WA coronavirus زنده: ردیابی GPS برای کسانی که دست انداختن جداسازی قوانین به عنوان Woodside یادداشت 14-هفته فهرستی از طرح


اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP یا حلقه ملی Coronavirus اطلاعات سلامت خط تلفن در 1800 020 080.

ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

آنچه ما می دانیم تا کنون

  • در WA, 355 نفر تست مثبت برای COVID-19 از 13,833 تست شده است. ملی 4460 قرارداد coronavirus و 19 نفر کشته شده اند.
  • استرالیایی غرب دیگر نمی تواند جمع آوری در گروه های بیش از دو نفر مگر اینکه آنها را با خانواده و یا افرادی که در آنها زندگی می کنند ،
  • WA خود را گسترش دهد COVID-19 تست رژیم در روزهای آینده شامل هر کسی با تب حاد و بیماری تنفسی.
  • از امروز غیر ضروری درون کشوری سفر در و ممنوع است و با تنها استثنا بودن برای کسانی که سفر بین پرت و پوست مناطق.
  • در 7 جهانی coronavirus موارد شماره بیش از 782,000. از این بیش از 160000 شد در ایالات متحده است.

ترسناکترین قسمت در مورد این بیماری همه گیر

این ویروس خود را هر چند که به اندازه کافی بد است.

آن را نه بلندی مالی فاجعه و نه توده تعطیلی مدارس و نه خوک حماقت از مردم وحشت-خرید کاغذ توالت و زندگی شیر.

حتی این پیشنهاد به عنوان یک دکتر از دوستان به من گفت که اورژانس کارکنان دستور داده شده است به انجام CPR در کسانی که در حال مرگ از coronavirus برای ترس از آوردن ویروس مملو از مواد را از ریه های خود را.

هیچ ترسناکترین قسمت در مورد آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر سرعت است.

سرعت که با آن شایعات به واقعیت تبدیل شده و محتمل عادی می شود.

سرعت که با پیش فرض های ما لغو شد.

معامله زده بین دولت و بیمارستان های خصوصی

بیمارستان های خصوصی خواهد بود یکپارچه با سیستم بهداشت عمومی تحت یک معامله زده بین این بخش و دولت فدرال امروز اضافه کردن 34,000 تخت.

فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار گفت: همکاری بین بیمارستان های خصوصی و دولت یا قلمرو فدرال و دولت را تضمین زنده ماندن از بخش خصوصی است.

معامله تضمین بیمارستان های خصوصی’ واحد مراقبت های ویژه — که یک سوم از استرالیا ICU ظرفیت در دسترس خواهد بود برای استفاده در این بیماری همه گیر.

این امنیت حفظ 105,000 تمام وقت و پاره وقت بهداشت کارگران از جمله بیش از 57,000 پرستاران.

آقای هانت گفت: کشورهای مشترک المنافع را تضمین زنده ماندن بود uncapped و اطمینان حاصل شود همه 657 بیمارستان های خصوصی در سراسر استرالیا می تواند نگه داشتن پرداخت کارکنان پس از از دست دادن درآمد حاصل از اعمال جراحی الکتیو — که بسیاری از آنها لغو خواهد شد فردا.

“بیمارستان ها در دسترس خواهد بود و کارکنان خود را در دسترس خواهد بود برای شرکت به طور کامل در ملی ما پاسخ” آقای هانت گفت.

بیمارستان های خصوصی نشده بودند ملى گفت: اما خواهد بود “قادر به گزاف گویی کردن و برای حمایت از نیازهای مردم پس از ما ظهور از دوره کروناویروس”.

تبلیغات

اوایل عکس های آنفولانزا یک ریسک ارزش مصرف’

پزشکان با کنوانسیون و اصرار استرالیایی برای رفتن به پزشک و گرفتن عکس های آنفولانزا به عنوان به زودی به عنوان ممکن است در یک پیشنهاد به منظور کاهش بار در بيمارستان در طول احتمالی اوج این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در یک سال نرمال پزشکان به طور معمول توصیه به بیماران خود را به صبر کنید تا زمانی که ممکن است برای واکسن, اما این نگرانی وجود دارد که ممکن است به عنوان امن به آن را به بعد و یا کافی است که کادر پزشکی ممکن است در دسترس است.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

اجتماعی فاصله در حال کار: گرگ شکار

فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار می گوید ملی کابینه اجتماعی فاصله اقدامات در حال کار با میزان عفونت کند اما این تعداد همچنان افزایش خواهد یافت.

Federal Minister for Health Greg Hunt in Canberra on Tuesday.

وزیر فدرال برای سلامتی گرگ شکار در کانبرا در روز سه شنبه.اعتبار:Alex Ellinghausen

“ما در 25 تا 30 درصد رشد بیش از یک هفته پیش بر اساس یک روزانه” آقای هانت گفت.

“در حال حاضر ما پایین آمده در هفته گذشته به پایین گشاد و آخرین توصیه من باید از ملی حادثه مرکز این صبح است که در سه روز گذشته بوده است حدود 9 درصد به طور متوسط.”

وزیر تشکر استرالیایی برای ماندن در خانه و گفت: “اقدامات خود را در حال ساخت یک تفاوت و صرفه جویی در زندگی می کند.”

همانطور که از 6 صبح روز سه شنبه صبح وجود دارد 4359 تایید COVID-19 موارد و 19 مرگ و میر در کشور است.

وجود 50 بيمار در بخش مراقبت های ویژه از جمله 20 در هواکش.

آقای هانت گفت: این واقعیت است که بیش از 230,000 آزمون انجام شده است به معنای استرالیا تعداد آنها انعکاسی از سطح واقعی از عفونت در جامعه است.

اما او گفت: در حالی که پیشرفت حاصل شده در “مسطح منحنی” وجود دارد بیشتر به انجام.

معاون افسر ارشد پزشکی نیک Coatsworth, یک متخصص بیماری های عفونی از آنو گفت: استرالیا باید نه “را به پا کردن پدال”.

“محدودیت که وزیر و نخست وزیر معرفی شده اند در تجمعات کاملا ضروری برای جلوگیری از این ویروس از ساخت آن تنها حرکت است که از فردی به فرد دیگر” دکتر Coatsworth گفت.

“بنابراین من مصرانه از همه استرالیایی ها, دستورالعمل آن به T. نگاه خود را به سمت دولت دقیقا آنچه آنها به شما گفتن را انجام دهد.”

جدید دو فرد قانون: یک مبین

از امروز WA دولت ممنوع اعلام کرده است مردم جسارت خارج در گروه های بیش از دو مگر آنها خانواده و یا با هم زندگی می کنند. محدودیت های اعمال شده در خط با نخست وزیر اسکات موریسون توصیه های اعلام شده در روز یکشنبه.

در اینجا لیستی از معافیت برای کسانی که به دنبال وضوح:

فضای باز و داخل سالن اجتماعات

ملی کابینه توافق برای محدود کردن هر دو محیط داخلی و خارجی تجمعات به دو نفر تنها.

استثنا به این حد عبارتند از:

  • مردم از همان خانواده بیرون رفتن با هم
  • خانواده واحد
  • مجالس ترحیم – حداکثر 10 نفر
  • مراسم عروسی – حداکثر 5 نفر

WA کمیسر پلیس کریس داوسون گفت: ABC Radio امروز صبح که خانواده ها هنوز هم باید سعی کنید به منظور محدود کردن تعدادی از مردم در خارج از آن جایی که معقول و منطقی بود.

“من می دانم این برای تلفن های موبایل عجیب و غریب, اما ما در حال زندگی در زمان فوق العاده ای است.”

“شما می توانید به عنوان یک خانواده اما در حالت ایده آل شما فقط می رویم به انجام دو نفر در یک زمان ما واقعا می خواهید مردم را به ماندن در خانه.

“اگر شما تنها پدر و مادر و بچه ها تو ایده آل ماندن در خانه و پس از آن اگر شما مجبور به راه رفتن و در مورد پس بدیهی است که ما می خواهیم شما را به طور مناسب در مورد آن.

“”شما برای ماندن به غیر از همسایگان خود را.”

تماشا کنید: فدرال وزیر بهداشت و استرالیا معاون CMO نیک Coatsworth

تبلیغات

Woolworths کاهش شرایط پرداخت برای کوچک تامین کنندگان

Woolworths تمدید یک دست کمک به کسب و کار کوچک تامین کنندگان برش خود شرایط پرداخت نصف برای کمک به ورود وجه نقد در طول بحران.

Woolworths will now cut all payment terms down to 14 days, across all small suppliers.

Woolworths خواهد شد در حال حاضر قطع تمام شرایط پرداخت را به 14 روز در سراسر کوچک تامین کنندگان.اعتبار:جسیکا Hromas

در حال حاضر تجارت کوچک تامین کنندگان در Woolworths پرداخت می شود ظرف مدت 14 روز در حالی که همه کوچک دیگر تامین کنندگان پرداخت در عرض 30. این شرکت در حال حاضر قطع تمام شرایط پرداخت را به 14 روز در سراسر کوچک تامین کنندگان.

این را به نفع بیش از 1100 کوچک تامین کنندگان که ارائه محصولات برای Woolworths.

کوچک تامین کنندگان طبقه بندی شده به عنوان کسب و کار با $1 میلیون خرید Woolworths و کمتر از 10 میلیون دلار در گردش مالی سالانه.

“ما می دانیم که در حال حاضر بسیاری از ما کوچک تامین کننده شرکای روبرو هستند چالش های اضافی در آب و هوای فعلی و ما می خواهیم به ما کمی بیشتر به آنها کمک کند با کوتاه کردن شرایط پرداخت در سراسر این گروه” رئیس امور مالی استفان هریسون گفت.

“با پرداخت ما کوچک تامین کنندگان سریع تر ما امیدواریم که به سهولت برخی از فشار مالی بسیاری از آنها در حال حاضر تجربه در میان عدم اطمینان ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.”

برتر بلانت پیام به کسانی که شکایت در مورد مجبور هتل انزوا

برتر خوانده شده را علامت McGowan داده است بلانت پیام به کسانی که در بازگشت از خارج از کشور و ایالتی که شکایت در مورد جدا شده در یک اتاق هتل از 14 روز.

“من اهمیتی نمی دهند اگر آنها در مورد شکایت که من اهمیتی نمی دهند اگر آنها نمی مانند غذا و من اهمیتی نمی دهند اگر آنها نمی مانند چه برنامه هایی که در تلویزیون گفت: رادیو 6PR.

“شما در حال رفتن به هتل شما در حال رفتن به ماندن در آنجا دو هفته شما در حال رفتن به در اتاق خود را و شما در حال رفتن به مطمئن شوید که شما در حال آوردن این ویروس در صفحه اصلی.

“برای مردم در Rottnest … که یک محیط دلپذیر تر اما در همان زمان آنها را به ماندن در کابین خود آنها مجاز از آنها مجاز به شنا بروید آنها را به ماندن در کابین خود و مطمئن شوید که آنها در حال بهتر است قبل از آنها می آیند این جزیره است.”

آقای McGowan استرن نظر می آیند به او هشدار داد غرب استرالیا به خود راضی می شوند در تلاش برای متوقف کردن گسترش coronavirus با وجود این دولت نشان دادن نشانه های دلگرم کننده.

“تعداد ما بسیار خوب با استانداردهای ملی و بین المللی اما ما نمی تواند ما را پا کردن پدال به همین دلیل ما در حال انجام کارهایی مانند دو-مردم حکومت مانند سخت مرزهای شرق مانند مرز بین مناطق مانند مرزهای بین المللی مانند قوانین در اطراف هر کسی که در خانه از خارج از کشور برای رفتن به انزوا در یک هتل به طوری که ما می توانید اعتماد آنها در واقع انجام آن را به درستی” او گفت:.

“شما نیاز به مطمئن شوید که شما نمی سهولت فشار در حالی که ما باید این فرصت را به واقعا سرکوب این چیز.

“هنگامی که آن را از کنترل خارج می شود مانند برخی کشورهای دیگر یا به خصوص مانند سیدنی, آن را بسیار سخت برای دستگیری آن است.”

WA سناتور تمرکز در افراد معلول

تماشا کنید: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد یارانه دستمزد طرح

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>