گفت: در حالی که آن معتقد virus خواهد نوار نیم درصد از استرالیا رشد اقتصادی در این سال که به این معنی نیست که وجود خواهد داشت یک جریان مستقیم-تاثیر به ملت اعتباری ایستاده است.

استرالیا یکی از 11 ملل به بالا رتبه بندی اعتباری از جهان سه امتیاز مهم سازمان است که شامل S&P.

Tourist visits to the Sydney Opera House have dropped since the coronavirus outbreak. S&P Global says despite the economic hit, the nation's top credit rating is safe.

گردشگری بازدید از خانه اپرای سیدنی کاهش یافته است از آنجا که شیوع کروناویروس. S&P جهانی می گوید با وجود رکود اقتصادی ضربه های برتر کشور رتبه بندی اعتباری امن است.اعتبار:Sydney Morning Herald

این سازمان گفت: در حالی که هر دو ویروس و تابستان bushfires خواهد تحویل کوتاه مدت ضربه به اقتصاد و بودجه دولت فدرال و دولت های ایالتی که این معنی نیست که رتبه بندی اعتباری در معرض خطر بودند.

تبلیغات

“توسط خود کوتاه و موقت تاخیر در تعادل بودجه عمومی دولت بعید است
فشار استرالیا آمریکا” S&P گفت.

“ما اعتقاد داریم که دولت استرالیا متعهد به میان مدت انضباط مالی.

“اگر این ویروس نمی تواند موجود باشد که ما انتظار می رود و یا اگر دیگر حوادث پیش بینی نشده ظهور در چند ماه آینده و سپس تاثیر اقتصادی تشدید می شود, با شدید اعتباری مفاهیم به خصوص در رابطه با استرالیا موقعیت مالی.”

برخی از بخش خصوصی اقتصاددانان هشدار داده اند coronavirus را ببینید دولت موفق به بودجه بازگشت به مازاد این سال مالی است. آن را تا به حال در اصل پیش بینی مازاد $7.1 میلیارد دلار است اما این کاهش به 5 میلیارد دلار در اواسط سال به روز رسانی.

پس از آن جزئی شاخص های بودجه پیشنهاد کرده اند یک کاهش در درآمد. که قبل از تاریخ این سال را به آتش و شیوع ویروس.

S&P استرالیا گفت: گردشگری و آموزش و پرورش بخش را بزرگترین ضربه را از coronavirus.

این پیش بینی در مورد تاثیر این ویروس مبتنی بر این فرض است که آن را شامل می شود از اواسط ماه مارس با ممنوعیت سفر از چین به unwound در اواسط سه ماهه دوم این سال است.

این موریسون دولت است که امروز انتظار می رود به گسترش ممنوعیت آن در غیر شهروندان که به چین سفر از آمدن به استرالیا. این ممنوعیت با توجه به پایان می رسد در روز شنبه.

“این اثر در استرالیا اقتصاد بستگی دارد عواملی مانند سیاست پاسخ
توسط دولت و بانک مرکزی” S&P گفت.

“شیوع بیشتر خواهد شد محدود کردن تمایلات مصرف کننده و کسب و کار, اعتماد به نفس پس از bushfires از چند ماه گذشته با احتمال دوم-سفارش اثرات مالیات بر درآمد است.”

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su