WA coronavirus زنده: نقشه حرارتی نشان می دهد که در آن WA coronavirus موارد تمرکز


اگر شما یک پرس و جو در مورد چگونه WA coronavirus اقدامات تاثیر شما یا یکی از اعضای خانواده تماس بگیرید و COVID خط تلفن در 13 COVID (13 26 843) و یا Coronavirus اطلاعات سلامت خط تلفن در 1800 020 080.

ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

آنچه ما می دانیم تا کنون

  • 84 سال است و فرد چهارم به مرگ از COVID-19 در غرب استرالیا. وجود دارد 460 موارد تایید شده در و پس از هفت جدید موارد مثبت تایید شد در روز دوشنبه. در استرالیا, مرگ و میر می ایستد در 39
  • جهانی مرگ و میر از coronavirus را تصویب کرده است 73,000. وجود دارد بیش از 1.3 میلیون مورد شناخته شده از عفونت در حالی که بیش از 275,000 مردم بهبود, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, tally
  • WA بسته آن مرزهای دولتی روز یکشنبه; FIFO کارگران و خانواده های رفت و آمد از بین خواهد خود نیاز به جدا برای 14 روز
  • اختصاصی COVID-19 درمانگاه در باز خواهد شد بروم به عنوان تست اعداد در کیمبرلی افزایش می یابد

زندگی می کنند: نخست وزیر اسکات موریسون

JobKeeper لایحه تنظیم و به تصویب

این $130 میلیارد JobKeeper برنامه را پوشش می پوشند گاه به گاه که با کارفرمای خود را برای کمتر از 12 ماه اما شامل چندین پادمان برای اطمینان از کارگران می تواند چالش تصمیم گیری ساخته شده توسط کارفرمایان تحت قوانین جدید.

دادستان کل مسیحی پورتر ستایش است ACTU رئیس جمهور سالی McManus برای “تمایل به کمک به دولت پیش نویس” در حالی که آشکار نهایی پیش نویس اصلاح شده به این نمایشگاه کار عمل فردا.

تغییرات اجازه خواهد داد که یک کارفرما برای تغییر تعداد ساعت کار یک کارمند اگر کار خود را تحت تاثیر قرار شده است coronavirus یا سیاست دولت پاسخ.

تغییر ساعت را نمی توان بی دلیل یک کارمند می تواند درخواست برای توانایی کار یک شغل دوم و هر گونه تصمیم گیری ساخته شده توسط کارفرما می تواند مورد بررسی عادلانه کار کمیسیون است.

تغییرات همچنین اجازه خواهد داد که یک کارفرما برای تغییر کسی وظایف معمول و محل کار و تنها در صورتی امن و مناسب برای انجام این کار – به منظور ارائه انعطاف پذیری مورد نیاز برای ترتیبات از جمله کار از خانه.

در نهایت کارفرمایان و کارکنان را قادر به تصمیم گیری برای کار انجام می شود در روز های مختلف به طور معمول و کارفرمایان خواهد بود قادر به بپرسید که کارکنان به مرخصی – اما نه به طوری که آنها باید کمتر از دو هفته باقی مانده است.

کار به خواست دولت فدرال شامل 1.1 میلیون گاه که تحت پوشش این JobKeeper طرح اما باید گفت که آنها به شما اجازه این لایحه تصویب بدون توجه به آنچه.

“وجود دارد رفتن به یک توافق به مخالفت بر می پوشند گاه به گاه” آقای پورتر می گوید.

تبلیغات

WA گرما نقشه نشان می دهد شوراها با اکثر موارد پیری جمعیت

یک نقشه حرارتی که در آن WA coronavirus موارد زندگی می کنند نشان می دهد بیشترین تعداد از موارد در پرت ساحلی شمال و شوراهای شهرهای ملویل و مندورا.

چهار نفر از پنج شوراهای نسبت بالاتری از ساکنان سن بالای 65 سال در مقایسه با زمانی که به WA متوسط است.

در و در حدود 85 درصد از دولت موارد آمده اند از مردم از بازگشت از خارج از کشور یا ایالتی با حدود یک چهارم از کسانی که آینده کشتی های کروز.

تماشا کنید: پاپ باز هفته دفاع مقدس در میان مستند

پاپ فرانسیس مشخص شده سورئال یکشنبه نخل در خالی کلیسای سنت پیتر, اصرار مردم نمی شود بنابراین در رابطه با آنچه آنها نبود اما چگونه آنها می توانند به کاهش درد و رنج دیگران است.

Artania مسافر در آب داغ با کروز مدیر بیش از عکس

سابق مسافر در کشتی کروز Artania نشان داده است که چگونه یک عکس او در وبلاگ شخصی خود که توسط رسانه ها ناراضی کروز کاپیتان.

The photo was posted on the passenger's blog and picked up my media.

عکس ارسال شده در مسافر وبلاگ و برداشت من رسانه ها.اعتبار:پیتر Hölzer

“او بسیار ناراحت و” پیتر Holzer گفت.

عکس به اشتراک گذاشته شده توسط Mr Holzer در طول کروز در یک زمان به مسافران گفته شده بود برای حفظ فاصله اجتماعی.

“این است که نه عکس من که مشکل است ولی افرادی که فکر می کنم آنها می توانید انجام آنچه آنها می خواهند” او گفت:.

“و محفل ققنوس مشکل است چرا که هیچ کس دخالت فقط shrugs و اجازه می دهد تا مردم را در رفتن. و این که دقیقا چگونه من پاسخ برای [کروز مدیر].”

بروم درمانگاه برای باز کردن فردا

تبلیغات

بررسی نشان می دهد فوری تاثیر را در کسب و کار

دو سوم از کسب و کار دچار ضربه به جریان نقدی خود را در حالی که تقریبا نیمی از آنها را تغییر حقوقی واجد شرایط در دو هفته گذشته.

یک بررسی خاص توسط اداره آمار استرالیا است که در تلاش برای جذب فوری تاثیر این ویروس نشان می دهد که چگونه این بیماری همه گیر است که هدف قرار دادن کسب و کار پایین خطوط و درآمد کارگران خود را.

بیش از گذشته دو هفته یکبار 66 درصد از شرکت ها گفت: جریان نقدی خود را و یا گردش به حال کاهش یافته است از آنجا که از virus. مشابه بسیاری وجود دارد گفت: تا به حال شده است به کاهش در تقاضا برای خدمات خود را و یا محصولات در حالی که 29 درصد گفت: آنها تا به حال مشکل منابع منابع.

یازده درصد افزایش گزارش در گردش با چهار درصد گفت: آنها تا به حال لذت می برد و افزایش گردش مالی و یا cashflow.

چهل و هفت درصد از شرکت آنان را مجبور به تغییر نیروی کار خود را انجام دهد. از آن گروه به یک چهارم از شرکت های کوچک به کارگیری کمتر از 19 نفر بود کاهش ساعت کار کارکنان. دو در پنج شرکت با بین 20 و 200 تا به حال کارکنان کاهش می یابد ساعت در حالی که 34 درصد از شرکت های بزرگ در حال انجام همان.

آموزش و پرورش, بهداشت و درمان و خرده فروشی برخی از شرکت گزارش افزایش نیروی انسانی در ساعت است. اما بیشتر از دیگران بودند یا برش ساعت ایستاده مردم را بدون پرداخت هزینه و یا وادار کردن کارکنان به ترک پرداخت.

در مهمان نوازی 70 درصد از شرکت های حال کاهش ساعت کارکنان در حالی که 43 درصد بود و قرار دادن کارکنان در مرخصی بدون حقوق.

انتشار به دنبال ANZ را از نزدیک تماشا اندازه گیری از تبلیغات کار است که از طریق مارس دچار بزرگترین سقوط از عمق بحران مالی جهانی.

تبلیغات کاهش 10.3 درصد در ماه گذشته با بسیاری از که رخ می دهد در دو هفته آخر ماه مارس است.

تماشا کنید: WA MP ورزش نکته برای روز

Artania مسافران آزمون پس از مثبت بودن خانه پرواز

حداقل پنج مسافر که تخلیه شدند از Artania کشتی کروز در Fremantle و پرواز به آلمان کمی بیش از یک هفته پیش از آزمایش مثبت به COVID-19.

مسافران بودند که بخشی از یک عملیات گسترده برای بازگرداندن بیش از 800 نفر از کشتی کروز پس از شیوع کروناویروس در هیئت مدیره در سمت چپ و در مارس 29.

WA وزارت بهداشت سوار این کشتی را به سلامت ارزیابی های قبل از مسافران دلپذیر است.

“امنیت زیستی افسران از بخش کشاورزی و آب و محیط زیست تضمین که مناسب اجتماعی فاصله مشاهده شده توسط مسافران در حالی که آنها متحرك نقل مکان کرد در امتداد اسکله و منتقل شدند به فرودگاه در اتوبوس های خصوصی” یک سخنگوی گفت.

تا کنون coronavirus موارد در وا از مردم روی Artania شماره 54 با یک مرگ.

پرت قیمت بنزین آمار 15 سال اخیر

در زمانی که غرب استرالیا نمی توانید رانندگی در هر نقطه و تعطیلات عید پاک سفرهای لغو شده اند در سراسر هیئت مدیره قیمت بنزین باید آمار پایین ترین علامت در 15 سال است.

Perth petrol prices hit a 15-year low on Tuesday, with prices as low as 84.9 cents a litre.

پرت قیمت بنزین آمار 15 سال اخیر در روز سه شنبه با قیمت پایین به عنوان 84.9 سنت یک لیتری. اعتبار:هدر McNeill

رانندگان می توانند با پر کردن مخازن خود را امروز برای کمتر از $50.

Nine News پرت در بر داشت بزرگترین معامله در انتخاب بهتر در Bellevue, سریع, سوخت در Forrestfield و پوسته در Redcliffe با unleaded بنزین در 84.9 سنت در هر لیتر.

دلیل قیمت پایین این است که یک جنگ قیمت بین بزرگترین تولید کنندگان نفت عربستان سعودی و روسیه است.

روسیه با کاهش قیمت نفت با بازار در وضعیتی وخیم به دلیل COVID-19 و کاهش تقاضا است.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>