‘قابل مشاهده است: در تلویزیون’ سردبیران چگونه این سری نشان دهنده تکامل از تجاوز نمایندگی

بعد از کار با هم در Netflix بکشد docuseries “پاسداران,” ویراستاران کیت اصلاح Rejh Cabrera و Mark Harrison تاسیس خلاق مختصر آمد که در دستی زمانی که همکاری دوباره در یکی دیگر از docuseries: اپل TV Plus’ “قابل مشاهده است: در تلویزیون است.”

“ما تا به حال ثابت مکالمات به عنوان یک تیم مطمئن شوید که هر آنچه که ما مشغول به کار بودند بر گره خورده با بزرگتر تم” هریسون توضیح می دهد.

پنج قسمت از سری آثار تجاوز نمایندگی در تلویزیون بیش از 80 سال گذشته. Rachel Maddow لنا Waithe ریون Symone اپرا وینفری اندرسون کوپر و بیلی پورتر هستند فقط تعداد کمی از افراد که خود را به اشتراک بگذارید داستان های شخصی و تجربیات خود را در سری.

اصلاح و توضیح می دهد که بسیاری از مصاحبهها در حال حاضر انجام شده توسط آنها در هیئت مدیره. “آنها چنان قدرتمند بود چرا که مردم آنقدر صادقانه” او می گوید: اعتقاد مدیر Ryan سفید. “شما این نگاه اجمالی به یک فرد بسیار شخصی داستان زندگی چون رایان ایجاد این فضا برای مصاحبه شوندگان به خود را نشان می دهد.”

گذشته از قدرتمند مصاحبه هایی که بافته شده از طریق سریال های تلویزیونی کلیپ ها و نکات برجسته منعکس کننده تکامل از نمایندگی.

هریسون می گوید: ایجاد تعادل بین مصاحبه و کلیپ تلویزیون و تزویر بود. “ما نمی خواهیم به شما supercuts و نه به شما همه چیز را,” او می گوید. “ما می خواستیم به مجموعه ای از لحن مطمئن شوید که ما تا به حال بسیاری از خلاق مکالمات و مطمئن شوید که آن را عادلانه و رویکرد متعادل به یک موضوع است که قرار بود span پس از چند دهه.”

این سری باز می شود با گفتگو که مربوط به لحظات خاص در تاریخ. “آن قرار داده و تمرکز بر صدا و مکالمه تن و قرار داده است که به تمرکز صداها و ایده این بود که این رفتن به یک گفتگو” هریسون می گوید.

Cabrera توضیح می دهد که جالب بود در حال ویرایش و بازبینی را نشان می دهد مانند “that’s So Raven” به عنوان یک فرد بالغ نسبت به تماشای نشان می دهد زمانی که آنها در اصل پخش شد. او می گوید زده بود Symone که مذاکرات در مورد دانستن او همجنسگرا بود از سن جوان و ترس از بیرون آمدن بعد از دیدن واکنش Ellen DeGeneres مواجه شده است. “مصاحبه او آنقدر خام و صادقانه. من زده شد چگونه فریبنده او بود. دیدن که در یک نور جدید فوق العاده موثر برای من است.”

هریسون گفت: ویرایش این که نشان می دهد نه در مورد نوستالژی اما در مورد به دست آوردن چشم انداز. “این خیلی به خاطر سپردن تجربه خود من این بود که بیشتر در مورد شنیدن دیدگاه که من رشد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>