WA coronavirus زنده: ‘بی سابقه’ $1 میلیارد بسته حمایتی دولت برای خانواده های کسب و کار


اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP یا حلقه ملی Coronavirus اطلاعات سلامت خط تلفن در 1800 020 080.

ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

آنچه ما می دانیم تا کنون

  • در WA 364 نفر تست مثبت برای COVID-19 از 14,340 تست شده است.
  • استرالیایی غرب دیگر نمی تواند جمع آوری در گروه های بیش از دو نفر مگر اینکه آنها را با خانواده و یا افرادی که در آنها زندگی می کنند ،
  • WA خود را گسترش دهد COVID-19 تست رژیم در روزهای آینده شامل هر کسی با تب حاد و بیماری تنفسی.
  • از امروز غیر ضروری درون کشوری سفر در و ممنوع است و با تنها استثنا بودن برای کسانی که سفر بین پرت و پوست مناطق.
  • در 7 جهانی coronavirus موارد شماره بیش از 782,000. از این بیش از 160000 شد در ایالات متحده است.

خوب شب را از ما

از همه ما در WAtodayما امیدواریم که شما اقامت سالم و شاد.

با تشکر از شما برای خواندن. ما در حال بسته کردن وبلاگ برای امشب اما نورد پوشش زنده محلی و ملی devleopments سر گرفته خواهد شد فردا.

اگر شما هر گونه راهنمایی و یا نظرات لطفا به ایمیل [email protected]

پرت مسافران آسیب دیده پس از شش کوانتاس چمدان گرداننده تست مثبت به کروناویروس

شش کوانتاس چمدان گرداننده باید آزمایش مثبت به coronavirus پایه پرواز در داخل و خارج از آدلاید و خروج صدها نفر از مردم استرالیا در تلو تلو خوردن.

شرکت هواپیمایی لغو هفت پرواز در روز سه شنبه بعد از ظهر از جمله QF741 که تبدیل شده بود به سیدنی اواسط پرواز.

هفت پروازها در روز سه شنبه تحت تاثیر مسافران بین آدلاید و سیدنی ملبورن بریزبین و پرت.

دفعات بازدید: داستان کامل.

تبلیغات

پرت به رنگ سبز روشن برای کارکنان بهداشتی درمانی

که می شود چه از coronavirus بسته های مشوق?

میلیاردها دلار در حال ریخت و به اقتصاد استرالیا برای جبران آسیب به کسب و کار از coronavirus بیماری همه گیر. اما آنچه شما در واقع از این هزینه ؟

همه این است که در اینجا توضیح داده شده.

WA دولت کار روز و شب برای آماده سازی بیمارستان

وا را در بخش بهداشت و درمان اجرا خواهد شد ‘مجازی ووهان’ را به گردش یک بیمارستان را به ارزش از تخت جلوتر از اعداد بزرگ از coronavirus بیماران مبتلا انتظار می رود طی چند ماه آینده.

وزیر بهداشت راجر کوک گفت که دولت مشغول به کار بود و روز و شب به پیکربندی سیستم بیمارستان و کیت از بیمارستان با تجهیزات لازم به آنها را نبرد آماده است.

صدها نفر از تخت جدید خواهد بود ساخته شده در دسترس در سراسر پرت با 15 میلیون دلار ارزش تجهیزات جدید در نظم.

آقای کوک گفت: وجود 301 جدید هواکش سفارش و همچنین 200 واحد مراقبت های ویژه تخت.

دولت چین ادعا ساخته شده اند دو بیمارستان – و 2600 تخت – در ووهان در کمتر از دو هفته.

اگر چه وجود دارد گزارش های بسیاری از تخت در بیمارستان های غیر قابل استفاده بودند آقای کوک گفت WA خدمات سلامت را از بسیاری از تخت های آینده آنلاین در سراسر منطقه شهری “آن را نمایندگی کل بیمارستان جدید به منظور جلب بر”.

“ما در حال قایقرانی به این طوفان نه خارج از آن” او گفت:.

WA خشونت خانگی خدمات به باز باقی می ماند

WA پیشرو خشونت خانوادگی خدمات باز باقی خواهد ماند نگرانی همه گیر خواهد شد و به احتمال زیاد دیدن شکوفایی استفاده داخلی.

Help is available over the phone or via video conferencing with services.

کمک در دسترس است از طریق تلفن و یا از طریق ویدئو کنفرانس با خدمات.اعتبار:Fairfax Media

این خبر پس از WA پلیس وزیر میشل رابرتز تایید پلیس خواهد بود به دقت نظارت بر خشونت در خانواده در دولت به عنوان بیشتر و بیشتر مردم محدود به خانه های خود و تعدادی از سازمان های خیریه نیز گزارش داد نگرانی سوء رفتار را افزایش می دهد در ماه های آینده به عنوان یک نتیجه.

Anglicare WA Centrecare, Communicare, روابط استرالیا و توقف خشونت در خانواده و زنان در شورای خانواده و خشونت خانگی راه اندازی یک کمپین مشترک امروز تبلیغات آنها می شود خاموش در طول همه گیر و قربانیان هنوز هم باید رسیدن به آنها را برای کمک به.

روابط استرالیا و مدیر اجرایی مایکل شیهان گفت: شواهد نشان داد سطح از خشونت خانگی در طول بلایای طبیعی افزایش یافته است.

“محیط زیست در حال حاضر COVID-19 دادن فرصت های جدید برای عاملان به سوء استفاده و افزایش توانایی خود را به ورزش اجباری کنترل” آقای شیهان گفت.

مشاوره و برنامه های مداخله در هر یک از این خدمات ادامه خواهد داد به تحویل داده می شود از طریق تلفن یا ویدئو کنفرانس در حالی که زنان پناهگاه را حفظ خواهد کرد بحران مسکن را باز کنید.

Anglicare WA خشونت متخصص لارا جراحی گفت: اجتماعی فاصله بود و هنوز هم ضروری برای محدود کردن گسترش ویروس اما آن را می تواند تشدید خطر برای زندگی مردم با خشونت شریک زندگی.

“هر گونه ایمنی برنامه های آنها در حال حاضر در محل برای فرار از وضعیت خشونت آمیز در حال حاضر به احتمال زیاد به منسوخ” او گفت:.

اگر شما در معرض خطر هستند و یا می دانم کسی است که در تماس با پلیس در 131 444 یا 000 در مواقع اضطراری است.

تبلیغات

مترو بازدید کنندگان استقبال نشده در و جنوب غرب

“خودخواه” پرت ساکنان hunkering در خانه های تعطیلات در سراسر جنوب غرب گفته شده توسط شوراهای محلی به بسته بندی کردن و رفتن به خانه در میان ترس آنها می تواند مسدود کردن منطقه ای بیمارستان.

شایر از Augusta-Margaret River نیز خواست برگشت به ترک منطقه پس از آن نازل شد برخی شده است, در حال خواب, خشن, در, سواحل, carparks و کنار جاده.

تماس آمده کمتر از 24 ساعت قبل از مستند جدید قوانین را به محل می آیند که محدود کردن جنبش بین WA مناطق و حمل مجازات تا $50 ، 000.

با تعداد تخت در جنوب Bunbury شهر بوسلتن شهردار اعطای هنلی و شایر از Augusta-Margaret River جمهور ایان ارل گفت: هجوم بازدید کنندگان مطرح شده یک چالش مهم برای بیمارستان های محلی در بهترین زمان و می تواند ویران اگر منطقه تجربه شیوع کروناویروس.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

مک دونالد به فروش درایو-از طریق نان و شیر

از فردا فست فود غول مک دونالد آغاز خواهد شد فروش دو یا سه لیتری بطری کامل کرم یا شیر کم چرب و همچنین به عنوان بسته های کلوچه انگلیسی و لذیذ نان رول.

McDonald's will sell the staples through their drive-thru windows.

مک دونالد به فروش کالاهای اساسی خود را از طریق درایو از طریق ویندوز.اعتبار:میشل Mossop

“به عنوان بخشی از تعهد ما به ادامه حمایت از جوامع محلی در طول این زمان نامشخص ما در حال حاضر مشتریان ارائه راه دیگری برای دسترسی به شیر و نان” یک سخنگوی این شرکت اعلام کرد.

قیمت آینه کسانی که از محصولات مشابه در Woolworths و می تواند خریداری و یا از طریق درایو-از طریق پنجره یا به عنوان یک غذای آماده مورد به عنوان اتاق ناهار خوری بسته باقی می ماند.

دو هفته پیش مک دونالد معرفی یک تماس سیستم پرداخت در رستوران با کارکنان دستور به جای کیف در مقابله به جای توزیع آنها را به مشتریان و دیگر پذیرش نقد است.

“هر روز ما زیر سخت تمیز کردن و کنترل کیفیت و روش های بهداشت در هر یک از رستوران های ما” مدیر عامل اندرو گرگوری گفت.

کلاس درس کارائوکه آنلاین پخت و پز: پرت دانشگاه ارائه می دهد پشتیبانی برای دانش آموزان

یک پرت دانشگاه را توسعه داده است یک بسته کمکی با بودجه انتظار می رود برای کمک به دانش آموزان خرید مواد غذایی و فن آوری برای کمک به آنها با آموزش آنلاین.

دانش آموزان در دانشگاه مرداک دسترسی به 2 میلیون دلار از صندوق برای آن داخلی و بین المللی دانش آموزان و استاد رومی لاوسون گفت: این مهم به دانش آموزان خالص ایمنی.

“دانشگاه را بالاترین اولویت خود را برای دانش آموزان در طول این دوره مشخص است که حفظ سلامت جسمی و روانی و تندرستی در حالی که همچنین حفظ دسترسی به با کیفیت بالا در یادگیری و آموزش و تضمین این که هیچ دانش آموز محروم در این زمان,” او گفت:.

“مرداک را پشتیبانی از تمام دانش آموزان برای رسیدن به بهترین نتیجه ممکن برای خود افراد است.”

به عنوان بخشی از بسته دانش آموزانی که موفق یک واحد را نتیجه ثبت شده در خود متن و کسانی که تا به حال برای پرداخت ارزش یک سال از پارکینگ خواهد بود ارائه بازپرداخت را انجام دهید.

این دانشگاه نیز با ارائه گوشی های هوشمند, عکاسی, دوره های آموزشی, سیاه چال و اژدها آنلاین پخت و پز کارگاه های آموزشی کلاس های کارائوکه و تناسب اندام, تمرینات برای نگه داشتن دانش آموزان مشغول اند.

‘ما در حال اجازه دادن به موسیقی در بازی’: WASO

Coronavirus ممکن است مجبور دولت بزرگترین ارکستر به لغو تمام خود را در مرحله کنسرت, اما غرب استرالیا ارکستر سمفونیک و ارکستر نوازندگان مصمم به اجازه دهید بازی موسیقی ،

بیش از 50 نوازندگان آمد و با هم به انجام راول را Bolero در خانه های خود و ترکیب همه صدای خود را در یک ویدیو آنلاین آوردن کار آهنگساز فرانسوی به زندگی برای هر کس خود جدا.

WASO دانشیار اصلی بم جان کین این متفکر اجتماعی فاصله ارکستر گفت: بازخورد شده بود “به شدت مثبت”.

“هدف ما انجام خواهد شد هنوز هم به هر کس در جامعه,” او گفت:.

“ما در حال اجازه دادن به موسیقی در بازی و ما باید مقدار زیادی بیشتر به آمده است چرا که ما واقعا هنوز متعهد به انجام است.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>