WA coronavirus زنده: کشتی کروز Artania نخواهد بود مجبور به ترک Fremantle به عنوان رحمت پرواز پرچم برای 450 خدمه


اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP یا حلقه ملی Coronavirus اطلاعات سلامت خط تلفن در 1800 020 080.

ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

آنچه ما می دانیم تا کنون

  • وجود دارد بیش از 910,000 تایید coronavirus موارد در سراسر جهان است. جهانی مرگ و میر در حدود 45,000 و بیش از 191,000 بهبود از این بیماری با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش. وجود دارد 392 موارد تایید شده در غرب استرالیا و تا کنون 25 نفر فوت کرده اند از این بیماری در سراسر کشور.
  • WA منطقه ای مرزهای در حال حاضر بسته به همه غیر ضروری سفر. پلیس SES و نیروی دفاع پرسنل بر روی زمین هستند نظارت بر مرزها.
  • برتر خوانده شده را علامت McGowan شد blindsided توسط این واقعیت است که هنوز هم وجود دارد بیمار مسافران در هیئت مدیره Artania کشتی کروز همراه با 450 خدمه. کشتی امتناع از ترک و آب.
  • بیش از 30000 غرب استرالیا در حال حاضر در اجباری خود انزوا در خانه پس از بازگشت از خارج از کشور در هفته های اخیر.
  • معاون افسر ارشد پزشکی Paul Kelly می گوید این غیر ممکن است به شکست coronavirus بدون یک واکسن است که می تواند 18 ماه به منظور توسعه. او همچنین اصرار استرالیایی به خصوص در سن بیش از 65 به دریافت واکسن آنفولانزا به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

نقشه نشان می دهد COVID-19 خوشه در و

WA وزارت بهداشت منتشر کرده است ‘نقشه حرارتی’ از تایید COVID-19 نفر در منطقه شهری پرت و در سراسر دولت است.

نقشه منتشر شده در چهارشنبه طراحی شده است که به غرب استرالیا سریع برداشت از تعداد کل موارد و مکان های خود را.

گرافیک را نشان می دهد موارد در منطقه و از جمله بروم, کررتها, کرنرون, Geraldton, Coolgardie آلبانی و Dumbleyung.

نیز وجود دارد یک خوشه از موارد در سراسر WA جنوب غرب در بوسلتن, Dardanup, Bunbury و Augusta-Margaret River.

در منطقه شهری بیش از 50 مورد در حال نزدیکی پرت CBD اگر چه مجموع مقدار کشش آنجا شمال Wanneroo و تا آنجا در جنوب مندورا.

صدها نفر از خدمات اورژانس و دفاع پرسنل گشت و مرزهای

صدها نفر از خدمات اورژانس و نیروی دفاع استرالیا پرسنل مستقر شده اند برای پیگیری کردن عفونت کمک به پلیس در اجرای قرنطينه و کنترل منطقه ای در مرزهای غربی استرالیا است.

Police have been tasked with staffing around-the-clock intrastate static and mobile border checkpoints.

پلیس شده اند وظیفه با نیروی انسانی در حدود ساعت درون کشوری ثابت و سیار بازرسی مرزی.اعتبار:WA پلیس

نزدیک به 80 نفر از اعضای نیروی دفاع استرالیا فرستاده شده اند به WA به عنوان بخشی از عملیات COVID-19 کمک به تشدید نظامی را در واکنش به شیوع است که دیده می شود بیش از 1000 دفاع پرسنل مستقر در سراسر کشور.

با مرزهای منطقه ای در حال حاضر در محل در سراسر کشور بیش از 30 دفاع ماموران در حال همکاری با پلیس برای نظارت بر پست های بازرسی در پرت و برای مدیریت بسته شدن جاده.

ده ها کمک مقامات بهداشتی در تماس با ردیابی وظایف و تعداد کمی از افسران مسئول حمل و نقل توشه از رشته کشتی کروز مسافران به فرودگاه پرت و Rottnest Island.

بیش از 150 نفر از خدمات اورژانس داوطلبان نیز پیوست و پلیس در منطقه ای تازه تاسیس مرزهای اقدام به عنوان پورت اول از تماس برای وسایل نقلیه در تلاش برای عبور.

داوطلبان از SES خار خدمات آتش نشانی داوطلب آتش نشانی و نجات خدمات و دریایی نجات WA در حال هدایت اتومبیل, درخواست معافیت اسناد و ضبط اطلاعات خودرو.

“حفاظت از جامعه است که در قلب همه چیز را ما انجام می دهیم و من با خوشحالی این گروه از آتش و خدمات اضطراری است که قادر به حمایت از این مهم به کار برای کمک به نگه داشتن غرب استرالیا امن” آتش و خدمات اضطراری کمیسر دارن Klemm گفت.

روز چهارشنبه نخست وزیر علامت McGowan گفت: بازرسی کار کرده بود به خوبی و حمل و نقل منتقل شده بود از طریق مرزهای جدید نسبتا به سرعت.

معاون کمیسر پلیس Gary Dreibergs گفت: رادیو 6PR را Gareth پارکر مردم استفاده کرده “بسیاری از حس مشترک” و تنها تعداد کمی از رانندگان تبدیل شده بود بازگشت.

تبلیغات

الیزا به همه یادآوری برای تمرین های اجتماعی فاصله

Eliza the statue reminds Perth residents to adhere to social distancing routes in tribute to WA's frontline health workers.

الیزا مجسمه به یاد پرت ساکنان به موقف اجتماعی فاصله مسیرهای ادای احترام به WA خط مقدم سلامت کارگران است.اعتبار:مارتا پاسکوال Juanola

جاده های اصلی و در عین حال به تصمیم می گیرید اگر عمده roadworks خواهد بود شتاب در حالی که ترافیک کاهش می یابد

جاده های اصلی است و در عین حال به تصمیم گیری در مورد اینکه آیا آن را تسریع عمده آن roadwork پروژه های در حالی که وجود دارد این است که کاهش قابل توجهی در ترافیک در پرت بزرگراه و راه های شریانی.

Dwindling school pickup traffic is evident from the Canning Bridge looking over the freeway outbound.

Dwindling مدرسه وانت ترافیک مشهود است از کنسرو پل به دنبال بیش از اتوبان های خروجی.اعتبار:Emma جوان

یک سخنگوی این سازمان گفت: فوری آن تمرکز شد کمک به استقرار و نگهداری از منطقه ای بررسی نقاط در سراسر WA و دیگر COVID-19-اقدامات مربوط.

“کار بر روی پروژه جاده مانند آزادراه ارتقاء همچنان ادامه دارد,” او گفت:.

“در این مرحله آن را خیلی زود قادر به ارزیابی اثرات گسترده تر از COVID-19 در زمانبندی پروژه.

“وجود دارد برخی از پروژه ها به عنوان مثال در کیمبرلی که در آن برنامه ریزی شده کار می کند ممکن است تغییر به عنوان یک نتیجه از coronavirus مسائل مربوط به تأثیر کار برنامه است.”

پس از روز شنبه سفر به منطقه ای در مناطق محدود شده به ضروری-تنها.

COVID کلینیک ترک با وجود افزایش در تست

COVID درمانگاه در پرت شد خالی از صبح روز پنجشنبه با وجود معیارهای تست در حال گسترش است.

The dedicated COVID clinic at Sir Charles Gairdner Hospital was deserted on Thursday.

اختصاصی COVID درمانگاه در سر چارلز Gairdner بیمارستان ترک بود در روز پنج شنبه.اعتبار:مارتا پاسکوال Juanola

The dedicated COVID clinic at Royal Perth Hospital was deserted.

اختصاصی COVID درمانگاه سلطنتی پرت بیمارستان ترک بود.
اعتبار:مارتا پاسکوال Juanola

خطوط در دولت های اختصاصی ویروس کلینیک کاهش می یابد و در روزهای اخیر به عنوان تعدادی از مسافران بین المللی به خانه بازگشت و مخروطی ،

این درمانگاه شد نیروبخش برای افزایش در تعداد زیادی از بیماران به عنوان دولت نورد جدید خود را آزمایش کرد.

به عنوان بخشی از اقدامات جدید هر کسی نشانه ای از علائم تب و عفونت های حاد تنفسی مانند تنگی نفس و یک سرفه یا گلو درد تست خواهد شد.

در روز پنج شنبه اختصاصی کلینیک در رویال پرت و سر چارلز Gairdner بیمارستان باقی مانده است آرام تنها با تعداد انگشت شماری از بیماران ارائه برای تست.

پرت مدارس خصوصی خواهش کنم با پدر و مادر به نگه داشتن هزینه های آینده’

برخی از پرت خصوصی مدارس خواست پدر و مادر به “نگه داشتن هزینه های آینده” اگر آنها می توانید استطاعت به انجام این کار ترس از زنده ماندن مالی از آموزش و پرورش و مراکز می تواند در خطر است.

این حرکت در می آید و پس از مدیران تماس گرفته شد توسط پدر و مادر در تلاش برای پایان می رسد دیدار با توجه به زمان COVID-19 بیماری همه گیر.

Perth’s private schools plead with parents to ‘keep fees coming’.

پرت مدارس خصوصی خواهش کنم با پدر و مادر به نگه داشتن هزینه های آینده’.اعتبار:میشل Mossop

اکثر مراکز متعهد به نگه داشتن دانش آموزان ثبت نام شده حتی اگر آنها نمی تواند استطاعت هزینه های کمک درسی و قرار دادن ترتیبات ویژه ای در محل برای کمک به مبارزه خانواده.

برادران مسیحی کالج اصلی Domenic Burgio گفت: او در حال حاضر ملاقات با پدر و مادر رنج مالی و متعهد شد برای اجازه دادن به هر دانش آموز به عنوان نتیجه برجسته هزینه.

او گفت: زنده ماندن مالی از معتبر پسران مدرسه بود او بزرگترین نگرانی و خواست پدر و مادر به پرداخت هزینه های خود را اگر آنها می تواند به استطاعت.

“لطفا نگه داشتن هزینه های آینده به طوری که ما می تواند همچنان به ارائه بهترین خدمات ممکن است برای همه ما پسران و خانواده های آنها” اصل Burgio نوشت در خبرنامه.

“همه که ما همه که ما زمانی با هم و چگونه ما در طرف دیگر دارای یک حمایت مالی.”

در نامه ای خطاب به پدر و مادر Aranmore کاتولیک کالج اصلی Declan تنهام گفت: برخی از خانواده ها تحت مالی قابل توجهی استرس پس از پدر و مادر تا به حال شغل خود را از دست.

اصلی تنهام گفت: مدرسه خواهد ترتیبات ویژه برای خانواده ها نیاز به حمایت فوری.

“ادامه ثبت نام از هر کودک در Aranmore کاتولیک کالج تضمین شده است, صرف نظر از وضعیت مالی خانواده,” او گفت:.

همه پرستاران اصلی بلیندا Provis گفت: همه دانش آموزان باقی خواهد ماند در حالی که ثبت نام در این مدرسه مشغول به کار با خانواده فرد برای پیدا کردن یک راه حل است.

“درک ما این است که به شدت اضطراب زا به خصوص با توجه به عدم اطمینان در مورد مدت زمان خاموش شدن و یا از دست دادن درآمد” اصل Provis گفت.

تبلیغات

Activ بنیاد بسته بنتلی کارمند خدمات پس از آزمایش مثبت

یک کارمند پشتیبانی از دولت بزرگترین ناتوانی ارائه دهنده خدمات تست مثبت به کوروناویروس.

کارمند پشتیبانی شده توسط Activ بنیاد مشغول به کار بنتلی در کسب و کار خدمات در بخش الوار بین مارس 9-19.

Activ نوشته شده “فوری” اعلام به Facebook در روز چهارشنبه پس از خاموش کردن بنتلی سایت و داشتن تماس 140 مشتریان و کارکنان که ممکن است به تماس نزدیک با فرد است.

بنیاد قادر به ایجاد ارتباط با هر کس و خواست هر کسی که مشغول به کار در این سایت بیش از کسانی که از 10 روز تماس بگیرید 0429 234 917 یا ایمیل [email protected] برای مشاوره بیشتر.

به عنوان ذکر شده توسط نادیا Mitsopoulos در ABC صبحانه نشان می دهد این آمده است پس از هشدار چند از افرادی مانند سناتور اردن استیل-جان پرسیدن که فعال این کارگاه به دلیل تهدید از coronavirus.

Activ اجرایی دانیل نیوپورت گفت: ABC صبحانه فرد از عهده یک آزمون به طور مستقل در مارس 24 و که Activ ساخته شد آگاه از نتایج حاصل از این آزمون تا روز شنبه.

“بنابراین به عنوان به زودی به عنوان ما آگاه شد که او می خواهم تا به حال تشخیص مثبت ما اول از همه اطمینان می داد که او از خود جدا هر بخش از دستورالعمل های بهداشتی و ما پس از صرف بقیه روز شنبه و دیروز در تلاش برای تماس با همه, اول از همه, که می شده اند در تماس نزدیک با او و همه کنار” او گفت:.

“ما تصمیم به بستن سایت به عنوان نزدیک از کسب و کار سه شنبه شده اند و حمایت همه کارکنان ما و پشتیبانی کارکنان از آن پس به درک این معنی برای آنها.

“ما تا به نگهداری ما اشتغال خدمات باز از آنجا که ما در حال ارائه یک محیط کاری امن بسیاری از ما حمایت کارکنان هیچ خطر بالاتر به عنوان دیگر استرالیایی و فقط به عنوان کسانی که سالم استرالیایی در حال تشویق به ماندن و کار ما می خواهیم به ما پشتیبانی کارکنان این فرصت است.”

آلمان ‘ممنون’ استرالیا برای کمک به Artania

سفارت آلمان در استرالیا گفت: آنها سپاسگزار برای استرالیا همکاری را رها نمی خدمه و مسافران چپ در کشتی کروز MV Artania است که لنگر انداخت در Fremantle برای بیش از یک هفته است.

Passengers from the Artania cruise ship were transported from the Fremantle Passenger Terminal on buses by a police escort to Perth International Airport last week.

مسافران از Artania کشتی کروز منتقل شدند از Fremantle پایانه مسافری در اتوبوس توسط پلیس اسکورت به فرودگاه بین المللی پرت هفته گذشته است.اعتبار:گتی ایماژ

این کشتی کروز که در سراسر جهان سفر همچنان به عنوان یک سردرد برای دولت WA.

بعد از خبر شکست هفته گذشته که COVID-19 در حال گسترش در کشتی 850 اروپایی ها بودند پرواز به خارج از کشور و 39 مورد تأیید منتقل شدند به پرت بیمارستان.

فقط دیروز لیگ برتر را علامت McGowan یافت که 12 بیمار مسافران باقی مانده در هیئت مدیره آلمانی-عمل رگ.

او در توصیف این وضعیت به عنوان یکی از سرخوردگی از زندگی خود را.

یک سخنگوی سفارت آلمان در کانبرا و آلمان کنسول افتخاری گفت: آنها همراه با تور و شرکت حمل و نقل عامل در پرت شده اند مشاور و هماهنگ کننده با استرالیا و WA دولت از آغاز حماسه.

“سفارت آلمان در کانبرا و آلمان کنسول افتخاری در پرت هستند صمیمانه سپاسگزار به دولت استرالیا و دولت و مردم استرالیا خود را برای حمایت و درک در این زمان دشوار است و برای درمان مسافر و خدمه در همان راه استرالیا انتظار می رود به درمان در آلمان در چنین شرایطی” او گفت:.

“تمام حرکات کشتی خود را به مسافران و خدمه انجام شده با توجه به سفارشات و دستورالعمل از مقامات استرالیا.

“طرف های درگیر در حال همکاری نزدیک با هم به اطمینان حاصل شود که استرالیا قوانین و مقررات به طور کامل رعایت و دستورالعمل توسط مقامات استرالیا در حال مجدانه به دنبال تور شرکت حمل و نقل عامل در پرت و کاپیتان کشتی.”

وزیر بهداشت گرگ شکار می گوید: محدودیت های جدید در حال شروع به صاف منحنی’

وزیر بهداشت گرگ شکار می گوید دولت اجتماعی فاصله و مرز محدودیت شروع به “صاف منحنی” مرگبار coronavirus.

Health Minister Greg Hunt said new restrictions are starting to "flatten the curve".

وزیر بهداشت گرگ شکار گفت: محدودیت های جدید در حال شروع به “صاف منحنی”. اعتبار:Nine News

“دو هفته پیش ما با داشتن بین 25 و 30 درصد روزانه را افزایش می دهد” آقای شکار به خبرنگاران گفت: در ملبورن.

“در حال حاضر ما شاهد تعداد روز است که اجازه داده اند به ما می گویند که ما باید کاهش یافته و به زیر 10 درصد روزانه به شکل تک ارقام با توجه به روزانه ما افزایش عفونت.

“این بدان معناست که ما در حال شروع به دیدن اوایل محتاط اما قابل اثبات نشانه های مسطح منحنی.”

آقای هانت گفت: 3000 پرستار بازنشسته در حال حاضر به طور داوطلبانه برای کمک به coronavirus پاسخ به عنوان دولت رول آموزش به upskill 20,000 پرستاران به کار در Icu.

“این است آنچه که به ما اجازه می دهد برای حمایت از این فن که … را از 2200 به 4400 و سپس 7500 به ما ظرفیت,” او گفت:.

“ما انتظار داریم که به عنوان اعداد رشد در استرالیا است که ما نیاز به حمایت اضافی به عنوان ما گسترش تعداد ICU و به ویژه در یک تخت است.” (ویرایش شده)

آقای شکار وجود دارد گفت: هیچ نیاز به استرالیا برای شروع ساختمان موقت بيمارستان مانند است که ساخته شده است در پارک مرکزی منهتن.

وزیر گفت: طرح دولت برای ادغام عمومی و خصوصی بیمارستان سیستم های تحویل خواهد بود به اندازه کافی ظرفیت برای دیدار با تقاضا با 34,000 تخت اضافی و 105,000 بهداشت و درمان کارگران از جمله 57,000 پرستاران.

“ما اعتقاد داریم که ما بیمارستان سیستم های … پاسخگویی به این نیاز است که ما طرح حتی در سخت ترین حالات,” او گفت:.

“در این نقطه است که همه ما بینی و اگر بیشتر مورد نیاز است بیشتر انجام خواهد شد.”

آقای هانت گفت: دولت تا به حال به عمد “بیش از دستور” هواکش به طوری که منطقه ويژه می تواند افزایش تا در مورد آنها ضربه با شیوع کروناویروس پس از COVID-19 فوت بیمار در نارنجی, NSW.

“ما همیشه نمی دانم که در آن شیوع و یا یک مورد خاص ممکن است رخ دهد بنابراین ما در حال ارائه است که ظرفیت اضافی نه تنها در شهرستانها بلکه به ویژه به صورت منطقه ای استرالیا” وزیر گفت.

او گفت: 5500 هواکش دولت تا به حال سفارش آپنه خواب دستگاه ساز Resmed به تولید شد و مازاد به حتی “انتظارات ما از دین نیاز دارد” و کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود که منطقه ويژه بودند به اندازه کافی مجهز شده است.

کشتی کروز لینک از جامعه شیوع

یک WA کشور سلامت کارکنان با گزارش لینک کلیک کنید برای روبی شاهزاده کشتی کروز دارای آزمایش مثبت در حالی که مشغول به کار در یک کنترل از راه دور شرق کیمبرلی جامعه است.

پنج بهداشت و درمان کارگران در کیمبرلی آزمایش مثبت در اواخر هفته گذشته و اوایل این هفته از جمله دکتر که اعتقاد بر این است که زمان صرف شده در هیئت مدیره کشتی کروز.

The emptying of 2700 passengers from the Ruby Princess cruise liner was quicker than the spread of a global pandemic. Photo: Kate Gergahty

تخلیه از 2700 مسافر از روبی شاهزاده خانم کروز بوش بود سریعتر از گسترش جهانی بیماری همه گیر. عکس: کیت Gergahtyاعتبار:کیت Geraghty

“من فکر می کنم ما هنوز هم از دیدن افرادی که مخاطبین از روبی شاهزاده بنابراین اگر ما تایید می کنند که این مورد است که قطعا ممکن است یک منبع از کسی گرفتن بیماری” WA رئیس بهداشت افسر دکتر آنتونی رابرتسون گفت: رادیو 6PR را Gareth پارکر در روز پنج شنبه.

کسانی که در کیمبرلی در خطر خاص اگر COVID-19 ارتشاح جوامع خود را با بیمارستان منطقه ای منابع در حال حاضر کشیده برای مقابله با بهداشت و تست رژیم.

دکتر رابرتسون گفت: پنج مورد خواهد بود “نظارت نزدیک”.

“ما بسیار آگاه از موقعیت های مختلف. آنها شده اند از نزدیک تماس با ترسیم شده نزدیک خود را با مخاطبین شناسایی شده اند و در حال حاضر در خود به انزوا و ما در حال ارائه… حمایت های بیشتر به بیمارستان بروم, بدیهی است که به دلیل تاثیر ما تا به حال در اورژانس وجود دارد,” او گفت:.

“من فکر می کنم ما باید یک ایده نسبتا خوبی که کسانی که در تماس بودند و یک نمایشگاه چند از آن را تبدیل به مثبت اما آنها در انزوا.

“ما در حال شروع به گرفتن در بالای آن است اما بدیهی است که ما همچنان به مدیریت که نزدیک تر است.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>