تعطیل در فرانسه را به اسکار ” به عنوان رومن پولانسکی برنده بهترین کارگردان

صادر شده در: بروز رسانی:

رومن پولانسکی برنده بهترین کارگردان برای “یک افسر و یک جاسوس” در یک متمرد مراسم, فرانسوی, اسکار, به Cesars که به پایان رسید در تعطیل و اتهام در پاریس در اوایل روز شنبه.

تبلیغات

کل آکادمی فرانسه شده بود مجبور به استعفا شد و در اوایل این ماه در میان خشم که کهنه — می خواستم در آمریکا به صورت قانونی تجاوز به یک دختر 13 ساله در سال 1977 — تا به حال در صدر فهرست نامزدهای.

معترضان شعار “قفل کردن پولانسکی!” سعی کردم به طوفان تئاتر که در آن مراسم برگزار می شد قبل از اینکه تحت فشار قرار دادند توسط پلیس با شلیک گاز اشک آور.

و فرانسه وزیر فرهنگ Franck Riester هشدار داده بود که این ساز از “رزماری نوزاد” یک کسر خواهد بود “نمادین بد با توجه به موضع ما باید در برابر جنسی و جنسیتی خشونت”.

اما پولانسکی برنده دو جایزه بهترین فیلمنامه اقتباسی و بهترین کارگردانی-با دومی باعث Adele Haenel بود که نامزد دریافت جایزه برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای “Portrait of a Lady در آتش” به طوفان گریه “شرم”

Haenel تبدیل به یک قهرمان #MeToo جنبش در فرانسه پس از آنکه مدیر اولین فیلم Christophe Ruggia از نظر جنسی آزار او هنگامی که او تنها 12.

پولانسکی این فیلم همچنین برداشت بهترین طراحی صحنه و لباس.

عمومی ‘مجازات’

“تشخیص پولانسکی است تف کردن در صورت از همه قربانیان” Haenel تا به حال گفت: در اجرا به Cesars.

“آن را به معنی تجاوز به زنان نیست که بد است.”

پولانسکی 86 و کل تیم خود را تاریخی, درام, تا به حال تحریم این مراسم از ترس عمومی “مجازات”.

“یک افسر و یک جاسوس” است که بر اساس دریفوس امر که تقسیم فرانسه در اواخر قرن 19 زمانی که یک یهودی افسر ارتش بود و به اشتباه تحت پیگرد قانونی برای جاسوسی را.

“چه جایی می تواند وجود داشته باشد در چنین شرایط اسفناک برای یک فیلم در مورد دفاع از حق و مبارزه برای عدالت (در مقابل) کور نفرت و یهودی ستیزی?” مدیر گفته.

پولانسکی حماسه که برنده دو جایزه در جشنواره فیلم ونیز سال گذشته در حال اجرا در 12 دسته در Cesars.

اما برنده بزرگ در شب اسکار-نامزد دریافت جایزه “Les Miserables” مجموعه ای در یک فرانسه محروم و ناآرام حومه.

آن زمان بهترین فیلم و جایزه از جمله جایزه تماشاگران.

آن Mali-متولد مدیر Ladj Ly تجدید نظر برای وحدت در یک بسیار پر شب گفت: “دشمن ما نیست اما فقر”.

سمی جو

“Papicha” یک داستان از دست زدن به الجزایر زنان در مبارزه برای آزادی خود را توسط Mounia Meddour نیز به خوبی شانس برنده شدن هر دو بهترین فیلم اول و بهترین تازه وارد برای بازیگر Lyna Khoudri.

با صنعت فیلم با خود در جنگ بیش از پولانسکی, ستاره هالیوود براد پیت نیز توبیخ در صورت نیاز بنا به گزارش ارائه شده افتخاری جایزه.

مطبوعات فرانسه تا به حال لقب واقعه “Cesars از غم و اندوه” با Le Parisien روزانه از مسخره کردن یک پوستر فیلم از هیچکاک “سرگیجه”.

و مراسم زندگی می کردند تا به آن صدور صورت حساب.

سمی جو در حال حاضر بدتر در آستانه جوایز که 30 فیلم ارقام از پیشینه اقلیت به شدت انتقاد کرد لب و خدمات آنها ادعا کردند که این صنعت نقش به شمول است.

گاه به گاه نژادپرستی

در یک تاول نامه سرگشاده گفتند, سیاه, شمال آفریقایی و آسیایی-منبع نوازندگان عمدتا محدود به کلیشه بیت قطعات در فرانسه.

در شب یکی از امضا کنندگان این نامه بازیگر ایسا Maiga ارائه داغدار نقد بازی گاه به گاه نژادپرستی در صنعت به عنوان او ارائه جایزه بهترین تازه وارد از جمله skewering مجری Florence Foresti برای یک بار پوشیدن blackface.

اما آن وجود ندارد و رقم از پولانسکی که باعث شد بسیاری خبري با یک مجری تنها جسارت به زیر لب سخن گفتن نام خود را هنگامی که او باز پاکت برای اولین پیروزی خود را.

تبلیغات انتخاباتی برای پولانسکی فیلم متوقف شد در سال گذشته پس از دیگری زن عکاس ولنتاین Monnier ادعا کرد که او نیز شده بود مورد تجاوز قرار گرفته توسط مدیر در سال 1975.

اما این توقف آن را تبدیل شدن به یک دفتر جعبه ضربه در فرانسه.

پولانسکی تا به حال به خبرگزاری فرانسه گفت که او تصمیم گرفته بود به دور ماندن از این مراسم برای محافظت از خانواده خود و تیم خود را از سوء استفاده.

“فعالان brandish رقم 12 زنانی که من قرار است به تعرض نیم قرن پیش” او گفت:.

“این توهمات ذهن بیمار درمان می شوند به عنوان تاسیس واقعیت” او شکایت کرده است.

(AFP)
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>