WA coronavirus زنده: مدرسه شبانه روزی بچه ها به خانه آمده Crabfest خرید اینترنتی و خرید وحشت


ما در زمان واقعی coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

Crabfest شبانه روزی مدرسه و وحشت خرید: چگونه WAtoday خوانندگان اخذ شده است از طریق

ما خوانندگان ما را از شهری پرت و منطقه ای و چگونه آنها مقابله با COVID-19 محدودیت و وحشت خرید.

در اینجا چیزی است که آنها تا به حال به می گویند:

Woodvale shops on Saturday morning. It's understood it's just as busy this morning!

Woodvale مغازه در صبح روز شنبه. آن را درک و آن را فقط به عنوان پر مشغله امروز صبح!اعتبار:سالی قیمت

“همه من می خواستم دیروز یک بسته از لوله اسپاگتی اما قفسه stripped bare by 12 بعد از ظهر. من واقعا احساس می کنید برای ما افراد مسن و سایر افراد آسیب پذیر که اصلا فرصت به فروشگاه بسیار. ما در فروشگاه های محلی به حال مردم پوشش برای دریافت در. رفتار شرم آور.” – سام Menezes

“دختر من در مدرسه شبانه روزی در پرت. او خانه است. WA روز هفته پشت سواحل شرق بنابراین ما باید شبانه روزی بچه ها در خانه قبل از آنها آن را گرفتن و آن را به جوامع خود. برای یک بار جغرافیایی انزوا دوست ما است پس بیایید پیش از این.” – دب پیرس

“من نگران در مورد نیاز به گرفتن حمل و نقل عمومی [به عنوان مثال] ، من متوجه Mitchell بزرگراه بسیار شلوغ در صبح در حال حاضر بنابراین بدیهی است که بیشتر مردم رانندگی خود را. پول حکیم, من یک انتخاب نیست اما به قطار. بسیار سخت به ماندن در یک متر به دور است.” – Fiona

“بسیاری از دوستان هزاران نفر از دست داده و به احتمال زیاد در کسب و کار خود را از لغو خرچنگ متحرک در آخرین دقیقه. من درک لغو اما نه ساعت قبل – هیچ چیز تغییر کرده بود. اکثر بیمه را پوشش نمی آن را به عنوان یک طبیعی distaster. خرچنگ متحرک نیز می شود بسیاری از طریق زمستان.” – ورونیکا

یک یادآوری برای West Coast عقاب طرفداران

تبلیغات

سالن ورزش های محلی و صاحبان مدرسان بریس برای رشد اقدامات بهداشتی

WA ورزشگاه هستند ramping تا اقدامات بهداشتی برای کاربران پس از تایید coronavirus مورد بیمار داشت بازدید تناسب اندام برای اولین بار در سیدنی CBD هفته گذشته است.

Cleaning products used at Perth gyms.

تمیز کردن محصولات مورد استفاده در پرت ورزشگاه.

محلی بدنسازی و تناسب اندام استودیو صاحبان تنگ تر کرده اند تا خود را به روش های تمیز کردن آنها به عنوان یک پتانسیل از دست دادن عضویت و درآمد با توجه به خطر جامعه گسترش COVID-19 پس از تایید coronavirus بیمار داشت بازدید تناسب اندام برای اولین بار در سیدنی استرالیا در هفته گذشته بود.

بسیاری از سالن های ورزشی در پرت گذاشته اند بیش از حد دست sanitiser و قرار داده شده دستمال مرطوب ضد باکتری در هر قطعه از تجهیزات برای ترویج ورزشگاه را برانگیخت به طور کامل پاک کردن و تجهیزات به جای استفاده از عرق حوله.

تعدادی نیز یش بهداشتی هشدارهای بالاتر جمعی از آب چشمه و غرق در داخل خود امکانات حمام.

Cube43 Clarkson بدنسازی صاحب مگان Levett گفت: در حالی که بهداشت بود که همیشه یک اولویت آنها تا به حال پس از به روز رسانی خود را تمیز کردن فهرست و درخواست اعضا به دنبال دولت مشاوره.

“ما به روز رسانی ما تمیز کردن فهرستی شامل مطابق با تمام تجهیزات پس از هر استفاده و کامل بدنسازی پاک دو بار در روز,” او گفت:.

“ما خواسته ایم همه اعضای آن باید با سفر به مناطق در معرض خطر به دور ماندن برای 14 روز هر کسی که ناخوشی به حضور نداشت تا آنها بهتر خواسته همه اعضای به شستن دست های خود را قبل و بعد از هر جلسه و استفاده از حوله خود را در تمام سطوح هر تمرین.”

به عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک, Ms Levett گفت که او تا به حال نیز با توجه اعضای رایگان دسترسی به Cube43 برنامه به صورت آنلاین شخصی برنامه نویسی به طوری که آنها می توانید در خانه اگر آنها نیاز به.

این اقدامات اضافی را پس از افسر ارشد پزشکی برندان مورفی گفت: ABC برنامه خودی مردم نباید متوقف رفتن به ورزشگاه فقط رتبهدهی نشده است.

“این حرکت به کاهش تجمع جرم یک پیشگیرانه حرکت,” او گفت:.

“من فکر می کنم ورزشگاه خوب است. همه در لحظه ای که نیاز به تمرین بسیار خوب و بهداشت” مورفی ادامه داد.

“اگر شما در حال رفتن به باشگاه من خواهد بود بسیار متمرکز در شستن دست ها با استفاده از دست sanitisers همه کسانی اجتماعی فاصله خوب اقدامات بهداشتی.”

تماس نزدیک و مدارس برای جلوگیری از گسترش ویروس

WA مدارس مجموعه, برای ادامه فعالیت با وجود آما و اصرار دولت به آنها نزدیک بیش از دو هفته قبل از تعطیلات.

AMA WA رئیس جمهور اندرو میلر ادامه داد: تماس های خود را به مدارس از 23 مارس تا پایان مارس برنامه ریزی شده تعطیلات مدرسه.

با وجود درخواست, Premier علامت McGowan تایید کرده است که دولت برنامه ریزی مشغول به کار بود نسبت به بسته شدن مدارس, اما تنها زمانی که آن را به نیاز و در حال حاضر بود.

اگر چه مدرسه زنگ ادامه خواهد داد زنگ مدارس گرفته اند امور به دست خود زیر نخست وزیر اعلام ممنوعیت تجمع جمعی از بیش از 500 نفر است.

در حالی که وزارت آموزش و پرورش ممنوع تمام مدرسه در خارج از کشور-برنامه ریزی برای سفر به, برخی از مدارس مانند Ellenbrook, مدرسه ابتدایی گرفته اند یک گام بیشتر و ممنوع مجامع.

EPS صادر پدر و مادر و سرپرستان نامه مشاوره است که در تمام مجامع برای مدت 1 لغو خواهد شد.

اگر چه با هماهنگی هفته لگد زدن در روز یکشنبه این مدرسه گفت: هماهنگی جشن روز پیش خواهد رفت چرا که از آن خواهد شد یک رویداد در فضای باز.

چگونه WA مقابله تا کنون با “جرم جمع آوری بان’

به انجمن خوش آمدید WAtoday این بیماری همه گیر کوروناویروس زنده وبلاگ

به انجمن خوش آمدید WAtoday را زنده وبلاگ.

ورزشی, باشگاه, هنر, سازمان ها, مدارس و برخی از پرت های مورد علاقه برگزارکنندگان رویداد در حال تقلا برای تغییر برنامه های میان ملی در واکنش به شیوع کروناویروس.

وجود خواهد داشت تعدادی از آدرسهای عمومی امروز از استرالیا انجمن پزشکی و پیشرو و وزرای دولت از جمله وزیر بهداشت راجر در طبخ روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی 1.30 بعد از ظهر.

لحن در اینجا برای پیدا کردن آخرین اخبار در مورد چگونه این بیماری همه گیر است که تحت تاثیر غرب استرالیا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>