نوسانات به حکومت بازارهای; ویروس فدرال رزرو تصمیم به درایو سهام: تحلیلگران

بازارهای سهام هستند به احتمال زیاد برای دیدن بیشتر نوسانات این هفته و همچنین ممکن است شاهد یک امداد تجمع پس از درد و رنج عظیم فاتح اخیرا به علت بیماری همه گیر کوروناویروس گفته تحلیلگران.

در یک nerve-wracking هفته برای بازارهای BSE Sensex کاهش یافت 3,473.14 امتیاز و یا 9.24 درصد در حالی که NSE بسیار خوب از دست 1,034.25 امتیاز و یا 9.41 درصد تا حد زیادی در پشت سر هم با شاخص های جهانی سهام که تسلیم به فروش وحشت باعث شیوع کروناویروس.

بازارهای داخلی شاهد نوسانات جلسه روز جمعه با تجاری بودن آمریکا و کوبا برای اولین بار در 12 سال به عنوان معیار سقوط بیش از 10 درصد در باز کردن تجارت, قبل از شروع عملیات یک رکورد شکنانه باز گشت.

به گفته تحلیلگران شرکت کنندگان خواهد نگه داشتن یک چشم بر روی گسترش coronavirus و همچنین اقدامات تسهیلی بیشتر توسط بانکهای مرکزی و دولتها است. فدرال رزرو آمریکا نیز برنامه ریزی شده خود را برای اعلام نرخ بهره در این هفته.

“بازار را در حالی که برای بهبود یافتن از این قیمت قابل توجهی آسیب. در حالی که نوسانات ممکن است در روزهای آینده, ما می توانید ببینید متناوب امداد تظاهرات با این حال این به احتمال زیاد به کوتاه زندگی می کردند. در برابر چنین جهانی نوسانات سرمایه گذاران خرده فروشی باید آرامش خود را حفظ و وحشت گفت:” سیذارتا Khemka سر خرده فروشی پژوهش Motilal Oswal خدمات مالی.

تعداد رمان coronavirus موارد در کشور افزایش یافت و به 107 روز یکشنبه با 12 تازه موارد در ماهاراشترا اتحادیه وزارت بهداشت گفت.

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 150 ، 000 نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 5600.

در اقتصاد کلان جبهه WPI تورم اعلام خواهد شد در روز دوشنبه.

“تسکین موقت دیده می شد در بازارهای جهانی بر اساس محرک امیدوار است. سرمایه گذاران هنوز هم توصیه به هشدار پس از نوسانات اندازه گیری شاخص نوسانات رسیده است اوج تمام وقت. احساسات اطراف گسترش ویروس خود ادامه خواهد داد به درایو بازار و هر گونه نشانه ای از میزان عفونت سقوط مثبت خواهد بود” گفت: Vinod Nair رئیس تحقیقات Geojit خدمات مالی.

“در کوتاه مدت انتظار داریم نوسانات به بالا باقی می ماند و حفظ احتیاط موضع” آجیت میشرا معاونت پژوهشی Religare Broking Ltd گفت.

با توجه به IndiaNivesh سر نهادی سهام, Vinay Pandit, “بازار دیده می شود پایین تر مدار برای اولین بار پس از سال 2008 است. اما معادل این وضعیت با سال 2008 ناعادلانه است. سال 2008 بود که بحران مالی جهانی در حالی که سال 2020 اصلاح به دلیل نگرانی در حساب از coronavirus هستند بیش از حد. با کیفیت خوب سهام را گرفته اند بی مورد ضرب و شتم و من در انتظار یک تیز جستن به عقب.” هند معیار های ارسال شده خود را در بزرگترین تا کنون یک روز می افتد در دو جلسه این هفته (مارس 9 و 12).

سرمایه گذار ثروت به ارزش حدود 15 تومان لاخ کرور روپیه بوده است محو در گذشته چهار جلسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>