ویزای کار محدودیت برداشته 20 ، 000 دانشجوی بین المللی پرستاران


در مورد 20,000 بین المللی دانشجویان پرستاری در استرالیا به محدودیت در ساعات کار خود را برداشته و توسط دولت فدرال در تلاش برای کاهش فشار بر مراقبت از سالمندان به عنوان بخش آن را قرقره از شیوع کروناویروس.

نخست وزیر اسکات موریسون گفت: این دانش آموزان که در حال حاضر مشغول به تحصیل و در برخی موارد کار در استرالیا در دسترس خواهد بود “برای کمک و حمایت از سلامت تلاش مناسب در سراسر کشور به عنوان کارگردان ما مقامات بهداشتی.”

تحت ویزای خود ترتیبات بین المللی دانش آموزان تنها کار ممکن است تا 40 ساعت در هر دو هفته. محدودیت در ساعت خواهد بود برداشته قادر می سازد آنها را به کار به همان تعداد ساعت به عنوان همتایان محلی خود را.

دولت است “نه واردات پرستاران به استرالیا” آقای موریسون گفت. “خواهد بود که در برابر مشاوره سفر و توقیف شده اند که در جای خود برای برخی از زمان.”

تبلیغات

تحت ترتیبات دانش آموزان خواهد بود مستقر به “ارائه نیروی کار و تداوم برای مراقبت از سالمندان امکانات مراقبت از خانه و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی کارگران” با توجه به انتشار از دفتر نخست وزیر است.

یک NSW بهداشت گفت: دانشجویان در حال حاضر شاغل هستند به عنوان دستیار پرستاران و ماماها و “خوش آمدید” ابتکار آنها را قادر می سازد به گسترش خود ساعت کار برای حمایت از مراقبت از سالمندان و خدمات مراقبت در منزل و همچنین حاد بخش بهداشت و درمان.

این معلوم نیست که چگونه بسیاری از ساعت های اضافی دانش آموز پرستاران خواهد در واقع فراهم می کند.

کانادا دانشگاه سیدنی دانشجوی پرستاری هانا Poethke, 22, گفت که او تا به حال تا کنون در مدرک خود تنها قادر به کار در خرده فروشی و مشتاق به یادگیری بیشتر در مورد گزینه های خود را.

او می گفت که “قطعا” بود علاقه مند در فرصت هایی را برای پیوستن به مراقبت از سالمندان یا بیمارستان نیروی کار “در اسرع وقت” بود اما مطمئن نیستید که او قادر خواهد بود به انجام این کار و یا چگونه بسیاری از ساعت های او می تواند ارائه دهد.

“من می خواهم عشق را به پیوستن به نیروی کار وجود دارد اما با uni برنامه سخت است که برای اضافه کردن بر روی صفحه” Ms Poethke گفت.

“در حال حاضر ما کلاس حدود پنج روز در هفته و آن را به متعهد به چیزی که شما نمی دانید که چگونه بسیاری از ساعت شما موجود است.”

Nursing student Hannah Poethke.

دانشجوی پرستاری هانا Poethke.

NSW پرستاران و ماماها ارتباط دبیر برت هلمز استقبال می کنند اما تاکید کرد که باید برای دانش آموز پرستاران برای کار تحت شرایط ایمن با تجهیزات مناسب و نظارت.

“در حال حاضر وجود دارد یک سطح بالایی از تقاضا برای پرسنل پرستاری به خصوص در مراقبت از سالمندان بخش بلکه در سلامت عمومی سیستم است که تنها افزایش خواهد یافت در ماه های آینده,” او گفت:.

“قطعا وجود دارد فرصت برای دانشجویان پرستاری برای کمک به این بحران بهداشتی اما اقدامات باید در محل برای اطمینان حاصل شود آنها می توانند با خیال راحت تمرین.”

او گفت: وجود دارد یک نیاز فوری برای تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک عرضه می شود و به آسانی در دسترس برای خط مقدم پرسنل پرستاری از جمله هر دانش آموز اضافی کارگران است.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>