WA coronavirus زنده: سفیر آلمان می گوید Artania رحمت پروازهای هنوز هم رفتن پیش


اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP یا حلقه ملی Coronavirus اطلاعات سلامت خط تلفن در 1800 020 080.

ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

آنچه ما می دانیم تا کنون

  • پنج هفته است که در میان 24 جدید COVID-19 موارد مثبت در WA یک شبه آوردن این دولت در مجموع تا 255.
  • از 3هستم وجود دارد بیش از 576,000 شناخته شده عفونت و بیش از 26,000 مرگ و میر ناشی از COVID-19 اما بیش از 128,000 مردم بهبود, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, چوب خط حساب کردن.
  • یک 91 سال در NSW درگذشت آوردن استرالیا کشته شدگان به 14. 3583 استرالیایی باید آزمایش مثبت به COVID-19 تا کنون.
  • سفر در داخل WA محدود خواهد شد از نیمه شب روز سه شنبه با معافیت برای اهداف ضروری.
  • WA دولت می خواهد برای منحرف کردن Artania بوش کروز لنگر انداخت در Fremantle به یک پایگاه نظامی پس از بیش از 70 مسافر و خدمه پردازنده نشان داد COVID-19 علائم.

پرت حومه سازماندهی تولد درایو های رژه برای پسران جوان در انزوا

در میان جار و جنجال ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس دو پرت پسران به حال یک جشن تولد به یاد داشته باشید پس از بیش از 100 اتومبیل ها و کامیون ها آمد و با هم به رژه پایین خیابان خود را.

در صبح روز شنبه, لوئیس, 3 و آلبی, 8, که تا به حال به خود را لغو جشن تولد با توجه به زمان اجتماعی فاصله اقدامات راه می رفت خارج از پالمیرا خانه های به ظاهر بی پایان رژه tooting وسایل نقلیه.

برخی از تشویق جوانان در حالی که دیگران برگزار رنگارنگ بالن خارج از پنجره ماشین.

جداسازی درایو های رژه, حتی, گیر افتاد, توجه قدرت های غربی کارکنان که در پیوست با کار خود را utes, به اشتراک گذاری یک پست در حال حرکت در رسانه های اجتماعی.

“کار بزرگ پالمیرا و با تشکر برای یادآوری همه ما است که حتی اگر ما در حال انجام بهترین های ما به صورت فیزیکی جدا, ما همه هنوز یکی از بزرگ جامعه” پست بخوانید.

“مطمئنا در حال حاضر این خواهد بود یک جشن تولد به یاد داشته باشید برای دلایل درست.”

این ویدیو نشان می دهد یک شبیه رژه برای کتی ریگان, a 12-year-old دختر ایرلندی در انزوا شد ویروسی در رسانه های اجتماعی.

این کلیپ که دیده شده است توسط بیش از 980,000 مردم, نشان می دهد, جوان, کتی ایستاده در جلوی خانه اش به عنوان دوستان خود درایو با Rathcormac صفحه اصلی.

هواپیما آماده برای مسافران کشتی کروز: سفارت آلمان

یک سخنگوی سفارت آلمان گفت: WAtoday این طرح به پرواز مسافران از MS Artania لنگر انداخت در Fremantle هنوز هم می ایستد.

“کشتی کروز تور اپراتور اجاره هواپیما برای این منظور است. علاوه بر این تور اپراتور عامل در پرت ارتباط با مقامات محلی و کاپیتان کشتی برای رسیدگی به این موضوع در اسرع وقت” او گفت:.

“سفیر آلمان به استرالیا, Dr Thomas Fitschen و آلمانی کنسول افتخاری در پرت,,,,, Dr گابریل Maluga در تماس نزدیک با دولت استرالیا و دولت استرالیای غربی به ترتیب به منظور تسهیل بازگشت مسافران روی عرشه کشتی MS Artania.”

یک کشتی کروز اطلاعات سایت گزارش دیروز اصلی هواپیما – اجاره از شرکت هواپیمایی مالزی – لغو شده بود پس از شرکت هواپیمایی درخواست COVID-19 تست از تمام مردم اختصاص داده شده به هیئت مدیره هواپیما.

وب سایت گفت: این هواپیما بودند بلافاصله جایگزین چهار شاهرخ چارتر هواپیما با توجه به ترک در فردا از ساعت 5 بعد از ظهر.

تبلیغات

نیوکاسل جتز بازیکن می شود اولین فوتبالیست حرفه ای برای تست مثبت برای ویروس

فدراسیون فوتبال استرالیا را تایید کرده اند یک نیوکاسل جتز بازیکن دارای آزمایش مثبت به COVID-19 تبدیل شدن به اولین فوتبالیست حرفه ای در کشور به قرارداد ویروس.

این بازیکن هنوز به نام اما منابع نزدیک به این بازیکن می گویند او در بازی شنبه شب 2-1 برنده بیش از شهر ملبورن در پشت درهای بسته در مک دونالد جونز ورزشگاه, آخرین بازی از لیگ برگزار شود قبل از فصل متوقف شد با توجه به همه گیر.

Newcastle Jets celebrate Monday's win over Melbourne City.

نیوکاسل جتز جشن روز دوشنبه برنده بیش از شهر ملبورن.اعتبار:گتی ایماژ

FFA و یک-لیگ اتحادیه بازیکنان حرفه ای فوتبالیست انجمن تایید نتیجه به هرالد.

“این PFA آگاه است که یک نیوکاسل جتز بازیکن قرارداد COVID-19” این PFA در بیانیه ای گفت. “این PFA یک فرایند در محل برای حمایت از کسانی که بشدت نهفته است. از طریق ما گسترده و متخصص در توسعه برنامه ما ادامه خواهد داد به خدمات بازیکنان ما در طول این فوق العاده به چالش کشیدن دوره است.”

زن تف, سرفه در NSW افسر پلیس

یک زن گفت: او در حال رانندگی بود به کروناویروس آزمون گفته سرفه و تف کرد یک افسر پلیس که کشیده ماشین خود را بیش از در سیدنی غربی در روز جمعه.

پلیس می گوید این زن به سرعت خاموش و فرار نور قرمز پس از پلیس سعی کرد او را بکشد آئودی در Greenacre جاده حدود 5 بعد از ظهر.

او بعدها با نزدیک شدن توسط پلیس قرار می گیرد و تحت بازداشت و پس از گرفتار شدن در ترافیک سنگین رابرتز در جاده ها است. این زن گفته حاضر به خارج شدن از خودرو.

به عنوان او بود که از لحاظ فیزیکی برداشته شده و دست به دستبند 25 ساله گفته سرفه در این افسر پلیس تف در صورت خود را و افسر گفت: او در راه خود را به دریافت یک coronavirus آزمون.

او پس از متهم شده است با تعدادی از جدی تخلفات رانندگي و آزار یک افسر پلیس در وظیفه.

زن رد شد وثیقه به نظر می رسد در Parramatta در دادگاه محلی در روز شنبه.

AAP

جریمه و حبس برای افرادی که سعی به ترک هتل ها

معاون افسر ارشد پزشکی Paul Kelly گفت: حرکت به زور جدا استرالیا بازگشت مسافران در هتل ها از نیمه شب روز شنبه و لازم بود برای جلوگیری از گسترش این بیماری که هنوز در حال ناشی از عفونت های اکتسابی در خارج از کشور در اکثر موارد.

“نیروی قانون وجود دارد خواهد بود برای متوقف کردن مردم ترک که هتل وجود خواهد داشت و جریمه و حتی زندان بسته به ایالتی یا منطقه ای که در آن ورود می گیرد,” او گفت:.

Deputy chief medical officer Professor Paul Kelly.

معاون افسر ارشد پزشکی پروفسور پل کلی.اعتبار:Alex Ellinghausen

Dr کلی گفت: متوسط سن استرالیایی که مرده بود از coronavirus 77 سال اما هشدار داد که در محدوده سنی بود “شروع به پایین” پس از 68 سال از درگذشت ویروس.

Dr کلی گفت: متوسط سن استرالیایی که مرده بود از coronavirus 77 سال اما هشدار داد که در محدوده سنی بود “شروع به پایین” پس از 68 سال از درگذشت ویروس.

او هشدار داد جوان استرالیایی نباید خود راضی می شوند مورد تهدید این بیماری پس از بیش از 3400 موارد تایید شده در استرالیا. او گفت: متوسط سن در همه موارد بود 48.

استاد کلی گفت: قرارداد ردیابی محلی به دست آورد موارد تا به حال تا حد زیادی نشان داده است بسیار روشن در تماس با یک مورد شناخته شده از COVID-19.

“این نشان می دهد که ما در حال پیدا کردن موارد ما نیاز به پیدا کردن خود را ردیابی تماس و برخورد با این مسائل به طوری که آنها را از جامعه جدا شده و به کاهش انتقال از فرد به فرد از این بیماری های عفونی.”

‘اگر شما نمی خواهیم شما را’: برتر را دشوار پیام به مردم نقض قوانین

برتر خوانده شده را علامت McGowan ارسال شده توسط شرکت پیام در Facebook صفحه تماس در کسانی که در معرض خطر ابتلا COVID-19 به خود منزوی و یا دیگری دولت را “شما”.

“به من اجازه دهید بسیار روشن در مورد این” آقای McGowan نوشت.

“اگر شما به گفته خود-جدا از آنجا که شما بوده ام به خارج از کشور و بین ایالتی یا در تماس نزدیک با تایید COVID-19 مورد, شما باید خود جدا کنند.”

که به معنای در خانه ماندن و نداشتن هر بازدید کننده ای به او نوشت.

“شما زحمت نیست مهم تر از امنیت عمومی” او گفت:.

“اگر شما خانه را ترک و آلوده به شخص دیگری وجود دارد هر فرصتی شما را به معنای واقعی کلمه کسی هزینه زندگی خود را.

“آن را فقط به ارزش آن است.”

او گفت: دولت و پلیس کاری به مطمئن شوید که مردم به دنبال قوانین با جریمه در محل تا 50.000 دلار و قدرت را به زور قرنطینه مردم اگر لازم در بازی.

“همانطور که شما ممکن است را دیده اند این صبح و پلیس در حال حاضر به اقدام در برابر دو غربی استرالیا است که تصمیم به چشم پوشی از جهات به خود منزوی.

“و به عنوان نخست وزیر مشخص شده دیروز دفاع از نیروهای خود را به پیوستن به این تلاش بیش از حد.

“اگر به شما گفته شده به خود منزوی, شما باید خود جدا کنند.”

تبلیغات

ساوت پرث برج تاخیر پس از COVID-19 تاثیر

و ساز آپارتمان Finbar است و تاخیر در شروع آن گل سرسبد مدنی قلب برج به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس شکسته خرید و فروش ملک.

روز جمعه سازنده پیوست یک لیست در حال رشد از شرکت های دولتی با اعلام به ASX آن را برداشت سود خود انتظارات برای 2019-20 سال مالی است.

در آن نیم سال نتایج Finbar گفت که انتظار یک سال کامل پس از کسر مالیات سود در حدود 14 میلیون دلار اما در روز جمعه مدیر عامل دارن Pateman گفت COVID-19 شد مشخص شده تاثیر در اعتماد به نفس و فعالیت خرید و فروش در پرت ملی و بازارهای جهانی برای برخی از زمان.

“در محیط فعلی و احتمال معوق, تصمیم گیری اموال مشتریان در طول این زمان بیشتر اولویت ما تصمیم گرفته اند برای به تاخیر انداختن راه اندازی هر پروژه های جدید از جمله مدنی قلب در ساوت پرث تا زمانی که یک سطح بالاتر از یقین در مورد تاثیر مداوم از COVID-19 به اقتصاد و بازار,” او گفت:.

Artist's impression of the Civic Heart development at ground level, including upgrades to the old post office.

هنرمند تصور مدنی قلب توسعه در سطح زمین از جمله ارتقاء به اداره پست. اعتبار:Finbar

تاخیر یک ضربه به Finbar که تا به حال دریافت تایید از برنامه ریزی وزیر ریتا Saffioti در ماه فوریه پس از مبارزه برای 320-آپارتمان برج در جنوب پرت شبه جزیره برای چندین سال با توجه به برنامه ریزی knockbacks.

Finbar همچنین اعلام کرد ساخت و ساز کامل شد در آن 164-آپارتمان سابینا Applecross برج است که تا به حال امن $60.5 میلیون دلار در فروش.

دیوید جونز برای نگه داشتن فروشگاه های اصلی باز برای حفظ ‘معیشت تیم ما’

خرده فروش دیوید جونز ساخته شده است این تصمیم به نگه داشتن آن اصلی فروشگاه تجارت تا زمانی که مقررات دولت اجازه می دهد این شرکت در روز شنبه است.

در اعلام تعطیلی دو کوچکتر-قالب فروشگاه در Barangaroo در سیدنی و جیمز خیابان در بریزبن خرده فروش است که متعلق به آفریقای جنوبی-بر اساس Woolworths, گروه, گفت: آن را نگه دارید تجاری رفتن در آن بزرگتر فروشگاه های درون اجتماعی فاصله دستورالعمل برای به حداقل رساندن تاثیر مالی در نیروی کار خود را.

“بهداشت و ایمنی همیشه تمرکز اصلی ما اما ما نیز با تمرکز بر حمایت از معیشت تیم ما و خانواده خود را برای هر روز ممکن است” یک سخنگوی گفت.

“با توجه به این که ما تصمیم به ادامه به نگه داشتن ما بزرگ با فرمت فیزیکی فروشگاه کفش زمانی که ما با اعتماد به نفس که ما می تواند فروشگاه ما با خیال راحت و به استانداردهای مورد نیاز توسط همه دولت فعلی بهداشت و ایمنی احكام است.”

در شب جمعه مایر اعلام کرد قصد خود را به تمام فروشگاه های خود را در روز یکشنبه و به ایستادگی کردن 10,000 خرده فروشی کارکنان و همچنین تعدادی از پرسنل در دفتر مرکزی آن در ملبورن.

پرواز چارتر برای مسافران کشتی کروز رشته در پرت لغو

پرواز چارتر به حمل و نقل 470 مسافر از کشتی کروز MS Artania بازگشت به آلمان بیش از آخر هفته لغو شده اند, با توجه به ارسال اخبار بر روی یک کروز اطلاعات سایت.

بر اساس این گزارش شرکت هواپیمایی مالزی شرکت هواپیمایی وظیفه حمل و نقل مسافران به اروپا خواسته است که تمام مسافران آزمایش COVID-19 قبل از سوار شدن به هواپیما و لغو این خدمات زمانی که مشخص شد این بود “لجستیکی غیر ممکن است”.

اما یک جایگزین است بلافاصله یافت شده است, سایت متحده با چهار شاهرخ هواپیما چارتر برای پرواز مسافران از پرت به فرانکفورت.

مسافران توزیع خواهد شد در چهار پروازهای برنامه ریزی شده به ترک پرت در بین ساعت 5 بعد از ظهر و 8 شب روز یکشنبه.

این Artania خواهد شد و سپس شروع سفر خود را به برمرهافن در آلمان شمالی در سواحل دریای کشورهای وب سایت.

اتحادیه خواستار حمله به صادرات تن لوازم پزشکی به چین توسط توسعه دهندگان

بهداشت و درمان اتحادیه کارگران ویکتوریا وزیر دیانا Asmar نوشته شده به دادستان کل مسیحی پورتر خواستار صادرات ده ها تن از لوازم پزشکی به چین توسط دو شرکت چینی توسعه دهندگان مالکیت به عنوان نشان داد صبح سیدنی هرالدبود “به طور کامل بررسی” امکان نقض دخالت خارجی ،

“اگر وجود داشت همیشه یک وقت برای سرکوب کمونیست چین دخالت در امور داخلی ما آن است که در حال حاضر” Ms Asmar نوشت: در نامه ای به آقای پورتر در روز جمعه.

“خود را اعمال و اقدامات همکاران خود زندگی در استرالیا بدون شک هزینه های استرالیا زندگی می کند.”

استرالیا انجمن پزشکی جمهور تونی Bartone گفت: “هر گونه تلاش برای گرفتن با ارزش PPE به بخش دیگری از جهان در هزینه استرالیا جامعه” بود “اسفناک”.

“همه تلاش ها باید برای اطمینان از این عمل نمی تواند اتفاق می افتد و که در آن اتفاق می افتد که وزن کامل قانون آورده است بر آنها” دکتر Bartone گفت.

نخست وزیر اسکات موریسون گفت: دولت مشغول به کار بود در “دشوار” مقررات جدید برای فعال کردن استرالیا مرزی نیروی پلیس صادرات تجهیزات پزشکی و “سرکوب این”.

“این بسیار ناامید کننده به حداقل می گویند” آقای موریسون گفت.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>