وودافون ایده جهش 19 درصد در گزارش این شرکت ممکن است بخشی-پرداخت AGR حق

سهام وودافون ایده رسید 19 درصد به تومان 4.09 در BSE در روز دوشنبه به عنوان از دست دادن گیری شرکت گفت: این امر پرداخت حق عضویت خود را مرتبط به تنظیم درآمد ناخالص (AGR) در چند روز آینده پس از ارزیابی ،

دیوان عالی کشور بود و در روز جمعه رد دادخواست از Bharti Airtel و وودافون ایده به دنبال مبهوت گزینه ای را برای پرداخت خود را AGR-مربوط به حق. پس از SC حکم Vodafone ایده در قیمت سهام تا به حال 19 درصد کاهش یافت.

عصر روز شنبه Vodafone ایده مطلع است که آن را خواهد پرداخت حق عضویت خود را مرتبط به AGR در چند روز آینده پس از ارزیابی ، در حالی که مشخص نیست چه مقدار از آن خواهد پرداخت از مجموع آن غرامت برآورد شده 54,000 تومان کرور این شرکت تصریح کرد که با وجود عدم قطعیت در ادامه به عنوان یک نگرانی رفتن. این بیانیه پس از جلسه هیئت مدیره که در مورد راه پیش رو برای این شرکت است. خواندن این شرکت در بیانیه ای در اینجا

“این شرکت در حال حاضر ارزیابی میزان که از آن خواهد شد قادر به پرداخت به نقطه نسبت به غرامت محاسبه شده بر اساس AGR به عنوان تفسیر دادگاه عالی در آن دستور مورخ 24 اکتبر 2019. شرکت پیشنهاد پرداخت مبلغ پس از ارزیابی در چند روز آینده” ودا ایده گفت: در پرونده.

پس از توسعه ICICI اوراق بهادار خود را به حالت تعلیق امتیاز در این شرکت است. “ما معتقدیم که با توجه Vodafone ضعیف ترازنامه و مروج زودتر بیانیه ای از عدم توانایی خود را به دم سرمایه این شرکت است که به احتمال زیاد به فایل برای ورشکستگی از دیدار با تقاضا برای حق. ما تعلیق رتبه ما در وودافون ایده با توجه به این توسعه” شرکت کارگزاری گفت.

با توجه به این کسب و کار استاندارد گزارشاین شرکت است که به احتمال زیاد دوباره به دنبال یک مبهوت گزینه پرداخت در آینده عالی دادگاه در ماه مارس در حالی که درخواست بانک ها برای بازسازی آن Rs 1.2 تریلیون دلار بدهی.

در اکتبر 24, 2019, حکم دیوان عالی کشور بود را تایید کرد نقطه تعریف AGR از جمله غیر هسته ای و خدمات و همچنین, و این بدان معنی است که در مجموع Rs 1.47-تریلیون لایحه برای telcos به سمت در انتظار مجوز هزینه طیف استفاده شارژ, علاقه, مجازات و بهره پنالتی ژانویه 23. دیوان عالی کشور را رد کرد telcos’ درخواست تجدید نظر به منظور اما بعد از توافق به گوش خود را اصلاح درخواست به دنبال یک گزینه برای مبهوت پرداخت. SC را بشنود مورد دوباره در مارس 17.

در 9:22 AM سهام معامله شد 11.05 درصد به تومان 3.82 نسبت به 0.34 درصد افزایش در معیار S&P BSE Sensex. حدود 22.6 کرور سهام تغییر کرده دست در مقابله در NSE و BSE ترکیب شده تا کنون.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>