وودافون ایده کاهش 15 درصد در کاهش رتبه اعتباری; مخازن 44 درصد در 7 روز

سهام وودافون ایده خود را ادامه داد کاهش, کاهش 15 درصد به تومان 2.91 در BSE در روز سه شنبه و پس از مراقبت های رتبه بندی (مراقبت) کاهش داد و رتبه خود را در دراز مدت تسهیلات بانکی و غیر قابل تبدیل اوراق قرضه.

سهام از خدمات مخابراتی شرکت معامله شد و پایین تر برای هفتمین مستقیم روز انداخت 44 درصد در طول دوره. آن معامله شد و به پایین ترین قیمت از تومان 2.61 لمس در 15 نوامبر سال 2019.

“جمع و جور کردن اینتر-alia حساب قابل فرسایش در خطر کلی مشخصات این شرکت در حالی که با توجه به شناخت از تاثیر مالی از هیچ امداد اعطا می شود در اصلاح درخواست در 14 فوریه سال 2020 از شرکت های مخابراتی (telcos) به دنبال جدید برنامه تنظیم درآمد ناخالص (AGR) غرامت توسط دیوان عالی کشور و ضرر و زیان قابل توجهی به لحن تومان 6,453 کرور در Q3FY20” شرکت گفت: در یک ارز تشکیل پرونده.

“مقررات برای AGR غرامت و این ضرر و زیان منجر به وخامت قابل توجه در ملموس ارزش خالص و کلی بدهی حفاظت معیارهای منجر به تیز فرسایش در مالی به طور کلی مشخصات خطر از وودافون ایده” مراقبت امتیاز گفت.

توانایی Vodafone ایده به حفظ عملکرد عملیاتی در میان شایع رقابت در صنعت و fructification از پیش بینی deleveraging اقدامات باقی مانده کلیدی رتبه حساسیت. بیشتر تداوم حمایت از تمدید Vodafone Group به عنوان به خوبی به عنوان Aditya Birla گروه وودافون ایده را همچنان بحرانی و همچنین کلید monitorable آن اضافه شده است.اینجا را کلیک کنید برای خواندن گزارش کامل

در 09:44 am وودافون ایده پاک شده خود را در اوایل صبح زیان partislly و معامله شد 9 درصد پایین تر در Rs 3.12 در BSE. یک ترکیب 36.58 میلیون سهم را دست به دست در مقابله در NSE و BSE تا کنون.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>