وال استریت لبه های بالاتر پس از تیز فروش به علت ویروس ترس


نیویورک: شاخص های سهام ایالات متحده باید علامت کمی بالاتر به عنوان سرمایه گذاران غوطه ور انگشتان خود را در آب یک روز پس از نگرانی در مورد در سراسر جهان گسترش coronavirus فرستاده S&P 500 و Dow صنعتی به بزرگترین روزانه کاهش در دو سال است.

سرمایه گذاران شده اند لیزری با تمرکز بر پتانسیل اقتصادی از شیوع ویروس.

ایران مرگ و میر افزایش به 16 روز سه شنبه به بالاترین خارج از چین در حالی که ده ها تن از کشورها از کره جنوبی به ایتالیا شتاب اقدامات اضطراری.

Kenny Polcari ارشد بازار استراتژیست در SlateStone ثروت LLC در ژوپیتر فلوریدا گفت در دراز مدت سرمایه گذاران به احتمال زیاد شکار معامله.

تبلیغات

“امروز فقط گزاف گویی پس از روز گذشته بسیار چشمگیر فروش,” او گفت:.

“من فکر نمی کنم ویروس داستان رتبهدهی نشده است. زمانی که از آن بازدید ایالات متحده وجود دارد رفتن به دور دیگری از فروش.”

شاخص های سهام ایالات متحده به شدت کاهش یافته است در گذشته سه جلسه با ترس از یک بیماری همه گیر ضربه زدن بیش از 3.0 درصد در روز دوشنبه پس از عود کردن عفونت در کشورهای مختلف است.

همانطور که از روز دوشنبه نزدیک به S&P 500 و Dow Jones صنعتی به حال پاک دستاوردهای خود را برای سال.

هفته گذشته مثبت سه ماهه چهارم سود و امید محدود آسیب را از شیوع ویروس تحت فشار قرار دادند وال استریت به بالاترین رکورد.

Traders Andrew Silverman, left, and Sal Suarino on the floor of the New York Stock Exchange.

معامله گران اندرو سیلورمن چپ و Sal Suarino در کف بازار بورس نیویورک.اعتبار:AP

در 9.59 am به وقت محلی میانگین صنعتی داو جونز رز 78.56 واحد معادل 0.28 درصد به 28,039.36 S&P 500 به 7.73 واحد معادل 0.24 درصد به 3,233.62 و نزدک کامپوزیت اضافه شده 39.19 امتیاز یا 0.42 درصد به 9,260.47.

شاخص S&P را در 11 بخش های صنعت و خدمات ارتباطات و فناوری شد, بزرگترین برندگان هر حال افزایش است و در حدود 0.5 درصد است. انرژی بزرگترین laggard به عنوان قیمت نفت غوطه ور.

سهام Dow-عضو Home Depot رز 1.8 درصد پس از بهبود صفحه اصلی زنجیره ضرب و شتم فروش سه ماهه و سود برآورد ارائه یکی از بزرگترین افزایش به S&P 500.

فروشگاه اپراتور میسی نیز کاهش یافت و 1.0 درصد و حتی پس از یک کوچکتر از حد انتظار افت در سه ماهه مشابه-فروش فروشگاه.

HP به دست آورد 5.0 درصد پس از این شرکت گفت: این امر گام تا تلاش ها به کاهش هزینه ها و خرید سهام آن را به عنوان به دنبال سرمایه گذار حمایت برای دفاع در برابر دلار US35 میلیارد دلار ($53 میلیارد دلار تصاحب پیشنهاد از ما از چاپگر ساز زیراکس منابع.

در میان دیگر سهام Perrigo رز 5.0 درصد پس از داروسازی به دست آورد برای اولین بار ما تایید برای نسخه عمومی Teva صنایع دارویی’ تنفسی دارو ProAir.

مسترکارت سهام کاهش یافت و 1.0 درصد پس از اعلام اجرایی آجی بنگا خواهد گام در شروع سال آینده و جایگزین محصولات سر مایکل Miebach.

کاهش مسائل تعدادشان کمتر پیشبرد آنهایی که در بازار بورس توسط یک 1.21 به نسبت 1; در نزدک یک 1.13-به-1 نسبت مورد علاقه decliners.

S&P 500 ارسال شده 2 new 52 هفته بالا و جدید 15 پایین; شاخص Nasdaq Composite با ثبت 17 جدید اوج و 43 جدید پایین.

ایسنا

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>