WA coronavirus زنده: پرت سالخورده مراقبت کارگر تست مثبت به عنوان دولت تایید سه مورد جدید یک شبه


ما در زمان واقعی coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

آنچه ما می دانیم تا کنون

  • در این زمان تعداد زیادی از مردم در غرب استرالیا مبتلا به کروناویروس است 31. استرالیا گسترده تعداد موارد تایید شده بیش از 400.
  • یک کارگر از یکی از پرت بزرگترین مراقبت از سالمندان امکانات دارای آزمایش مثبت به COVID-19.
  • حداقل یک سالخورده ارائه دهنده مراقبت در و را پیاده سازی یک مستند در آن امکانات مسکونی از 5 بعد از ظهر امروز.
  • برتر خوانده شده را علامت McGowan به نام برای توقف دولت محلی نرخ و خانواده هزینه ها و اتهامات عنوان شده علیه.

که یک بسته بندی

که نتیجه گیری ما پوشش زنده اتفاق می افتند coronavirus بحران در غرب استرالیا برای امروز.

ما نزدیک به وبلاگ امروز با مجموع 31 مورد در و از جمله سه خط مقدم healthworkers.

این کسب و کار به طور معمول در دولت, معدن, سایت های, در حالی که کسب و کارهای کوچک ارائه شده خود را coronavirus تدریس خصوصی در خانه.

مدارس باز باقی می ماند که سهشنبه تساوی به پایان برسد با وجود رشد تماس از کارشناسان پزشکی و پدر و مادر.

لطفا به ما بپیوندید فردا دوباره.

نفوذ ویروس در از راه دور و یک “امکان مجزا”

بومی وزیر امور بن وایات به خواست ساکنان غرب استرالیا در جوامع از راه دور نگه دارید تا تاریخ با توصیه های بهداشتی به تعداد موارد تایید شده شروع به افزایش است.

 Treasurer Ben Wyatt.

خزانه دار بن وایات.اعتبار:مارتا پاسکوال Juanola

وجود دارد و در عین حال به هر گونه موارد تایید شده در خارج از منطقه شهری پرت اما آقای وایات گفت: نفوذ این ویروس فراتر از شهر بود “امکان مجزا”.

“انزوای ما از راه دور بومی جوامع می تواند یک نکته مثبت در تلاش های ما برای مبارزه با گسترش COVID-19 اما ما نمی توانیم به راضی,” او گفت:.

“است که بسیار انزوا و دوری می تواند چالش های قابل توجهی برای ارائه دهندگان خدمات بهداشتی در صورتی که این ویروس می کند رسیدن به یک جامعه است.

“بومی جوامع برخی از بالاترین نرخ در و از بسیاری از شرایط سلامت هستند که شناخته شده و مطرح به طور بالقوه تهدید کننده زندگی عوارض در ارتباط با COVID-19.”

WA دولت در حال حاضر گسترش سفر خود را از مشاوره به کسانی که در جوامع از راه دور ارائه مشاوره به مردم برای جلوگیری از غیر ضروری سفر و گردشگران به دور ماندن.

آقاي وايت گفت: مجالس ترحیم در جوامع از راه دور نیز یک نگرانی به عنوان بسیاری از می تواند به عنوان یک “جرم جمع آوری” با توجه به اندازه آنها است.

“در حالی که من درک می کنیم چقدر مهم مراسم و متاسفم کسب و کار هستند به مردم بومی من مصرانه از همه در نظر گرفتن پیامدهای سفر بین جوامع و به طور بالقوه گسترش و یا ابتلا به ویروس” او گفت:.

“متاسفانه جوامع نیاز به تجدید نظر حضور در مجالس ترحیم در اعداد بزرگ در این نقطه در زمان.

“لطفا فکر می کنم در مورد سلامت فیزیکی و آسیب پذیر ترین افراد در جامعه و گوش دادن به و عمل به توصیه های بهداشتی خود را ارائه می کنند.”

تبلیغات

کودکان نه ‘پخش عمده’ از COVID-19: کارشناس

کودکان به نظر می رسد عمده پخش از COVID-19, پیشنهاد تعطیلی مدارس و خواهد بود زودرس قبل از شیوع یکی از جهان پیشرو coronavirus کارشناسان گفته پزشکان استرالیایی.

بروس Aylward ویروس متخصص که رهبری سازمان بهداشت جهانی مشترک ماموریت به چین گفت که او تا به حال دیده می شود بسیار چند نمونه از شیوع بیماری در مدارس.

و تنها بخش کوچکی از تایید COVID-19 نفر در چین و استرالیا شده اند در کودکان است.

“ما هیچ مدرکی مدارس در حال رانندگی انتقال است. خود موارد خود را در تماس نزدیک است که جمعیت بزرگسال که به نظر می رسد big driver” دکتر Aylward گفت: جلسه سازمان حفاظت بهداشت افسران استرالیا در 6 مارس.

“اما هر کسی می تواند چالش های بسیاری از چیزهایی که من گفت:,” او گفت:.

“وجود دارد یک پرچین ضخیم و ما در حال گرفتن یک نگاه اجمالی کمی پشت پرچین.”

انجمن اولیا و مربیان رمپ تا قطار و اتوبوس تمیز کردن به عنوان حمایت نرخهای

Two thirds of Transperth’s fleet is undergoing a ‘sanitation fog’ each night

دو سوم از Transperth ناوگان تحت یک ‘بهداشت fog’ هر شباعتباری:انجمن اولیا و مربیان

دو سوم از Transperth ناوگان است که تحت “بهداشت مه” هر شب به متوقف کردن گسترش coronavirus وزیر حمل و نقل ریتا Saffioti نشان داده است.

حمل و نقل عمومی با اقتدار به دست آورد foggers که شبیه به آنهایی که اسپری در خیابان های عمومی در طول ارتفاع چینی عفونت است.

هر مه پاش اسپری غبار sanitising عامل برای کشتن اشکالات است که می تواند باعث عفونت.

Ms Saffioti همچنین گفت Transperth قطار در حال انتقال از یک پایه روزانه تمیز هر شب به روزانه بهداشت از جمله داشتن تمام نقاط لمسی پاک کردن با یک sanitising عامل.

Transperth اتوبوس نیز اخذ شده است, اضافی, درمان با تمیز کردن برنامه های ضربه ای از یک پایه پاک کردن هر روز و کامل تمیز کردن هفتگی به روزانه تمیز که در آن ممکن است.

انجمن اولیا و مربیان خواسته شده است به تمرکز بر روی اتوبوس ها که از خدمات فرودگاه پرت.

حمل و نقل ماموران و رانندگان نیز با توجه به دسترسی به دست sanitiser و تمام نقاط لمسی در Transperth ایستگاه در حال گرفتن توجه بیشتر است.

طی هفته گذشته شواهد و تجزیه و تحلیل مقدماتی پیشنهاد کاهش حمایت.

Ms Saffioti گفت: در حالی که افزایش بهداشت رژیم در نظر گرفته شده برای کاهش خطر قرار گرفتن در معرض این مهم برای مسافران به دنبال مشاوره از کارشناسان.

“این شامل اصول اولیه مانند ماندن در خانه اگر شما بیمار هستید و شستن دست های خود را به طور منظم” او گفت:.

وایات حرکت می کند برای جلوگیری از coronavirus تعطیلی دولت

خزانه دار بن وایت معرفی کرده اضطراری مالی تامین قوانین که مانع از خاموش کردن دولت اگر بودجه سال 2020 به تعویق افتاد.

این اقدام احتیاطی به معنی دولت خواهد دسترسی به کمک های مالی برای شش ماه اول از 2020-21 سال مالی برای حفظ هزینه های کلیدی خدمات و زیرساخت ها است.

این امر می تواند در مورد لوایح بودجه وجود تصویب توسط مجلس در حد معمول بازه زمانی مثلا یا اگر coronavirus ناشی از مجلس به نزدیک است.

بودجه دولت است که با توجه به پایین دست در مارس 14.

“این یک اقدام احتیاطی است که اجازه خواهد داد که عرضه را ادامه دهد در صورتی که دولت بودجه قادر به تصویب رسید با توجه به COVID-19” آقای وایت گفت.

“این یک معیار معقول است که اطمینان حاصل شود مهم خدمات عمومی ادامه خواهد داد برای تحویل به جامعه و ما سخت کار معلمان و پرستاران و کارگران بخش عمومی می تواند همچنان به خدمت جامعه در پاسخ به COVID-19.”

در یک نگاه: WA فعلی COVID-19 ارقام

COVID-19 in WA as of March 17.

COVID-19 در و از مارس 17.اعتبار:WA وزارت بهداشت

تبلیغات

سوسیس صدای هیس کردن آخرین قربانی به همه گیر

Bunnings خواهد قراضه نمای آن سوسیس sizzles از فردا.

Sizzled out, for now.

Sizzled کردن در حال حاضر.اعتبار:لوئیس انریکه Ascui

روز سه شنبه بعد از ظهر Bunnings مدیر عامل مایک اشنایدر گفت: گروه های اجتماعی گفته بود این سخت افزار غول پیکر آنها در حال تلاش برای به دست آوردن منابع و داوطلبان به مرد کباب.

آقای Schnieder گفت: گروه های اجتماعی بود که سوسیس sizzles رزرو طی ماه آینده را دریافت 500 دلار کارت هدیه برای کمک به خود را با فعالیت های مالی یک حرکت است که هزینه این شرکت بیش از 1.2 میلیون دلار.

“شکی نیست که ما تصمیم نا امید خواهد شد برخی از مردم در جامعه است و ما نمی توانیم صبر کنید تا این را بسیار دوست داشتنی جامعه برنامه بازگشت,” او گفت:.

Bunnings نیز لغو تمام دیگر برنامه ریزی در فعالیت های فروشگاه تا اطلاع ثانوی از جمله آن عید پاک و روز مادر, خانواده, شب, مدرسه کارگاه تعطیلات و تجارت صبحانه.

پیشنهاد به schoolkids ماندن 1.5 متر دورتر از یکدیگر ‘خنده دار’

WA استرالیا انجمن پزشکی رئیس جمهور اندرو میلر به شدت انتقاد کرد در دولت تصمیم به نگه داشتن مدارس باز در پی COVID-19 همه گیر و گفت اجتماعی فاصله است که به سادگی به اندازه کافی برای جلوگیری از گسترش سریع این بیماری در چنین محله های نزدیک.

“که یک سیاستمدار ساخته شده یک پیشنهاد است که کودکان باید به مدرسه بروند و ماندن 1.5 متر جدا از یکدیگر – منظورم این است که فقط فراخوانی خنده در جامعه کلی,” او گفت:.

دکتر میلر نظرات آمده پس از وزیر آموزش و پرورش شکایت Ellery گفت: مدارس در حال حاضر “امن ترین محل می شود”.

در بیانیه ای از وزارت آموزش و پرورش و Ms Ellery آن ادعا کرد که بیشتر کودکان در آنجا ماند و در مدرسه بیشتر محیط زیست می تواند در کنترل و حرکات خود و تماس های ردیابی در صورت لزوم.

اما دکتر میلر گفت: او رد Ms Ellery ادعای.

“امن ترین چیز برای انجام در حال حاضر کاهش جمعیت مدرسه و انجام آن حق دور” او گفت:.

“ما در حال پرسیدن که وزارت آموزش و پرورش تسهیل منظم برگزار کاهش جمعیت مدرسه به عنوان یکی از اقدامات اجتماعی فاصله.

“اگر بچه ها را می توان پس از نگاه توسط گروه خانواده اگر آنها می تواند پس از نگاه توسط بستگان در خانه است و نمی تواند مشکلات بزرگی برای خانواده هایی که پس از آن ما باید حرکت به که بلافاصله و پس از آن دیگران است که پیدا کردن آن مشکل تر است باید زمان را در نظر دارد.

“اگر این بیماری می شود تا در یک مدرسه ابتدایی در پرت فردا مدرسه را بلافاصله شما را مجبور به رفتن را انتخاب کنید کودکان خود را و شما نمی خواهد که هر زمان برای سازماندهی زندگی خود را.

“اجازه دهید این کار را در صورت منظم.”

اقیانوس منجمد شمالی جزیره کارگر پاک ویروس

یک شورون کارگر در آن بارو جزیره LNG گیاه پاک شده از COVID-19.

حدود 20 کارگر را همکاران جدا شد در حالی که آنها در انتظار نتایج آزمون.

این گزارش در روز سه شنبه کارگر دیگر مشکوک به داشتن ویروس.

شورون کاهش یافته است به نظر تنها با اشاره به اظهارات قبلی بود که در ادامه به دنبال هدایت مقامات بهداشتی.

“ما در حال آماده’: AMA رئیس جمهور صدای نا امیدی از GPs در برخورد با بحران

استرالیا انجمن پزشکی و رئیس اندرو میلر ابراز سرخوردگی خود را بیش از آنچه که او به نام شکست به سرعت و به طور موثر رسیدگی به COVID-19 همه گیر در وا.

AMA WA President Dr Andrew Miller.

AMA WA رئیس جمهور دکتر اندرو میلر. اعتبار:Nathan Hondros

“این است که تند تند بال بال; آن را شروع قطرات باران در آغاز این طوفان که ما در حال حاضر شاهد هستیم,” او گفت:.

آقای میلر گفت: سرخوردگی از حرفه پزشکی به خوبی مشخص شده در نامه ارسال شده به WA برتر را در اوایل این هفته توسط تعدادی از دولت را بالا GPs و نگرانی های خود را مورد نیاز به خطاب به سرعت.

“پزشکانی که نام خود را به این نامه که در میان ما اکثر ارشد مقدم ژنرال” او گفت:.

“اینها کسانی هستند که وجود دارد در ترانشه گرفتن نیروهای نظامی در جهت دادن به آنها خود را در راهپیمایی سفارشات برای آنچه که اتفاق می افتد زمانی که جنگ شروع می شود.

“آنها می گویند ما آماده نیست.

“اگر ما ترجیح می دهند فقط به چوب با یک ملی خط و یک کمیته در کانبرا و مشخصات خود را از آنچه باید اتفاق می افتد که بیش از چنین ارشد پزشکان در غرب استرالیا, پس از آن من فکر می کنم نیاز جامعه به دولت این قدرت را می گویند ایستادن به آنها.

“اجازه دهید به اجرای وا از وا و اگر ما پس از آن می توانید نگه دارید ما در مورد اعداد واقعا کم ما قادر به ارائه پشتیبانی بهتر به همکاران ما در سایر نقاط کشور است.”

آقای میلر همچنین گفت: گزارش های پرت بیمارستان ها و کلینیک های در حال اجرا پایین در تست کیت و تجهیزات حفاظت فردی بودند یکی دیگر از نشانه های دولت آماده نیست برای چه بود در مورد آمده است.

آما رئیس جمهور نیز در زمان هدف در کمبود منابع در WA منطقه ای و مناطق دور کرد و گفت: این سیستم در حال حاضر در محل شد به سادگی ناتوان از حمایت از هجوم بیماران به طور جدی بیمار آمده مارس.

“ما در لوکس در موقعیت بودن در یک شهر بزرگ در اینجا. تصور کنید که چگونه آن را احساس می شود در بروم, چگونه آن را احساس می شود در آلبانی?” او گفت:.

“آنها می دانند که آنها در حال رفتن به قادر به انتقال آنها واقعا افراد بیمار. ما نمی کردم این سیستم برای انجام این کار در طول یک بیماری همه گیر — و ما به آنها داده همه منابع آنها نیاز دارید ؟

“ما هنوز متمرکز بر تلاش برای گرفتن GP در منطقه شهری به یک آزمون زمانی که آنها واجد شرایط.

“من درخواست برتر به دوباره فکر کنید و مشورت کنید دوباره.

“ما می دانیم شما رو بالا مشاوره, اما آنچه شما [نیست] که تا به امروز در آن نامه بود, خام, صادق, راستگو ارزیابی از خط مقدم که گفت:” ما به شدت نیاز به زمان بیشتری انجام آنچه شما می توانید.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>