WA coronavirus زندگی: بیش از 200 COVID-19 موارد در دولت به عنوان کشتی های کروز برچسبها خاموش Fremantle


اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP یا حلقه ملی Coronavirus اطلاعات سلامت خط تلفن در 1800 020 080.

ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

آنچه ما می دانیم تا کنون

  • مجموع COVID-19 مورد در و در حال حاضر در 205 با 30 مورد جدید اعلام کرد toay
  • در حال حاضر وجود دارد 2363 موارد در استرالیا از جمله 1029 در NSW 466 در ویکتوریا 443 در کوئینزلند 170 در SA 205 در و 36 در عمل و 5 در NT
  • همانطور که از 6 صبح وجود داشته است 417,698 تعداد موارد تایید شده در سراسر جهان است. در حالی که 107,823 مردم را بهبود 18,614 اند و عمدتا در ایتالیا با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز اطلاعات
  • بیش از 3000 استرالیایی گیر هستند در حدود 30 کشتی کروز در سراسر جهان که DFAT ردیابی است
  • اسکات موریسون ممنوعیت تمام سفر در خارج از کشور, مواد غذایی, دادگاه, املاک و مستغلات, مزایده و بازرسی و می گوید: خانواده تجمعات باید متوقف شود

“ما خواهد شد یا این یا راست چشمگیری اشتباه’: فیونا استنلی

Telethon کودکان و نوجوانان موسسه حامی فیونا استنلی و مدیر اجرایی Jonathan Carapetis صادر عاطفی نامه ای به تمام غرب استرالیا ترغیب آنها به انجام “کار درست” در مبارزه با کروناویروس.

در نامه این جفت ارز نوشت: همه گیر شد “بسیار واقعی” و “بسیار ترسناک” را دوست دارد که “هیچ یک از ما را دیده اند در طول عمر ما”.

Professor Fiona Stanley has penned an urgent letter to all West Australians.

پروفسور فیونا استنلی اتحاد گذراند فوری نامه به تمام غرب استرالیا.اعتبار:تونی دانا

گفتند WA بود که در یک لحظه بحرانی که در آن “ما خواهد شد یا این یا راست چشمگیری اشتباه” و آن را تا به غرب استرالیا به انجام کمی خود را برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

“تنها راهی که ما می رویم به صاف منحنی’ و نه سر پایین همان راه به عنوان دیگر کشورها مانند ایتالیا است که اگر هر عضو از غرب استرالیا به جامعه می کند درست” در این نامه به عنوان خوانده شده.

“در حال حاضر که این اتفاق نمی افتد. به عنوان کارشناسان و پدر و مادر که وحشتناک تر به ما از این ویروس خود را گسترش.

“این فقط طول می کشد یک فرد به نادیده گرفتن توصیه و از آن تاثیر صدها اگر نه هزاران نفر از دیگران.”

این جفت ارز پس از آن خواست همه غرب استرالیا به تمرین دقیق بهداشت دست برای جلوگیری از دست زدن صورت خود را و عمل اجتماعی فاصله با دور ماندن از اماکن عمومی.

“Reschedule که گرفتن یا جشن تولد شما برنامه ریزی شده بود. تشویق بچه ها به بازی در حیاط خلوت به جای زمین بازی” گفتند.

“و عمل همه از این در خانه های خود را بیش از حد – هر یک از اعضای خانواده می تواند به طور بالقوه آلوده بقیه خانواده پس از اجتماعی فاصله دست و بهداشت و نمی های حوله و کارد و چنگال را فقط به عنوان مهم در صفحه اصلی را در جای دیگر.”

آنها خواست کسانی که تا به حال شده است در تماس با ثابت COVID-19 مورد به خود منزوی ماندن در خانه و دور از دیگران از جمله دوستان و خانواده. و این به معنای داشتن مردم و جریان اب زیر کاه در سفر به مغازه ها.

“این به معنی ماندن در خانه و دور ماندن از دیگران تا زمانی که شما رسما در روشن” گفتند.

اما در نهایت اساتید استنلی و Carapetis به نام از همه استرالیایی غرب به “آرام و مهربان” مراقبت از سالمندان و همسایگان و جلوگیری از احتکار مواد غذایی است.

“اگر ما می توانید انجام تمام این را به ما می دهد شانس مبارزه با” آنها گفت.

“این به این معنی ما خط مقدم بهداشت و درمان کارگران و سیستم خود قادر خواهد بود به مقابله با عنوان ویروس حرکت از طریق جامعه ما است.

“این بدان معنی است که ما باید از منابع موجود به ارائه بهترین مراقبت ممکن را به کسانی که آن را تحت تاثیر قرار, و این بدان معنی است که کارشناسان پزشکی و محققان مانند خودمان خواهد بود قادر به گرفتن در مقابل این همه گیر و پیدا کردن راه حل برای این بیماری غیر قابل درک.

“ما از طریق این WA اما تنها اگر ما آن را با هم.”

‘اگر ما درست WA است در یک موقعیت مثبت’: برتر

برتر خوانده شده را علامت McGowan است تشکر جامعه برای همکاری با آخرین قایق از محدودیت های اعلام شده توسط نخست وزیر اسکات موریسون یک شبه.

“آنها بسیار غم انگیز برای بسیاری از مردم … بسیاری از مردم کسب و کار و بسیاری از کارکنان من بسیار متاسفم من بسیار متاسفم که ما تا به حال به انجام این کار اما محدودیت های لازم به آنها شده است در محل قرار داده برای صرفه جویی در زندگی آن را به عنوان ساده به عنوان که” او گفت:.

“اگر ما در انجام کار درست اگر ما پایبند به قوانین جدید و دستورالعمل WA است در یک موقعیت مثبت برای به حداقل رساندن تاثیر ویروس ها و محافظت از شهروندان ما.

“من می دانم که اکثر شما در حال انجام کار درست لطفا همچنان به انجام این کار.”

او همچنین اعلام کرد که دولت خود ادامه خواهد داد و اجازه می دهد تا WA هتل ها و خوابگاهها تخت خواب و صبحانه و سایت های اردوگاه را باز باقی می ماند با وجود این فدرال مشاوره آنها نزدیک است.

“ما گرفته ام این رویکرد از آنجا که ما اعتقاد داریم این مهم است که هر کس به یک محل برای اقامت … و یا اجازه می دهد تا مردم را به خود منزوی که می توانم آن را در هر راه دیگر” او گفت:.

آقای McGowan تایید وجود دارد هیچ برنامه ای برای انتشار هر گونه زندانیان از زندان که رخ داده است در برخی از کشورهای دیگر.

او همچنین تقویت قوانین جدید ممنوعیت سفر غیر ضروری به این مناطق بودند که پیش نویس.

“پرت و پوست به عنوان درمان منطقه ما فقط درخواست مردم مگر اینکه آن را برای اهداف ضروری نیست حرکت بین مناطق” او گفت:.

تبلیغات

WA, وزیر بهداشت اعلام کرد 30 مورد جدید یک شبه تغییرات به تست رژیم

وزیر بهداشت راجر طبخ تایید کرده است بیشتر از 30 مورد جدید در و یک شبه آوردن این دولت در مجموع به 205.

هشت نفر از موارد جدید از WA منطقه ای مناطق – چهار از جنوب غرب یکی از کیمبرلی یکی از Wheatbelt یکی از بزرگ جنوبی و یکی از Pilbara.

این موارد جدید در سن بین 21 و 80 – 18 مرد و 12 زن هستند و پنج در حال مسافران از کشتی های کروز. در میان کسانی که تا به حال بازگشت از سفر در خارج از کشور موارد, آمد, از, انگلستان, اسپانیا و آمریکای مرکزی.

آقای کوک گفت: یک چهارم از دولت کل موارد یا 47 نفر آلوده شد در کشتی های کروز.

او همچنین اعلام کرد تغییرات به COVID-19 تست رژیم با افسران پلیس در حال حاضر واجد شرایط به آزمایش می شود بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها در سفر و یا در تماس با یک مورد تایید شده.

“انجام آنها نقش حیاتی ما در خط مقدم و باید از آن محافظت شود به طوری که آنها می تواند همچنان به انجام وظایف خود” آقای کوک گفت.

او همچنین گفت: افراد آسیب پذیر در مکان هایی مانند مراقبت از سالمندان امکانات مدارس شبانه روزی و جوامع روستایی نیز در حال حاضر واجد شرایط برای تست اگر دو یا بیشتر از موارد تایید شده است در تنظیمات خود را.

$30,000 خریداران خانه اول اعطای افزایش بخشی از بلند پروازانه پیشنهاد برای صرفه جویی و بخش ساخت و ساز

یک 30.000 دلار افزایش به صاحبان خانه گرانت و آوردن جلو تصویب پروژه های ساخت و ساز دو اقدامات شدید استاد سازندگان و معتقد است می تواند دیدن 121,000 WA صنعت ساخت و ساز کارگران از طریق COVID-19 شیوع.

در بلند پروازانه پیشنهاد نشان داد چهار شنبه استاد سازندگان WA به نام دولت به افزایش صاحبان خانه کمک مالی به 40 ، 000 $برای کسانی که به ساخت یا خرید خانه های جدید به پایان ماه سپتامبر.

Master Builders WA has put forward proposals to save the industry from crashing.

استاد سازندگان WA قرار داده است به جلو پیشنهاد برای نجات این صنعت از توفنده.اعتبار:

در اقدامات تسهیلی بیشتر برای بخش مسکن آن هم به نام برای گسترش Keystart وام و برنامه مسکن اجتماعی به عنوان به خوبی به عنوان مشوق برای سرمایه گذاران و مالکان به نوسازی خواص خود را به بالاتر از استانداردهای بهره وری انرژی.

در زیرساخت مقابل انجمن به نام برای دولت به جلو را صرف تصویب پروژه های بزرگ و شناسایی جدید نوسازی و تعمیر و نگهداری پروژه های که کسب و کارهای کوچک می تواند مناقصه.

این انجمن همچنین خواستار سهم نسبت به خطرناک پوششی جایگزین educing دولت های محلی در نوار قرمز و پمپاژ پول بیشتر به او حق امتیاز برای مناطق برنامه.

استاد سازندگان WA مدیر جان Gelavis گفت: صنعت ساخت و ساز بزرگترین کوچک busienss بخش در دولت شاغل و بیش از 40 درصد از WA کارآموزان که آن را در یک موقعیت برای ایجاد اقتصادی تفاوت پس از دولت باز دوباره زیر coronavirus بحران است.

“این تاثیر یک صنعت کاهش بلندی است بیش از چند ماه آینده. اگر حمایت است نه ارائه شده توسط دولت کوچک بسیاری از سازندگان و پیمانکاران فرعی و صاحبان کسب و کار کوچک رنج می برند کاهش cashflow منجر به کاهش قابل توجه کارآموزان در آموزش و در نهایت افزایش insolvencies,” او گفت:.

“این مهم است تیت دولت متعهد به کمک به این عملیات با نگه داشتن ساختمان فعلی سایت های باز در ادامه به انتشار پروژه های مصرف معقول و مراقبت از رویکرد به شرایط قرارداد با توجه به تاخیر و کاهش پرداخت روز به پیمانکاران در پروژه های دولتی.”

آقای Gelavis نیز نامیده می شود در دولت و پیمانکاران خصوصی به دنبال منحل خسارت های ناشی از کمبود عرضه و یا کمبود نیروی کار در این بیماری همه گیر.

“منحل خسارت بند در قرارداد قرار داده و زنده ماندن کسب و کار در خطر است. ما به فوریت درخواست دولت ها در تمام سطوح به طور علنی اعلام کند آنها نمی خواهد دنبال منحل خسارت در هر قرارداد عرضه با توجه به اثرات COVID-19 و از آنها بخواهید که مشتریان خصوصی را یک رویکرد مشابه,” او گفت:.

آقای Gelavis گفت: محصول کمبود انتظار می رود به اوج خود در ماه ژوئن سه ماهه برای محصولات چینی و چهارم سپتامبر برای محصولات اروپایی است.

برتر خوانده شده را علامت McGowan با COVID-19 روز رسانی

نجات پروازها را به دام افتاده استرالیا

کوانتاس و آمده اند به یک توافق با موریسون دولت برای شروع برنامه ریزی برای نجات پروازها به مقصد ارسال می شود در خارج از کشور را به بازگشت به دام افتاده استرالیا.

هنوز هم وجود دارد صدها نفر از هزاران نفر از مردم استرالیا در خارج از کشور که نیاز به بازگشت به خانه است اما بسیاری از آنها زده در کشور با مستندات دقیق و ممنوعیت پروازهای بین المللی.

در یک بیانیه مشترک معاون نخست وزیر مایکل مک کورمک و وزیر امور خارجه Marise Payne گفت DFAT مشغول به کار بود “در سراسر ساعت” برای کمک به استرالیایی ها که نیاز به خانه.

DFAT is working “around the clock” to assist Australians who needed to get home.

DFAT کار “در سراسر ساعت” برای کمک به استرالیایی ها که نیاز به خانه.اعتبار:فرانسوی Peeters

“COVID-19 مؤثر است صدها نفر از هزاران نفر از مردم استرالیا که در حال سفر در خارج از کشور اخلال حرکت خود را و در برخی موارد ساخت آن را دشوار است برای آنها را به بازگشت به استرالیا. ما اذعان دارند که این اضطراب برای بسیاری از استرالیا و عزیزان خود” آنها گفت.

“شده اند وجود دارد سریع کاهش پرواز تجاری از جمله پروازها با کمی و یا بدون اطلاع و افزایش محدودیت های سفر و حمل و نقل. بسیاری از کشورهای در حال بسته شدن مرزها و محدود کردن جنبش داخلی.

“محدود پروازهای تجاری هستند, هنوز هم عامل از برخی از کشورها و شهرهای اما ما می دانیم که در بسیاری از کشورها آنها دیگر یک گزینه است. ما می خواهیم استرالیایی که دسترسی به این فرصت ها به سرعت عمل می کنند.

“دولت با تشکر کوانتاس و باکره برای تمایل خود را به تعامل در ادامه خدمات به کلید هاب به منظور آوردن استرالیایی که در آن موجود پروازهای تجاری هستند خسته.

“شب گذشته دولت همچنین توافق کردند که به نظر در یک مورد به مورد و بر اساس حمایت از ما شرکت های هواپیمایی به این عمل غیر برنامه ریزی شده خدمات به کمتر مکان های مرکزی را به استرالیایی ها صفحه اصلی. این تنها خواهد شد انجام می شود که در آن امکان پذیر است که در آن تمام تجاری دیگر گزینه ها خسته شده اند و که در آن مقامات محلی اجازه خواهد داد از جمله پرواز.”

آقای مک کورمک و سناتور Payne گفت: دولت نمی باید برنامه ای برای کمک به خروج مانند کسانی که مورد استفاده برای نجات استرالیا در کانون COVID-19 شیوع در ووهان در اوایل این سال است.

“همانطور که بسیاری از مسافران در حال انجام آن ممکن است لازم باشد برای برخی از استرالیا به ماندن در جایی که آنها در خارج از کشور و تا آنجا که عملی باقی می ماند امن و راحت از جمله با پیروی از دستورات مقامات محلی” گفتند.

“با توجه به مقیاس بی سابقه جهانی وقفه برای سفر گزینه های مشخص شده را نمی خواهد بازگشت همه استرالیایی مسافران خانه.”

تبلیغات

WA پلیس اتحادیه خواستار اولویت تست

WA پلیس اتحادیه خواستار دولت برای اجرای اولویت غربالگری برای افسران پلیس در معرض COVID-19 خط مقدم پس از مأموران مجبور به حضور در مشاغل با تجهیزات حفاظت فردی.

تماس می آید پس از چهار افسران پلیس تا به حال برای جلوگیری از یک زن که ادعا می شود با این ویروس آلوده شده و حاضر به حرکت می کند و خود منزوی.

Police officers are working on the frontline without protective gear.

افسران پلیس در حال کار بر روی خط مقدم بدون محافظ دنده.

ماموران نیز با حضور در دو رویداد جداگانه مربوط به همان کاری که در یک مناسبت راه می رفت به یک Woolworths, فروشگاه, فریاد او تا به حال coronavirus.

رئيس جمهور اتحادیه هری Arnott گفت: در حالی که پلیس بود و انتظار می رود برای به اجرا درآوردن دولت بحران قانون بیشتر مورد نیاز برای انجام شود برای محافظت از افسران از این بیماری است.

“آن گدا باور است که دولت ما انجام نشده و بیشتر برای محافظت از پلیس که در حال حفاظت از جامعه” او گفت:.

آقای Arnott گفت که او تا به حال نوشته شده به لیگ برتر را علامت McGowan و معاون نخست وزیر راجر طبخ خواستار اولویت COVID-19 تست و هشدار داد هر گونه کاهش در تعدادی از افسران با توجه به quarantining خود انزوا و یا بیماری را نیروی “تحت فشار”.

“اعضای ما در حال حاضر overworked و تحت ذوات قبل از این بحران بهداشتی,” او گفت:.

“دولت انتظار بیشتری از اعضای ما بیش از هر زمان قبل و در زمان بحران ما نیاز به حمایت آنها است.

“ما اعضای متعهد به حفظ و خدمت به جامعه در طول این بحران اما آنها نیاز به حمایت در قالب اولویت تست اگر آنها در معرض در محل کار و مناسب تجهیزات حفاظتی.”

سابق FMG در بحران ملی تیم

نخست وزیر پرده برداری کرده است این تیم که به توصیه دولت در آن coronavirus پاسخ رفتن به جلو از طریق ملی COVID-19 هماهنگی کمیسیون به ریاست سابق معدن نجیب زاده نویل قدرت.

Neville Power, Chair of the National COVID-19 Coordination Commission (NCCC) during a press conference at Parliament House in Canberr

نویل قدرت صندلی های ملی COVID-19 هماهنگی کمیسیون (NCCC) در یک کنفرانس مطبوعاتی در مجلس در Canberrاعتبار:Alex Ellinghausen

آقای موریسون گفت: این کمیسیون کمک خواهد کرد “حل مشکلات” در بخش خصوصی و عمومی در طول coronavirus بحران و مدیران ارشد صحبت کردن با یکدیگر برای پیدا کردن راه حل های مانند “repurposing خطوط تولید” بهبود عرضه مواد غذایی خطوط و redeploying کارگرانی که شغل خود را از دست این هفته است.

خدمت در این کمیسیون عبارتند از:

– CSIRO رئیس سابق Telstra رئیس David Thodey

– سابق اتحادیه و کار صنعت وزیر گرگ Combet

– ارشد سابق بنده جین Halton

– تلفات منابع مدیریت مدیر پل کوچک

– EnergyAustralia رئیس کاترین Tanna

– نخست وزیر & کابینه وزیر Phil Gaetjens

– امور دبیر مایکل Pezzullo

سرکوب الکل وحشت خرید

دولت WA کرده و به سرکوب الکل وحشت خریداران با اجرای دقیق محدودیت های جدید در فروشگاه ها مشروب.

بطری مغازه نمی خواهد قادر به فروش بیش از:

1) یک کارتن شراب و یا قبل از مخلوط ارواح;

2) سه بطری شراب ؛

3) یک لیتری از ارواح ،

4) یک لیتر شراب تقویت شده.

Restrictions have been put into place to stop alcohol panic buying.

محدودیت های قرار داده شده اند به محل برای جلوگیری از الکل وحشت خرید.اعتبار:Arsineh Houspian

این اعمال محدودیت برای هر مشتری در هر روز.

اما مشتریان می توانند خرید ترکیبی از هر دو فوق به عنوان طولانی به عنوان آنها همان محصول است.

این محدودیت در محل از 10 صبح.

“این محدودیت ها در نظر گرفته شده برای متوقف کردن مردم از داشتن یک مسئول نوشیدنی” نخست وزیر علامت McGowan گفت.

“آنها نسبتا جزئی معقول اقدامات کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود دولت ما این است که در یک موقعیت قوی برای پاسخ به COVID-19.

“الکل-مسائل مربوط را تا مقدار زیادی از منابع در نظام سلامت است. اینها منابع ما به سادگی نمی توانیم به فراغت در طول COVID-19 وضعیت.

“ما انتظار داریم ما سیستم بیمارستان تحت فشار در هفته های آینده و ما باید به عنوان بسیاری از کارکنان بیمارستان که ممکن است در دست برای کمک به.”

آقای McGowan گفت: محدودیت خواهد بود در محل به مدت دو هفته در ابتدا, اما این می تواند تمدید شود در صورت لزوم.

WA نادر خاکی خیش توقف عملیات

نادر خاکی معدنچی خاموش عملیات در آن خلبان گیاه در شرق منطقه کیمبرلی.

شمالی, مواد معدنی مدیر عامل و مدیر اجرایی جورج Bauk گفت: افزایش محدودیت های مسافرتی و آسیب پذیری از راه دور در نزدیکی جوامع بومی بودند و دلایل این تصمیم به حرکت Browns محدوده نادر خاکی خلبان گیاه به مراقبت و تعمیر و نگهداری.

Northern Minerals has stopped operations in the Kimberley.

شمالی, مواد معدنی را متوقف کرده است و عملیات در کیمبرلی.

“ما درک می کنیم این تصمیم خواهد تاثیر قابل توجهی بر همه کارکنان است. این مشکل نامشخص و بی سابقه تایمز” آقای Bauk در بیانیه ای گفت به ASX.

“این تصمیم گیری ساخته شده است به آرامی و گرفته شده برای اطمینان از سلامت و ایمنی کارکنان و جامعه در درون آن عمل می کنیم.

“در حالی که این تصمیم خواهد شد بدیهی است که تاثیر قابل توجهی در کوتاه مدت امیدوار هستیم که ما انعطاف پذیری و سازگاری اطمینان را به ما طول عمر و شمال مواد معدنی خواهد بود آماده به دوباره بجای اول برگشتن زمانی که وضعیت جهانی را بهبود می بخشد.”

در بیانیه این شرکت گفته اند که در یک رابطه نزدیک با بروم سالن نهر و رینگر خیس ساکنان و جابجایی کالا از طریق آن جوامع مطرح شده بیش از حد بالا خطر است.

چند ماه پیش نادر خاکی بودند باارزش توسط دولت های غربی نگران خفه چین تا به حال در زنجیره تامین است.

هفته گذشته در شمال, مواد معدنی’ رقیب و بزرگترین نادر خاکی تولید کننده در خارج از چین Lynas پارسیان اعلام کرد آن متوقف شده بود تولید در مالزی کارخانه فرآوری با تشکر از COVID-19 خاموش شدن ناگهانی.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>