WA coronavirus زنده: Wildcats بازی در مقابل خالی ورزشگاه لغو حفظ نورد در


ما در زمان واقعی coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

:شرکت ها می توانند کشتی های زیر ملی مشاوره

دو عمده استرالیا کروز شرکت امروز اعلام کرد از یک ماه توقف در عملیات خود را با توجه به ملی ممنوعیت تجمع جرم در تلاش برای محدود جامعه گسترش COVID-19.

P&O Cruises Australia و کارناوال کروز خط را لغو برنامه ریزی شده خود را cruises برای 30 روز آینده در تلاش برای دیدار با دولت فدرال مشاوره به جمع آوری با 500 نفر یا بیشتر و برای استرالیایی ها به تجدید نظر خود را در برنامه سفر.

P&O را تحت تاثیر کشتی شامل اقیانوس آرام اکسپلورر اقیانوس آرام سحر و اقیانوس آرام آریا که قرار بود به ترک سیدنی و بریزبین و آدلاید بود.

اقیانوس آرام اکسپلورر برنامه ریزی شده تماس بگیرید و به بهشت فردا لغو شده است و این کشتی را به بازگشت به سیدنی برای ورود به عنوان برنامه ریزی شده در روز دوشنبه.

اقیانوس آرام سحر کروز از بریزبن امروز نمی خواهد ادامه.

اقیانوس آرام آریا در حال حاضر در یک سفر دریایی به تاسمانی در حال حاضر بازگشت به آدلاید در روز دوشنبه.
این شرکت قصد دارد برای از سرگیری سفرهای دریایی از مه 12.

کارناوال کروز خط دو کشتی در حال حاضر در دریا را در ادامه سفرهای خود را و بازگشت به سیدنی به عنوان برنامه ریزی شده.
این شرکت را متوقف خواهد کرد آن خط کروز عملیات از مارس 15 و خواهد شد در آوریل 13.

هر دو شرکت را در تماس مستقیم با مهمانان که کشتی متاثر شده اند.

COVID-19 در و تا کنون

WA وزارت بهداشت خواهد شد انجام یک کنفرانس مطبوعاتی 1.30 بعد از ظهر امروز به روز رسانی ،

معاون بهداشت و درمان, افسر,,,, Dr رابین لارنس و مدیر کنترل بیماری مسری ریاست دکتر پل آرمسترانگ خواهد بود در حضور.

به عنوان آن می ایستد در اینجا زمان COVID-19 ارقام در وا.

تبلیغات

WA نت بال تیم های پایه پس از قهرمانی لغو

نت بال و تایید کرده است ملی بدن را با سالانه 17&U و 19&U ملی نت بال قهرمانی با توجه به محل در هوبارت بعد از این سال.

این مسابقات به طور معمول یک فرصت برای بازیکنان جوان برای دریافت رادار از دولت باشگاه با تحت تاثیر گروه های سنی اغلب بیشتر به دنبال پس از زمانی که می آید به پر کردن یک لیست تیم.

آن بود که با توجه به برگزار می شود, بین آوریل 18 و 23 در این سال, اما نت بال WA ارسال شده در لینک نت بال استرالیا در بیانیه ای در روز شنبه صبح.

“با توجه به ماهیت این رویداد و پس از مشورت های گسترده با کارشناسان پزشکی و ذینفعان مربوطه نت بال استرالیا تصمیم به ادامه این مسابقات که با گرد هم آوردن تیم از تمامی کشورها و مناطق” بیانیه ای گفت:.

“نت بال استرالیا تایید کرده است که لغو ملی نت بال قهرمانی به این معنا نیست که تمام نت بال رویدادها و مسابقات باید لغو شود اما احتیاط در خط با دولت توصیه ها باید اعمال شود.”

آن را درک تصمیم گیری در مورد آینده Suncorp فوق العاده نت بال سری خواهد بود ساخته شده در دوره به دلیل.

از راه دور و شهر نتواند در بلیط رویداد

شایر از شرق Pilbara شده است مجبور به انصراف از امروز هماهنگی جشن های روز.

این شورا گفته اند که تصمیم به پاسخ اولیه به دولت فدرال advie در اطراف غیر ضروری اجتماعات بیش از 500 نفر به عنوان آن Harmoney رویداد روز جذب 650 شرکت کنندگان سال گذشته است.

جشن راه اندازی شد به پا زدن کردن این صبح شایر جمهور Lynne Craigie OAM گفت: شورای درک نیاز برای احتیاط.

“در حالی که وجود دارد هیچ زمان مورد شناخته شده در اینجا در نیومن, این مهم است که ما بخشی از ما,” او گفت:.

“ما برخی از گروه ها در جامعه ما که متناسب با معیارهای دولت برای اینکه بیشتر تحت تاثیر قرار اگر وجود دارد شیوع کروناویروس محلی است.”

“در این لحظه شایر است ما متمرکز فوری اقدامات و پاسخ با این حال در ماه های آینده شایر را در نظر بگیرید اگر تحت تاثیر وقایع را می توان موکول هنگامی که محدودیت های بیش از.”

این رویداد را لغو, به احتمال زیاد خواهد ناخواسته ضربه به Newman, اقتصاد, اما ساکنان به طور کلی شده است حمایت از تصمیم گیری.

پرت شورای می دهد میزبان رویدادهای ریز ریز خواستار کسب و کارهای محلی برای انجام همان

ویکتوریا پارک شهردار خواسته است آن کسب و کارهای محلی و برگزارکنندگان به نظر تعویق انداختن یا لغو رویداد تقویم به طور نامحدود به جای هل دادن جلو رغم COVID-19 ترس.

این شورا اعلام کرد این امر می تواند لغو هماهنگی هفته و هنر فصل نمایش فیلم نوسفراتو: سمفونی وحشت.

زمان پخش در پارک Lathlain پارک افتتاح شهر وفادار و ویکتوریا پارک افتخارات کسب و کار تمام شده است به تعویق افتاد تا اطلاع ثانوی.

اعلام به تعویق انداختن Lathlain پارک باز – همچنین شناخته شده به عنوان منابع معدنی پارک می آید پس از West Coast عقاب آن خواهد بود بسته شدن امکانات خود را در محل تا COVID-19 تهدید است کاهش داد.

این شهر همچنین توصیه Higgins پارک مشاوره کارگاه های آموزشی آن laneway نامگذاری راه اندازی و pop-ups و نوزاد Rhymetime و Storytime تا به حال تمام شده است “قطع تا اطلاع ثانوی”.

“در این مرحله وجود دارد این است که هیچ جدول زمانی برای این مشاوره. شهر ادامه خواهد داد برای پاسخ به عنوان یک نتیجه از تغییر شرایط و ارائه به روز رسانی منظم,” او گفت:.

“ما درک می کنیم این است که بان کی مون با هر حوزه قضایی قادر به تصمیم گیری های خود را بر اساس مشاوره.

“برخی از این حوادث شده است لغو و یا به تعویق افتاد با توجه به خطرات اطراف آسیب پذیر تر شرکت کنندگان به جای اعداد مانند [] کتابخانه برنامه های کودکان و شهر وفادار رویداد برای سالمندان است.

“شهر انتخاب کرده است به دنبال این توصیه را برای خود حوادث و تجمعات و تشویق دیگر برگزارکنندگان رویداد و سالن در شهر انجام همان.”

اعضای جامعه به قصد رفتن به رویدادهای محلی و اجتماعات باید به دنبال کسب اطلاعات از سازمان به طور مستقیم به تایید جزئیات.

‘هیچ COVID-19 مورد در و زندانها’: گروه بازدید در اتحادیه

WA و به وزارت دادگستری است و hosed پایین و نگرانی از WA, زندان, افسران اتحادیه که قرار دادن یک بیانیه در بعد از ظهر جمعه گفت: اولین زندانی ادعا به طور بالقوه مرگبار coronavirus گرفته شد به Hakea زندان بود و پس از آزمایش منفی است.

WAPOU وزیر اندی اسمیت در ابتدا گفت: اگر COVID-19 بود که در یکی از WA زندان آن را “ویران” نه تنها بر روی سیستم اما به جامعه گسترده تر.

“دولت باید به انجام همه چیز آن را می توانید به نگه داشتن این ویروس به دور از زندان و سیستم نه تنها برای ایمنی از اعضای ما اما برای ایمنی خود و خانواده و جامعه,” او گفت:.

این بخش ضربه به عقب و می گوید: WA سیستم زندان در حال انجام بهترین خود را برای جلوگیری از شیوع گسترده.

“وجود دارد هیچ تایید موارد COVID-19 در غرب استرالیا زندان و مستغلات” سخنگوی گفت.

“اصلاحی خدمات ویژه ای تاسیس یک گروه ضربت برای پاسخ به خطرات ناشی از COVID-19.

“هر زندان یک بیماری همه گیر مدیریت برنامه ریزی برای به حداقل رساندن خطر COVID-19 ورود به زندان و مستغلات و کنترل عفونت.

“این طرح در حال اقتباس به عنوان تازه مشاوره دریافت کرده است از WA وزارت بهداشت.

“هر زندان همچنین دارای برنامه های عملیاتی برای دریافت زندانیان که ممکن است در خطر از
عفونت است.

“دیروز اصلاحی خدمات توصیه شد توسط WA نیروی پلیس است که یک فرد
شده بود به زندان بازگردانده شدند که ممکن است در تماس با آلوده
فرد است.

“زندانی شد و پس از انتقال به Hakea زندان برگزار شد و در انزوا در
مطابق با دستورالعمل های بهداشتی و Hakea عملیاتی طرح است.

“مقامات بهداشتی باید پس از توصیه زندانی آزمایش منفی به COVID-19.”

گروه گفت: همه زندانی جدید وارد WA زندان خواهد بود ارزیابی مطابق با وزارت بهداشت دستورالعمل خواهد بود و پزشکی به نمایش طبق روش استاندارد.

“غربی استرالیا زندان املاک و ظرفیت برای مدیریت ورود زندانی یا زندانیان که ممکن است در معرض COVID-19” سخنگوی گفت.

تبلیغات

‘وضعیت شما می تواند تبدیل به وخیم’: تماس برای محافظت از افراد معلول در پی COVID-19 شیوع

Senator Jordan Steele-John.

سناتور اردن استیل-جان.

WA سناتور و استرالیا سبزی ناتوانی سخنگوی سناتور اردن استیل-جان ابراز نگرانی های جدی در مورد راه افراد معلول مطلع شده است و حفاظت شده مورد تهدید COVID-19.

Mr استیل-جان گفت که او خواسته است دولت فدرال به فوریت تشکیل جلسه دولت و قلمرو بهداشت و ناتوانی وزرای ناتوانی سازمان های طرفداران و NDIS به بحث در مورد راه هایی برای اطمینان از افراد معلول هستند و نه به طور نامتناسبی تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

“شده است وجود دارد هیچ رویکرد هماهنگ از دولت فدرال به تاثیر COVID-19 در افراد معلول و رک و پوست کنده اخلال نگرش باک-عبور در زمینه گسترده تر اقتصادی, نگرانی,” او گفت:.

“نه وزیر بهداشت و نه NDIS وزیر به نظر می رسد مناسب در نظر گرفته تاثیر COVID-19 در افراد معلول و یا شبکه پیچیده ای از کارگران پشتیبانی و ارائه دهندگان خدمات که از ما حمایت برای یک زندگی خوب.

“من در حال حاضر شنیدن گزارش می دهد که ارائه دهندگان خدمات در حال شروع به باد کردن خدمات و پشتیبانی از آنها ارائه بیش از نگرانی در مورد COVID-19 و پتانسیل انتقال به مشتریان; واقعیت از این وضعیت این است که معلول بدون پشتیبانی خواهد شد در سمت چپ بالا و خشک است.

“اگر شما با تکیه بر پشتیبانی برای کمک به شما انجام خرید خود را هر هفته و آماده سازی وعده های غذایی پس از آن توانایی غذا خوردن می تواند تبدیل به یک مسئله! اگر شما با تکیه بر round-the-clock پشتیبانی است که به طور ناگهانی قطع و سپس وضعیت شما می تواند تبدیل به وخیم بسیار به سرعت.

“این نوع از مسائل است که باید جدی گرفته شود و خطاب به فوریت و یا دیگری به افراد معلول خواهد مرد.”

شهر Fremantle لغو محبوب street art festival, پرچم, تغییر زمان

شهر Fremantle اعلام کرده است تصمیم به لغو Fremantle بین المللی, خیابان جشنواره هنر در حال رشد در میان نگرانی های بهداشتی.

این رویداد به طور منظم به جذب بیش از دولت فدرال 500 نفر محدود شده است و کنسرو شده به منظور حفاظت از سلامت و ایمنی” از کسانی که درگیر.

آن بود که با توجه به برگزار می شود از مارس 10 تا 13.

Fremantle شهردار براد Pettitt گفت: این شهرستان در نظر گرفتن مراحل را به مطمئن شوید این جشنواره خواهد بود در سال آینده.

“ما نیاز به قرار دادن امنیت از جامعه ما برای اولین بار پس از این سال Fremantle بین المللی, خیابان جشنواره هنر نمی خواهد بروید. این است توصیه های زیر را از دولت فدرال برای جلوگیری از تجمع جرم در این زمان,” او گفت:.

“ما با تکیه بر باور نکردنی تیم از هنرمندان و کارکنان و حامیان مالی را که این جشنواره به زندگی در هر سال و خواهیم کار با آنها را برای اطمینان از آنها پشتیبانی می کند.

“ممکن است که در آن هنرمندان را دعوت به شرکت در 2021 رویداد است.”

خط ویژه حصیر Ricardo جن های Kikyo برادران و پل کوری.

WA پایی باشگاه در پاسخ به AFL ‘قفل’ تصمیم

سواحل غرب عقاب و Fremantle کامیون استقبال این تصمیم توسط AFL به تاخیر دور یک فصل – به جای انتخاب برای قفل کردن طرفداران از حضور در این مسابقات تا COVID-19 تهدید را کاهش داد.

Fremantle اجرایی سیمون Garlick گفت: این باشگاه خواهد بود تعیین راه راست رو به جلو برای جبران آن اعضا و طرفداران.

“اگر چه ما برنامه ریزی شده اند و در حال آماده شدن برای بازی دور یکی به عنوان برنامه ریزی شده ما در حال حاضر می توانید تمرکز بر روی آن کار با یک درجه بیشتر از یقین” او گفت:.

“بازیکنان و کادر مربیگری انجام داده اند یک کار فوق العاده ای را به تمرکز بر روی آماده شدن برای ما یک دور دور بازی در برابر Essendon به عنوان بهترین آنها می توانند با وجود عدم قطعیت و اختلال ناشی از زندگی هر کس با COVID-19.”

Fremantle را مردانه طرف مجموعه به صورت Essendon در مارول ورزشگاه در هفته آینده در حالی که آن طرف زنان را بازی غربی Bulldogs در VU Whitten بیضی در روز یکشنبه.

باشگاه پاسخ می آید پس از به جلو سام Switkowski آزمایش منفی برای این بیماری پس از او تا به حال تماس با یک دوست که در چین در اوایل این سال است.

West Coast عقاب اجرایی ترور Nesbitt گفت: باشگاه AFLW بازی هنوز هم در پخش کانال 7 در 2pm WST و دور یکی از باشگاه AFL فصل را پیش بروید یکشنبه آینده به عنوان برنامه ریزی شده.

“چه مدت هیچ گونه محدودیت در رابطه با تجمع جرم در محل حدس می زنم کسی است در این نقطه و ما ادامه خواهد داد برای مشاوره از AFL و مقامات مربوطه” او گفت:.

“همه ما امیدواریم که این محدودیت خواهد بود در کوتاه مدت است.”

West Coast امکانات در منابع معدنی پارک – از جمله فروشگاه و عقاب کافه – و خود را در ملبورن خواهد شد و همچنین بسته شود از دوشنبه.

در این میان باشگاه توصیه این خواهد بود با در نظر گرفتن گام بی سابقه ای از برگزاری رسانه های کنفرانس های مطبوعاتی به عنوان teleconferences.

‘غرابت’: جمعیت سکوت به عنوان Wildcats از دست دادن به سیدنی پادشاهان در خالی پرت ورزشگاه

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>