جلوه های بصری جامعه انگیزش کارکنان برای کار از خانه

جلوه های بصری جامعه خواست اعضای آن اجازه می دهد تا کارکنان به محل کار از خانه به عنوان coronavirus بحران در ادامه به تاثیر صنعت سرگرمی است.

“ما درک می کنیم نگرانی های اطراف امنیتی برای محافظت از اختصاصی محصول کار اما در حال حاضر زمان برای حداکثر انعطاف پذیری نسبت به VFX هنرمندان و همه پزشکان به عنوان ما سعی می کنید به کشف راه ما را از طریق این بحران است. بسیاری از شرکت ها در حال تلاش برای اقدام و ما خوشبین هستیم که studios و فروشندگان می توانید پیدا کردن و تصویب قابل اجرا راه حل” در این بیانیه گفت: با استناد به نیاز به انعطاف پذیری.

امنیت همچنان یک نگرانی کلیدی برای پست خانه های کار از راه دور و VFX اعضای صادر شده مجموعه ای از بهترین تمرین نکات و توصیه هایی به منظور بهینه سازی گردش کار در حالی که کار به دور از دفتر. این نکات شامل دستورالعمل در (امن) کنترل دسکتاپ از راه دور راه حل های که در آن به انجام peer-to-peer بحث استودیو و مرکز هدایت و ابر راه حل. دفعات بازدید: دستورالعمل ها در اینجا.

پس از تولید خانه ها کار کرده اند برای پیدا کردن راه هایی برای نگه داشتن تحویل دارایی به استودیو. فقط در هفته گذشته, افزایش, خورشید, تصاویر, مدیر عامل تونی کلارک شروع به حرکت خدمه خود را به کار از راه دور. “جهان از جلوه های بصری جهانی است بنابراین کار از راه دور است که هیچ چیز جدید” کلارک گفت.

Goldcrest ارسال محصولات نیز آغاز شده به دنبال راه حل برای کار از راه دور به عنوان به زودی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس آمار ایتالیا. مدیر عامل Domenic رام به حال خود مهندسین انتقال colorists و کارکنان به محل کار از خانه. “ما تا به حال به مطمئن شوید که ما در حال قوی اتصال به اینترنت در محل (در هر مکان),” او گفت:. “ما در فایروال به دلیل امنیت پروتکل های کلیدی هستند و ما پرسید که چگونه به آن را انجام دهد در عرض سه روز.” روز دوم رام و خدمه بود به طور کامل راه اندازی و قادر به انجام یک روز کامل از کار خود را پس از تولید.

محبوب ترین ها در انواع

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>