و از دست 5.6 درصد از مشاغل در عرض یک هفته ABS ارقام نشان می دهد


در این فضا فقط یک هفته 5.6 درصد از استرالیایی غرب شغل خود را از دست آمار و ارقام جدید از اداره آمار استرالیا نشان می دهد.

این ارقام در مقایسه هفته-به-هفته نیروی کار با استفاده از آمار تک لمسی داده حقوق و دستمزد از مالیات و رنگ آنها را وخیم تصویر.

People lined up at Centrelink in Perth as the pandemic took its toll on the WA economy.

مردم صف در Centrelink در پرت به عنوان بیماری همه گیر در زمان عوارض خود را در WA اقتصاد است.اعتبار:شارون اسمیت

دستمزد پرداخت نیز فرو 4.8 درصد در همان دوره و 6.3 درصد از اواسط ماه مارس. کسانی که ورود نیروی کار و راه خود را خارج شد و سخت ترین ضربه.

حدود 7.8 درصد از غرب استرالیا کارگران در سن 20 و زیر و 70-به علاوه شغل خود را از دست بین مارس 28 مارس 4.

تبلیغات

غرب استرالیا بین 60 تا 69 حداقل نهفته در 3.1 درصد است.

20-و-گروه سنی نیز در زمان بزرگترین ضربه را از لحاظ حقوق و دستمزد. پرداخت به این گروه کاهش یافت 12 درصد از ابتدای ماه مارس تا اوایل آوریل و 7.9 درصد از 28 مارس تا 4 آوریل.

وجود دارد هیچ شگفتی که آن را به که وا صنایع زده بودند سخت ترین دولت آتن.

هنر و تفریح شغل گرفته اند 22.8 درصد آمار از اواسط ماه مارس نزدیک به دنبال محل اقامت و غذا و خدمات در 19.5 درصد است.

معدن زیان کار نشستن در 7.4 درصد در حالی که فقط 1 درصد از بهداشت و درمان و کمک های اجتماعی شغل رفته اند.

کسانی که مشغول به کار در خدمات شهری از قبیل آب و گاز و یا برق را اب و هوای طوفان بهترین تا کنون فقط با 0.4 درصد از ضرر و زیان است.

استرالیا گسترده بیش از 500,000 کارجویان رفاه ادعا شده است خام از اواسط ماه مارس نخست وزیر اسکات موریسون را تایید کرد.

برتر خوانده شده را علامت McGowan روز سه شنبه در توصیف وضعیت “وخیم” اما گفت: WA شد مراتب بهتر از برخی کشورهای دیگر به دلیل صنایع مانند معدن و ساخت و ساز را نگه داشته و عامل.

تا کنون دولت اعلام نکرده عمده هر محرک بسته به غرب استرالیا کار دوباره به جای امید بستن به توقف لایحه افزایش می دهد و ارائه برخی از معافیت های مالیاتی برای کسب و کارهای کوچک.

وقتی پرسیده شد که چه دولت را برای تحریک اقتصاد Mr McGowan گفت isome منابع برگزار می شد به عقب برای کمک به صنایع بازیابی زمانی که بحران فروکش کرد.

او گفت: دولت نیز خواسته دولت فدرال را به جلو پروژه های زیربنایی در وا.

بانک مرکزی و فرماندار فیلیپ لاو پیش بینی کرد نرخ بیکاری خواهد رسید 10 درصد و ساعت کار خواهد بود, اصلاح کرده, توسط 20 درصد در ماه ژوئن.

او گفت: انشعابات از COVID-19 بحران خواهد بود احساس در اقتصاد استرالیا برای برخی از زمان و گفت: تنها راه برای بازیابی شد و با تقویت رشد و بهره وری است.

“بهترین راه مقابله با این راهپیمایی این است که به نیروی تازه دادن به این کشور و رشد بهره وری را در دستور کار خود,” او گفت:.

“همانطور که ما نگاه به جلو به بهبود وجود دارد یک فرصت برای ساخت در تعاونی روح است که در حال حاضر در خدمت ما خیلی خوب به فشار رو به جلو با اصلاحات است که حرکت ما از سایه بازیگران با بحران است.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>