وال استریت نرخهای دوباره پس از بزرگترین تار و مار از سال 1987 در میان coronavirus ترس

وال استریت را از شاخص های اصلی تضعیف روز سه شنبه یک روز پس از ضبط بزرگترین جست و خیز پس از سقوط در سال 1987 به عنوان تلاش برای جلوگیری از گسترش coronavirus انتقام ویران کردن در اقتصاد جهانی است.

فدرال رزرو در شوک حرکت به کاهش نرخ بهره به نزدیک صفر در روز دوشنبه با ارسال معیار S&P 500 تا اواخر سال 2018 پایین مارک سوم آن-بزرگترین روزانه در صد رها کردن بر روی رکورد مورد ضرب و شتم تنها توسط 1987 تار و مار و رکود بزرگ سقوط در سال 1929.

اصلی ترین شاخص های ایالات متحده باز کرده بود بیش از 1 درصد بالاتر اما دستاوردهای به زودی تبخیر در بسیار فرار تجارت.

“ما تجربه کرده اند مسئله ای مانند این را در چند دهه گذشته که در آن آن را تحت تاثیر تمام صنایع و کسب و کار در همه جا در جهان” گفت: شیدا فردریک معاون رئیس جمهور از تجارت و مشتقات آن برای چارلز شواب در Austin, Texas.

به عنوان دولت در ایالات متحده و اروپا شروع به بستن رستوران ها و مدارس و همچنین درخواست مردم برای ماندن در خانه, چند سرمایه گذاران نگران هستند بحران کنونی می تواند با گلوله برف زدن به چیزی بزرگتر از یک رکود اقتصادی از جمله بحران وام و اعتبار و یا حتی افسردگی است.

“رکود اقتصادی است که احتمال نسبتا بالا. سوال این است که چه زمانی شروع,” فردریک گفت.

وال استریت را سه شاخص های اصلی را فرو برد حدود 30 درصد از رکورد بسته شدن اوج در اواسط فوریه به پایان آمریکا

بازار سهام طولانی-همیشه bull run.

مجلس سنای آمریکا روز سه شنبه آماده به وزن چند میلیارد دلاری اضطراری ارائه لایحه اقتصادی رهایی از وقوع.

در 10:03 a. m. ET میانگین صنعتی داو جونز پایین بود 138.31 امتیاز یا 0.69% در 20,050.21 S&P 500 بود تا 1.85 امتیاز یا 0.08% در 2,387.98. Nasdaq Composite به 44.11 امتیاز یا 0.64% در 6,860.48.

مک دونالد پارسیان کاهش یافته است 7.4% آن را به عنوان تصمیم گرفت به شام خوردن در مناطق در ایالات متحده بسیاری از فروشگاه ها و تغییر به دور و خدمات تحویل.

بوئینگ شرکت کاهش یافت 9.8% پس از planemaker گفت که در مذاکرات با مقامات ارشد کاخ سفید با مقامات و رهبران کنگره در مورد کوتاه مدت کمک برای کل ایالات متحده در بخش حمل و نقل هوایی.

مک دونالد و بوئینگ شد و این بزرگترین خطر برای آبی تراشه Dow index.

هفت نفر از 11 S&P بخش بودند در رهبری 2.5% کاهش مصرف اختیاری سهام است. پیشرو برندگان دفاعی آب و برق و کالاهای اساسی در مصرف کننده افزایش بیش از 2 درصد.

بهداشت و درمان سهام شد یکی دیگر از نقطه روشن به عنوان Pfizer Inc به دست آورد 4.7% پس از امضای قرارداد با آلمان BioNTech SE به شرکت توسعه بالقوه coronavirus واکسن.

Regeneron Pharmaceuticals Inc پرید 9.9% پس از شرکت در گفت و گو با شناسایی آنتی بادی ها به طور بالقوه در درمان COVID-19.

کاهش مسائل تعدادشان کمتر advancers برای 1.96 به نسبت 1 در بازار بورس و یک 1.54 به نسبت 1 در Nasdaq.

S&P ثبت دو شاخص جدید در 52 هفته بالا و 186 پایین در حالی که نزدک ثبت دو جدید اوج و 584 جدید پایین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>