وال استریت به پایان می رسد بالاتر به بنیادی coronavirus فروش; Dow Jones با افزایش 1%

سهام ایالات متحده موفق به ارسال دستاوردهای روز پنج شنبه پس از های اخیر شیب دار ضرر و زیان به عنوان سیاستگذاران در سراسر جهان در زمان بیشتر اضطراری اقدامات سعی کنید برای کمک به بازارهای مالی مقابله با کروناویروس محور آسیب های اقتصادی.

Nasdaq عملکرد بهتری نسبت به سایر شاخص های عمده, پایان 2.3 درصد و بالاتر سوخت سود در Amazon.com Microsoft و Facebook.

فدرال رزرو باز تعویض خطوط با بانک مرکزی در نه کشور جدید به اطمینان حاصل شود جهان را به دلار وابسته به سیستم مالی در ادامه به عملکرد.

این آخرین در یک میزبان از اقدامات انجام شده توسط U. S. بانک مرکزی بیش از گذشته دو هفته از جمله برش نرخ بهره به نزدیک صفر و ارائه میلیاردها دلار بیشتر برای اعتبار ارزان است.

بانک مرکزی اروپا متعهد اواخر روز چهارشنبه به خرید 750 میلیارد یورو ($820 میلیارد دلار) در بدهی از طریق 2020.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام ایالات متحده سلامت تنظیم برای تسریع بالقوه درمان با هدف درمان COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس و کاخ سفید به صدا شادمان در شانس عبور از صدها میلیارد دلار کمک در کنگره است. سیاستگذاران نیاز به ارائه پشتیبانی به منظور ارائه نقدینگی به سیستم مالی گفت: Quincy Krosby رئیس استراتژیست بازار در مشخصاتش مالی در Newark, New Jersey.

“این است که نه فقط در مورد تغذیه” Krosby گفت. “این در مورد مالی طرف معادله. این سوال برای بازار است و چقدر ما در واقع نیاز و شدت این بحران نشان می دهد ما در حال رفتن به نیاز به مقدار ما هرگز در ابتدا فکر می کردم.”

حتی با حرکت اضطراری تحلیلگران در نظرسنجی رویترز به متوسط 80% احتمال رکود اقتصادی آمریکا در این سال است.

اخیر تیز نوسانات بازار ادامه داد: با S&P 500 شاخص در حال سقوط به عنوان بسیاری به عنوان 3.3% در طول جلسه.

و پنج شنبه را سود چندانی برای بازگرداندن بازار پس از تپش سهام رنج می برد در ماه گذشته است. S&P 500 باقی می ماند پایین در حدود 29 درصد از آن Feb. 19 رکورد بسته شدن آن در هفته گذشته تایید آن خرس بازار پس از بحران مالی و داو پاک شده و عملا از آن سود تحت مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری در روز چهارشنبه.

میانگین صنعتی داو جونز رز 188.27 امتیاز یا 0.95% به 20,087.19 S&P 500 به 11.29 امتیاز یا 0.47% به 2,409.39 و نزدک کامپوزیت اضافه شده 160.73 امتیاز یا 2.3% به 7,150.58.

کمک به روز تمایلات آمریکا قیمت نفت خام به شدت افزایش 25% در بزرگترین واحد-روز افزایش ثبت شده, در حالی که S&P 500 شاخص انرژی افزایش 6.8% پیشرو در میان دستاوردهای S&P 500 در بخش.

“سرمایه گذاران فعال در حال استفاده از این به عنوان یک فرصت برای شاید انتخاب کنید تا آنچه که ممکن است به عنوان توافقات چرا که هیچ کس واقعا مطمئن شوید که چگونه ارزش سهام در حال حاضر” رابرت گفت: Pavlik مدیر ارشد سرمایه گذاری استراتژیست ارشد و مدیر نمونه کارها در SlateStone ثروت LLC در نیویورک است.

شرکت موتور فورد بود آخرین عمده ایالات متحده شرکت برای تقویت آن ذخایر نقدی برای سوار کردن ویروس, تاثیر نقاشی کردن بیش از 15 میلیارد دلار از اعتبار موجود خطوط. فورد سهام به پایان رسید پایین 0.7%.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>