WA coronavirus زنده: $154.5 میلیون, نقدی, چلپ چلوپ برای حفظ و کارآموزان شاغل و مستاجران در خانه های خود


اگر شما یک پرس و جو در مورد چگونه WA coronavirus اقدامات تاثیر شما یا یکی از اعضای خانواده تماس بگیرید و COVID خط تلفن در 13 COVID (13 26 843).

ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

آنچه ما می دانیم تا کنون

  • وجود دارد در حال حاضر 546 تایید COVID-19 موارد در WA 221 که مربوط به کشتی های کروز.
  • 451 نفر بهبود یافته اند از COVID-19 در وا و پنج نفر در ICU.
  • در استرالیا, مرگ و میر می ایستد در 74 و وجود دارد 6647 موارد تایید شده.
  • در سراسر جهان تعداد موارد گذشت 2.5 میلیون با بیش از 177,000 مرگ و میر.
  • ما coronavirus مرگ و میر در حال حاضر بیش از 45,000. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده است 60 روز توقف در مهاجران تقاضا برای اقامت دائم.

مدارس خصوصی باید به پدر و مادر هزینه تخفیف: McGowan

کاتولیک و مدارس مستقل باید به پدر و مادر هزینه تخفیف اگر آنها را نمی توان ارائه چهره-به-چهره درس برای فرزندان خود برتر را علامت McGowan می گوید.

با وجود دولت با صدور دستورالعمل برای مدارس به ارائه هر دو چهره به چهره و آموزش از راه دور از مدت 2, خصوصی مدارس گرفته اند خود را در رویکرد خود را.

همه مدرسه کاتولیک دانش آموزان از مهد کودک تا 10 سال آموزش داده خواهد شد از طریق آموزش از راه دور که آیا پدر و مادر خود را انتخاب کنید و ارسال آنها را به مدرسه و یا نگه داشتن آنها را به خانه. سال 11 و 12s را تشویق به حضور و تدریس چهره به چهره.

WA مدارس متوسطه انجمن آمده است و گفت: مدیران نمی تواند تضمین نماید که هر مدرسه می تواند چهره به چهره و آموزش از آنجا که آنها نمی دانند که چگونه بسیاری از دانش آموزان شرکت خواهد کرد.

آقای McGowan گفت: چهره به چهره آموزش یک نیاز است و پدر و مادر که کودکان با حضور در مدارس که ارائه نمی دهد که باید به عنوان یک هزینه کاهش.

“ما با صدور دستورالعمل ها و دستورالعمل ها بر اساس یک بسیار بسیار روشن از مشاوره ارشد بهداشت افسر غربی استرالیا است که در واقع همان توصیه ای که ملی مشاوره بهداشت بدن در جای خود قرار داده این است که مدارس ایمن,” او گفت:.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

لطفا توضیح پادکست: کسب و کار سراسیمه به JobKeeper

برای مدت زمان COVID-19 بحران لطفا توضیح دهید که در حال آمدن است به شما پنج روز در هفته است.

امروز در قسمت لطفا توضیحملی ویرایشگر حزب محافظه مگوایر پیوست توسط رئیس سیاسی خبرنگار دیوید کرو به بحث در مورد عجله از استرالیا کسب و کار ثبت نام برای JobKeeper برنامه و چگونگی سیستم های دولت خواهد نگه دارید تا با تقاضا است.

تبلیغات

تصاویر از لحظه روبی شاهزاده خداحافظی دست تکان دادند

صبح سیدنی هرالد عکاس جینی بارت بود در Port Kembla به عنوان روبی شاهزاده ترک به فیلیپین.

The Ruby Princess cruise ship, which was the source of hundreds of Australia's Coronavirus cases, departs Port Kembla.

روبی شاهزاده کشتی کروز است که منبع صدها نفر از استرالیا Coronavirus موارد حرکت Port Kembla.اعتبار:جینی Barrett

Those still onboard wave goodbye.

کسانی که هنوز پردازنده wave goodbye.اعتبار:جینی Barrett

WA برق خرده فروش ایجاد کارگر ایجاد کرد برای حفاظت از قدرت دولت عرضه

همکاری به پایان رسید ساختمان 40-اتاق ایجاد کرد در آن Muja ایستگاه برق در Collie برای محافظت از دولت تامین برق در صورت COVID-19 شیوع.

این روستا به نام “آخرین چاره” راه اندازی شد برای ‘بدترین سناریو’ که شامل برخی از سایت های مهم کارکنان در حال قرنطینه و دور از جامعه گسترده تر برای جلوگیری از عفونت و ادامه بهره برداری از ایستگاه.

Synergy's Mick Hill outside The Last Resort.

همکاری را میک تپه در خارج از آخرین رفت و آمد مکرر.

همکاری را نسل حرارتی مدیر میک هیل گفت: این اولین بار در 35 سال کار حرفه ای که چنین اقدامات افراطی استفاده شده بود.

“روستای احتیاط و احتمالی در حال حاضر با این حال اگر این چرخش به عمل آن خواهد شد یک ابزار ضروری برای حفظ دولت, چراغ,” او گفت:.

“این عهد به تعهد ما در خط مقدم کارکنان انجام بحرانی نقش به حمایت گسترده تر و جامعه است.”

این روستا شبیه به یک کنترل از راه دور معدن اردوگاه و Muja قبلا decommissioned غذاخوری نیز شده بود بازگشایی شد و با یک پذیرایی پیمانکار در آورده برای تغذیه تیم جدا شده.

دیگر COVID-19 استراتژی کاهش کار گرفته شده توسط ژنراتور برق شامل افزایش بهداشت و اجتماعی فاصله شیوه های تقسیم کار تیم به حداقل رساندن تعاملات و جایی که ممکن است کارکنان در حال کار از خانه.

تغییر تغییر شیوه نیز تغییر داده شده است و کارکنان بیشتر می شد به نمایش قبل از آنها شروع به کار می کنند.

همکاری شد و همچنین کار با سگ گله اسکاتلندی ارائه دهندگان خدمات اقامتی ارائه انزوا گزینه برای کارکنان که نیاز به جدا کردن خود از “در معرض خطر” اعضای خانواده مانند پزشکی حرفه ای.

شهر استرلینگ بسته Secret Garden

Fremantle راه اندازی بازیافت drive-thru

شهر Fremantle خواهد شد راه اندازی یک درایو جدید از طریق بازیافت خدمات در روز جمعه به ساکنان اجازه می دهد به دور از زباله های خود را با خیال راحت در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

این Fremantle مرکز بازیافت در مونترال خیابان بسته شده است از زمان شروع این بیماری همه گیر برای حفاظت از سلامت شورای کارکنان.

The recycling drive-thru will open on Friday.

بازیافت درایو-از طریق باز خواهد شد در روز جمعه.اعتبار:ارین Jonasson

اما از روز شنبه این مرکز را دوباره باز از دوشنبه تا شنبه به ساکنان اجازه می دهد از Fremantle و East Fremantle به درایو را از طریق و رها کردن زباله های خود را.

مردم قادر به رها کردن مقوا سفید, کالا, فلز زرد سطل بازیافت و روغن موتور به صورت رایگان و همچنین به عنوان تشک و لاستیک برای هزینه.

درایو جدید از طریق سرویس را قبول خانواده های ناخواسته است که می تواند بازیافت شده اما ساکنان را باید به همراه یک آشغال رها کردن کوپن نامه به مهر.

پلی استایرن نرم و پلاستیک و زباله های سبز آجر بفرس ساختمان, قلوه سنگ, شن و ماسه, پوشاک, کمک های مالی, زباله های الکترونیکی و خطرناک کالاهای خانگی پذیرفته نمی شود.

برای اطمینان از ایمنی ساکنان مردم با استفاده از این سرویس قادر خواهد بود به جمع آوری هر مورد از حیاط و باید به رها کردن آشغال در مرکز جست و خیز سطل خود را.

کسانی که مایل به استفاده از این سرویس نیاز به یک ID عکس و یک لایحه اخیر به عنوان مدرک اقامت.

این سرویس را به کار گیرند در چهارشنبه, پنج شنبه ها و جمعه ها از 12 ظهر تا 4 بعد از ظهر و شنبه ها از 8 صبح تا 12 ظهر. از آن خواهد شد بسته در روز آنزاک.

تبلیغات

روبی شاهزاده در نهایت به ترک آبهای استرالیا

صدها نفر از خدمه از محاصره روبی شاهزاده خانم را در مجموعه ای به ترک کشتی طی روزهای آینده و پس از اولیه 57 گرفته شد کروز بوش روز سه شنبه شروع به بازگشت روند است.

خدمه که باقی می ماند در داخل می گویند به آنها گفته شد صاحبان کارناوال قصد دارد به بادبان از آبهای استرالیا به فیلیپین با امکان توقف در اندونزی و هند به بازگرداندن بیشتر خدمه.

فراتر از آن است که آنها می گویند آنها داده شده است کمی اطلاعات اگر چه انتظار می رود حدود 500 باقی خواهد ماند در هیئت مدیره هنگامی که آن را برگ استرالیا در آبهای این هفته است.

“ما هنوز هم در برنامه برای کشتی برای دریانوردی در روز پنج شنبه” معاون کمیسر پلیس Gary Worboys گفت: تقریبا یک هفته پس از کشتی که در ابتدا برنامه ریزی شده به ترک.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

McGowan شاخه های پایین بودجه AFL hub در و

برتر خوانده شده را علامت McGowan به ضرب گلوله یک پیشنهاد دولت خود را با ارائه کمک های مالی به AFL برای quarnatine hub می شود بر اساس در وا.

Premier Mark McGowan will not put up cash for an AFL quarantine hub.

برتر خوانده شده را علامت McGowan نمی خواهد قرار داده تا پول نقد برای یک AFL قرنطینه hub.

لیگ کارفرمایان انتظار می رود هفته آینده اعلام از سر گیری از کاهش 17-بازی فصل در اوایل ماه ژوئن با قرنطینه هاب به احتمال زیاد در سراسر سه شهرستانها میزبانی شش تیم.

AFL را به نفع WA بودن یک hub به دلیل مهار COVID-19 موارد و انعطاف پذیری برای ثابت مسابقات در امکانات مختلف و در شب با Optus ورزشگاه و WACA دو سالن به احتمال زیاد مورد استفاده قرار گیرد برای مسابقات و آموزش پایگاه.

یک روز پس از گفتن یک AFL hub خواهد “تقویت روحیه” در وا جامعه Mr McGowan در تمسخر یک پیشنهاد دولت او ممکن است تامین مالی حرکت می کند.

“من تا به حال در نظر گرفته است که… بدیهی است که اگر ما می تواند در جای خود قرار داده یک رژیم فراهم می کند که برای خود انزوا برای بازیکنان زمانی که آنها می آیند به WA است که مطابق با وضعیت سلامت مشاوران خواهد بود که چیزی است که ما می خواهم به انجام,” او گفت:.

“از نظر ارائه پول برای آن را به اتفاق می افتد که واقعا نه در دستور کار ما.

“من فکر می کنم تیم از آمدن به اینجا موضوع را به خود انزوا خواهد بود یک چیز خوب است اما um من فکر می کردم AFL می توانیم به [صندوق هاب].”

آقای McGowan نیز سرزنش پیشنهاد AFL بازیکنان و کادر فنی در نظر گرفته بود “کارگران ضروری” اگر آنها اجازه وارد WA داده شده دولت به مرز تعطیلی در جایی که انتظار می رود باقی می ماند برای سال.

“ما اجازه می دهد برای حقوقی واجد شرایط برای آمدن به دولت منوط به انجام خود انزوا زمانی که آنها به اینجا می آیند,” او گفت:.

“یک کل دسته از شرکت های که مردم بیش از ایست که نیاز به اینجا آمده اند یا خود را منتقل حقوقی واجد شرایط در اینجا و یا در موارد نادر به اینجا می آیند و از خود جدا برای 14 روز.

“فوتبال است که در واقع یک کار را برای بازیکنان و این نیز ممکن است که به همان ترتیب می تواند در محل قرار داده برای بازیکنان فوتبال.”

AFL اتحاد برگزار شد و مقامات دولتی در مورد چگونه یک قرنطینه hub ممکن است کار می کنند و به کار گیرند اما آقای McGowan خواهد کشیده نمی شود در هر گونه تصمیم گیری نهایی است.

“AFL را به تصمیم می گیرید و سپس آنها را به دنبال اجازه ما و ما را از دست آن را به کمیسر پلیس و رئیس افسر بهداشت برای تصمیم گیری نهایی است.”

مدارس خصوصی ارائه چهره به چهره آموزش باید به کاهش هزینه ها: برتر

پدر و مادر از دانش آموزان در خصوصی کاتولیک و مدارس مستقل باید با توجه به هزینه تخفیف برای ارائه دانش آموزان از مهد کودک تا سال 10 چهره به چهره, درس برتر را علامت McGowan می گوید.

با وجود دولت با صدور دستورالعمل برای مدارس به ارائه هر دو چهره به چهره و آموزش از راه دور از مدت 2, خصوصی مدارس گرفته اند خود را در رویکرد خود را.

SSTUWA COVID-19 survey of about 7500 of its members.

SSTUWA COVID-19 بررسی حدود 7500 از اعضای آن است.

همه مدرسه کاتولیک دانش آموزان از مهد کودک تا 10 سال آموزش داده خواهد شد از طریق آموزش از راه دور که آیا پدر و مادر خود را انتخاب کنید و ارسال آنها را به مدرسه و یا نگه داشتن آنها را به خانه در حالی که سال 11 و 12s را تشویق به حضور و تدریس چهره به چهره.

WA مدارس متوسطه ارتباط گفت: آن را نمی تواند تضمین نماید که هر مدرسه می تواند چهره به چهره و آموزش از آنجا که آنها نمی دانند که چگونه بسیاری از دانش آموزان شرکت خواهد کرد.

آقای McGowan روز پنج شنبه در پاسخ گفت: چهره به چهره آموزش یک نیاز است و پدر و مادر که کودکان با حضور در مدارس که ارائه نمی دهد که باید به عنوان یک هزینه کاهش.

“ما با صدور دستورالعمل ها و دستورالعمل ها بر اساس یک بسیار بسیار روشن از مشاوره ارشد بهداشت افسر غربی استرالیا است که در واقع همان توصیه ای که ملی مشاوره بهداشت بدن در جای خود قرار داده این است که مدارس مدارس امن امن هستند,” او گفت:

“پس از همه, من می خواهم بگویم که به بدن است که دولت یک تصمیم کودکان و والدین باید یک انتخاب که آیا یا نه برای رفتن به مدرسه اما چهره به چهره آموزش مورد نیاز است.”

آقای McGowan گفت: به دلیل کاتولیک و مدارس مستقل ساخته شده بود تصمیم های مختلف به توصیه های بهداشتی او را حمایت پدر و مادر در درخواست تخفیف در هزینه.

“من فکر می کنم پدر و مادر خواهد بود در حقوق خود را به درخواست برای کاهش در هزینه ها و یا بازپرداخت برای آن دوره” او گفت:.

“اگر وجود دارد نمی تواند چهره به چهره آموزش خوب آن است که بر خلاف توصیه های بهداشتی ارائه شده توسط اکثر ارشد مشاوران سلامت در کشور است.

“کسانی که سیستم نیاز به نگاه در ارائه برخی از حمایت های مالی به پدر و مادر اگر بچه های خود را نمی خواهید به تدریس در راه است که آنها باید باشد.”

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

سطل پول را به نگه داشتن کارآموزان شاغل و مستاجران در خانه های خود

دولت WA پرده برداری کرده است $154.5 میلیون دلار برای کمک به صاحبخانه کسب و کار و کارکنان در صنعت ساخت و ساز نهفته COVID-19 بیماری همه گیر.

100 میلیون دلار را به سمت زمین کاهش مالیات بسته است که دیدن مالیات بر زمین کاهش می یابد تا 25 درصد برای تجاری صاحبخانه که کاهش اجاره خود را برای مبارزه مستاجران.

یک 30 میلیون دلار بسته شده است برای توسعه یک طرح است که دیدن 2000 دلار پرداخت می شود به طور مستقیم به صاحبخانه از تلاش مسکونی مستاجران که از دست داده اند کار خود را.

ساخت و ساز کارکنان بهره مند از یک $24.5 میلیون بسته است که ارائه خواهد شد 2000 دلار به کسب و کارهای کوچک برای اطمینان از آنها ادامه اشتغال خود کارآموزان و کارآموزان.

ساخت و ساز در بخش کارکنان نیز قادر خواهد بود برای دسترسی به $1000 به پرداخت هزینه برای آموزش به مهارت های خود را در طول این بیماری همه گیر.

برتر خوانده شده را علامت McGowan توصیف وضعیت کنونی اقتصادی دولت رو به عنوان ‘وخیم’ و گفت: بسته های جدید در مورد به دنبال پس از در معرض کسب و کار صاحبخانه و مستاجر در طول بیماری همه گیر.

خزانه دار بن وایات گفت: اقدامات مورد اجازه می دهد کسب و کار به خواب زمستانی.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>