تعهد به حفظ مرز باز از ترکیه در مقایسه با یونانیان به نازی ها

صادر شده در: Modified:

رئیس جمهور رجب طیب اردوغان گفت: او را در مرز ترکیه برای پناهندگان تا زمانی که اتحادیه اروپا ملاقات کرده بود تمام خواسته های خود در حالی که در مقایسه با یونان پاسخ به بحران به نازی ها.

تبلیغات

“تا زمانی که همه ترکیه انتظارات از جمله جنبش … به روز رسانی از اتحادیه گمرکی و کمک های مالی هستند tangibly ملاقات ما را از ادامه تمرین در مرزهای ما,” او گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی.

تصمیم ترکیه در پایان ماه فوریه به دوباره باز کردن مرز خود را برای پناهندگان موجب یک ردیف با بروکسل و همچنین به عنوان سخت مبادلات با یونان است.

یونان اشک آور و گاز کشته هزاران نفر از مهاجران از طریق تلاش برای شکستن و متهم شده است از ضرب و شتم و برهنه کردن پرده مهاجران از اموال خود را اگر آنها ساخته شده آن را در سراسر مرز.

“تفاوت وجود دارد بین آنچه نازی ها بود و این تصاویر از یونانی مرز” اردوغان گفت.

یونان را رد کرده و با استفاده از خشونت و متهم ترکیه از هل دادن جان مردم به خطرناک تلاش برای ورود به اروپا است.

اردوغان گفت که او باز دروازه به منظور فشار اروپا را به ارائه بیشتر کمک با درگیری های سوریه که ترکیه در مبارزه برای به عقب راندن رژیم توهین آمیز در آخرین دژ شورشی یمن است.

“با گرم شدن آب و هوا در بهار هجوم نامنظم مهاجران رفتن به اروپا را نمی توان محدود به یونان اما گسترش در سراسر مدیترانه” او هشدار داد.

اما او تصریح کرد که ترکیه امیدوار است برای یک تازه توافق با بروکسل پیش از بعدی اتحادیه اروپا در نشست سران در ماه مارس 26.

ترکیه در حال حاضر میزبان حدود چهار میلیون پناهنده—بسیاری از آنها را به سوریه و ترس یکی دیگر از هجوم توده به عنوان رژیم با حمایت ایران و روسیه از هل برای بازپس گیری ادلب.

اگر چه اردوغان و همتای روسی خود ولادیمیر پوتین: توافق آتش بس برای این استان در هفته گذشته معاملات قبلی ثابت کرده اند که به طور موقت و رئیس جمهور ترکیه روز چهارشنبه گفت که نقض جزئی در حال حاضر گزارش شده است.

ترکیه توافق کردند که برای جلوگیری از مهاجر خروج تحت 2016 مقابله با بروکسل اما می گوید آن را دریافت کرده است و نه همه شش میلیارد یورو وعده داده شده و نه به دیگر خواسته شده است ملاقات کرد از جمله افزایش تجارت و ترتیبات ویزا.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>