WA مدارس باز, در حال حاضر, اما برخی از آماده سازی به صورت بالقوه بسته شدن


در حالی که دولت, وزارت آموزش و پرورش است توصیه های زیر به نزدیک مدارس بلکه تغییر مدرسه روال به حداقل رساندن خطرات غرب استرالیا پزشکان در حال دفاع از یک صحنه داوطلبانه تعطیلی رویکرد که در آن مدارس شروع آماده سازی اجازه می دهد تا دانش آموزان برای یادگیری از خانه اگر نیاز بود.

مدارس مختلف در حال اجرای این توصیه ها به درجه متفاوت با حداقل دو پرت مدارس خصوصی برنامه ریزی قبل از emptively برای بسته شدن و برخی از مدارس در حال برقراری ارتباط اقدامات خود را به پدر و مادر بهتر از دیگران است.

WA Education Minister Sue Ellery.

WA وزیر آموزش و پرورش شکایت Ellery.اعتبار:مارتا پاسکوال Juanola

حق شفعه تعطیلی از مدارس دولتی نخواهد بود متناسب یا موثر در این زمان با توجه به مشاوره از رئیس بهداشت افسر وزارت آموزش و پرورش مدیر کل لیزا راجرز گفت: رادیو 6PR در روز دوشنبه.

به جای اصول توصیه شده بود تا مطمئن شوید که وجود دارد به اندازه کافی صابون در دستشویی و حمام – و تماس با وزارت آموزش و پرورش برای تامین اگر آنها زد – و آموزش کودکان در بهداشت.

تبلیغات

آنها همچنین به لغو هر گونه استاتیک گردهمایی 500 یا بیشتر کودکان از جمله مجامع fetes کنسرت و یا کارناوال. مدارس بزرگتر خواهد تلو تلو خوردن ناهار می شکند.

اگر کودکان بیمار بودند آنها را به ماندن در خانه. برای دیگران کلاس خواهد اجرا به صورت عادی.

“وجود دارد یک گروه از بچه ها آن را یک توده جمع” Ms راجرز گفت. … آن را بین 20 و 30 بچه ها … که موقعیت ما در حال گرفتن.

“ما حدود 500.000 کودکان و نوجوانان در وا و اگر ما ارسال آنها را به خانه آنها می شود در مراکز خرید و یا پس از نگاه توسط پدربزرگ و مادربزرگ خود را به عنوان مثال. این است که نمی تواند موثر باشد با توجه به وظیفه ما مراقبت.

“بیشتر ما نگه داشتن بچه ها در مدرسه ما می توانیم کنترل محیط زیست است.”

او گفت: اگر این وضعیت تغییر آن را به عنوان در حال تغییر بود روزانه وجود دارد مقررات در محل نزدیک به مدارس.

وزیر آموزش و پرورش شکایت Ellery نیز گفت: مدارس بسته خواهد تنها جایی فشار بیشتری بر سلامت و خدمات اضطراری کارگران برای پیدا کردن اضطراری مراقبت از کودکان.

او گفت که او نمی خواست دانشجویان سرگردان در اطراف شاید گسترش این ویروس و یا در معرض تبدیل شدن به آن و قادر به ردیابی تماس های خود را. دلیل سوم برای محافظت از پدربزرگ و مادربزرگ که ممکن است برای مراقبت از کودکان اگر آنها در مدرسه است.

استرالیا انجمن پزشکی و رئیس جمهور اندرو میلر گفت: مدارس باید بیشتر آماده شدن برای یک صحنه رویکرد به بسته شدن; به طور داوطلبانه و نه برای فرزندان کارگران ضروری.

“بهترین راه برای جلوگیری از وحشت و ناراحتی و بی عدالتی است برای مدارس شروع به آماده سازی در حال حاضر,” او گفت: کانال 9 امروز روز دوشنبه است.

“حتی اگر شما در کاهش تعداد schoolkids 50 درصد است که ممکن است ما خرید یک هفته دیگر در خط مقدم به هواکش ما آماده است.

“آنچه که ما می گویند که در ابتدا به صورت داوطلبانه و پس از آن برای مردم مشکلات این نمی شود. بنابراین اگر شما یک مادر تنها و یا اگر شما هیچ جایگزین ترتیبات و یا شما یک اورژانس یا بهداشت و درمان کارگر خود بچه ها باید به ماندن در مدرسه. اما برای کسانی که می تواند به سایر ترتیبات یا مدرسه جوامع است که می تواند از راه دور ترتیبات بیایید که نورد. به طوری که آن را نه فقط یک ناگهانی چیز … مانند لغو جایزه بزرگ پس از این جمعیت آغاز شده است و عطف است.”

برخی از والدین از کودکان در WA مدارس دولتی دریافت نکرده اند هر گونه ارتباط خود را از مدیران مدارس برای اطمینان بخشیدن به آنها عنوان نشده است. مدارس دیگر در حال برقراری ارتباط هست.

یکی در جنوب حومه عمومی مدرسه ابتدایی فرستاده پدر و مادر نامه ای در روز یکشنبه گفت که آنها پیوستن به همه وزارت آموزش و پرورش دستورات به جزئیات آن تجمعات و حوادث لغو شد یا دوباره داده و از همه بیشتر بهداشت اقدامات انجام شده در کلاس های درس و دستورالعمل های داده شده در کودکان است.

آنها همچنین به والدین دستورالعمل یاد فرزندان خود را در مورد بهداشت و نه های مواد غذایی استفاده شخصی خود را آب بطری و ارسال کیک تولد و غیره به مدرسه.

معتبر حومه غربی مدرسه خصوصی رفت و حتی بیشتر ایمیل پدر و مادر در روز یکشنبه تایید شد در حال حاضر زیر وزارت آموزش و پرورش دستورات بود اما علاوه بر برنامه ریزی برای دو اضافی حالات: یکی برای تک تک دانش آموزان نیاز به خود منزوی و دوم برای کل مدرسه بسته شدن.

WAtoday درک این مدرسه یکی از حداقل دو حومه غربی مدارس خصوصی برنامه ریزی برای این دو سناریو.

در هر دو سناریو برنامه ریزی شده بود برای روز مدرسه برای ادامه به صورت عادی.

در صورت بسته شدن پدر و مادر خواهد بود تماس گرفته و به صورت الکترونیکی خواهد بود وجود دارد هیچ کلاس برای 24 ساعت اجازه می دهد تا پدر و مادر به سازماندهی فضاهای کار و مراقبت از ترتیبات و کار آنلاین سیستم عامل پس از آن اجازه می دهد کلاس را به ادامه حمایت از کارکنان برای کمک به, به خصوص با دانش آموزان جوان.

این مدرسه به یک لیست از مردم برای تماس با سوالات مختلف و توضیح داد که چگونه ارتباطی کار می کنند و ارزیابی می تواند تکمیل شود و همچنین به دستورالعمل در مورد چگونه پدر و مادر می تواند با حمایت از فرزندان خود را.

“زمانی را به صحبت با فرزند خود/نوجوانان مورد COVID-19 شیوع. پاسخ پرسش های خود را با به اشتراک گذاشتن حقایق در مورد COVID-19 در راه است که فرزند شما می تواند درک و غیر جنجال آفرینی” آنها توصیه می شود.

“تشویق [آنها را] به تمرین خوب مراقبت از خود- به اندازه کافی خواب, خوردن یک رژیم غذایی متعادل و شرکت در فعالیت های اوقات فراغت.

“اطمینان از خود کودک/نوجوان که آنها بی خطر هستند. اجازه دهید آنها را می دانم که آن را خوب است اگر آنها احساس ناراحت است. به اشتراک گذاری با آنها چگونه شما مقابله با استرس خود را به طوری که آنها می توانند یاد بگیرند که چگونه به مقابله از شما.”

با Daile صلیب

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>