واضح جشنواره لغو شد به عنوان coronavirus عفونت افزایش


سیدنی جشنواره سالانه موسیقی و چراغ را نمی خواهد بروید پیوستن به این موج فرهنگی ورزشی و رویدادهای مذهبی شده اند که قربانی در پاسخ به این دولت عملی ممنوعیت تجمع بیش از 500 نفر.

دولت را لغو زنده جشنواره بود که شروع به برنامه ریزی شده در اواخر ماه مه نشان می دهد که دیگر حوادث اتفاق می افتد در این دوره از جمله Anzac Day, مراسم بزرگداشت نیز ممکن است به تعویق افتاد.

The opening night of Vivid festival in 2019.

باز شب زنده جشنواره در سال 2019.اعتبار:Wolters Peeters

خبر آمد که مقامات بهداشتی تایید یکی دیگر از 20 نفر از coronavirus در NSW — بزرگترین پرش در یک روز تا کنون — در نظر گرفتن دولت در مجموع به 112 و ملی تعداد به بیش از 200.

هفت نفر از افرادی که تایید شدند به این ویروس در روز شنبه تا به حال سفر در خارج از کشور, NSW بهداشت در بیانیه ای گفت. وجود 13 جدید کروناویروس موارد در ویکتوریا, 11 در کوئینزلند و سه در غرب استرالیا.

تبلیغات

جهانی فن آوری های غول پیکر اپل اعلام کرد آن را خواهد دید از آن فروشگاه در شنبه شب و از همه کارکنان که می تواند به کار از خانه در یک حرکت است که تحت فشار قرار دادن دیگر خرده فروشان به دنبال کت و شلوار.

“گسترده و عمیق تمیز کردن ادامه خواهد داد و در تمام سایت” شرکت مدیر اجرایی تیم کوک گفت. “در تمام دفاتر ما, ما در حال نورد جدید نمایش های بهداشتی و متوسط را بررسی می کند.”

مذهبی سازمان در پاسخ به بحران در راه های مختلف. قلمرو مذهبی اسقف اعظم کاتولیک سیدنی تماس بگیرید تا تمام حوادث با بیش از 500 شرکت کنندگان از روز شنبه و Hillsong Church همان را انجام خواهد داد.

“دعای من این است که ما تمام کلیسا خواهد بود و متعهد و هنوز هم جمع آوری حتی اگر این بدان معناست که آنلاین است که خوب و ماندگار گزینه” کلیسا کشیش برایان هوستون گفت.

کلیساهای دیگر گرفته اند بسیار بیشتر بحث برانگیز مسیر اصرار دارد که ایمان خود را از COVID-19. یونانی ارتدوکس قلمرو مذهبی اسقف اعظم گفت: ABC آن را با یک قاشق و فنجان شراب بین عبادت در خدمات.

و ستاره تنیس-تبدیل تندرو واعظ مارگارت دادگاه پیروزی زندگی مرکز در غرب استرالیا نوشت و در آن وب سایت است که ویروس “نمی خواهد آمد در نزدیکی خانه ما و یا ما خانواده کلیسا” چرا که آنها “محافظت شده با خون عیسی”.

در ویکتوریا شناخته مدرسه خصوصی جیلان گرامر اعلام کرد آن را خواهد دید از آن دانشگاه هر چند مدارس دولتی باز باقی می ماند در سراسر کشور. اصلی ربکا کودی توصیف آن به عنوان یک “بسیار احتیاطی” اندازه گیری.

دولت دادگاه به حالت تعلیق منصفه هم قرار دادن فشار بر سیستم قضایی.

کروز شرکت های کارناوال, P&O استرالیا و شاهزاده Cruises همه به حالت تعلیق عملیات خود را در روز شنبه. شاهزاده خانم نمی خواهد دریانوردی به مدت 60 روز در حالی که دیگران در حال تعطیل برای 30 روز.

P&O Cruises Australia جمهور Sture Myrmell گفت: خط کروز بود که با اعتماد به نفس آن را می تواند حفظ سالم پردازنده محیط زیست بود اما تصمیم به توقف عملیات برای حمایت از دولت در تلاش خود را برای مهار این بیماری همه گیر.

کشتی های کروز در میان آنها بدنام الماس شاهزاده خانم را دیدم که صدها نفر از عفونت کردن, ژاپنی, ساحل, باید کمک به گسترش این ویروس است.

وزیر گردشگری استوارت آیرس گفت: دولت NSW گرفته نشده بود تصمیم به تعطیل زنده به آرامی.

“ما تصمیم گرفته شده در اوایل در نظر گرفتن کسانی که برنامه ریزی برای سفر به سیدنی برای جشنواره” آقای آیرس گفت.

حدود 2.7 میلیون نفر بازدید واضح حوادث سال گذشته ساخت آن را یکی از NSW کلیدی گردشگری drawcards.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>