سهام ایالات متحده کاهش یافت و در روز چهارشنبه به عنوان بد اقتصادی و درآمدی گزارش مرکب نگرانی بیش از حد آسیب را از شیوع کروناویروس.

سهام بانک آمریکا و سیتی گروپ Inc کاهش یافته و به آنها پیوست JPMorgan Chase & Co و Wells Fargo & Co در گزارش رکود در سه ماهه اول سود.

همچنین Goldman Sachs Group Inc سه ماهه سود نزدیک به نصف آن را به عنوان خود را کنار بگذارند و پول بیشتری برای پوشش وام شرکت انتظار می رود به سینه در ماه های آینده.در شواهد بیشتر از آسیب های اقتصادی از coronavirus خرده فروشی در ایالات متحده سقوط 8.7 درصد در ماه مارس تولید کاهش یافته ترین در بیش از 74 سال و یک نظرسنجی نشان داد که فعالیت بخش تولید در ایالت نیویورک سقوط در ماه آوریل به پایین ترین سطح خود در مجموعه’ تاریخ.


ناامید کننده بانک درآمد در حال اضافه کردن به نگرانی در مورد چشم انداز برای بقیه شرکت ها گزارش دوره گفت: پل Nolte, نمونه مدیر در Kingsview مدیریت سرمایه گذاری در شیکاگو است.

در هفته های آینده “آن را به مهم تر به نگاه در شرکت… از بدهی دیدگاه,” او گفت: “من مطمئن هستم که بهبود جریان است به عنوان قوی به عنوان همه گفت.”

صندوق بین المللی پول پیش بینی کرده است که در سال جاری اقتصاد جهانی خواهد شاهد آن بیشترین رکود از دهه 1930 ، ما سهام از بهبود راهپیمایی خود را از طریق تقویت شده توسط یک قایق از ما پولی و مالی محرک و نشانه های اولیه که coronavirus موارد اوج در برخی از نقاط.

اما S&P 500 است که هنوز هم در حدود 18 درصد از آن Feb. 19 رکورد بسته شدن بالا.

میانگین صنعتی داو جونز سقوط 445.41 امتیاز یا 1.86 درصد به 23,504.35 S&P 500 از دست 62.7 امتیاز یا 2.20 درصد به 2,783.36 و شاخص Nasdaq Composite کاهش یافته است 122.56 امتیاز یا 1.44 درصد به 8,393.18.J.C. Penney Co Inc سهام کاهش یافته و 27.3 درصد به عنوان منابع گفت: خرده فروش کاوش تشکیل پرونده برای ورشکستگی حفاظت پس از شیوع ویروس طرح میتوانست به آن چرخش برنامه.

سهام سیتی گروپ و بانک مرکزی امریکا شد و پایین تر از 5 درصد هر روز در حالی که گلدمن سهام به پایان رسید و تقریبا مسطح است.

“وام از دست دادن ذخایر بيشتر از حد انتظار در سه ماهه اول و آن را برای تلفن های موبایل مانند آن را ممکن است در ادامه به سه ماهه دوم. ما آن را دیدم دیروز کردم و تایید روند امروز” گفت: تحلیلگر بارکلیز Jason گلدبرگ.

گلدمن بهتر بود او گفت: از آنجا که “اعطای وام یک جزء کوچک تر از کسب و کار خود را.”تحلیلگران انتظار دارند شاخص S&P 500 درآمد کاهش یافته است 12.8 درصد در سه ماهه اول با توجه به TOTALBARÇA داده ها از Refinitiv.

بزرگترین شرکت بیمه ایران Health Group Inc رز 4.1 درصد آن را به عنوان خود را حفظ 2020 سود چشم انداز در زمانی که عمده شرکت های خارج پیش بینی با توجه به coronavirus بیماری همه گیر.

CBOE volatility index همچنین صعود پس از بسته شدن روز سه شنبه در پایین ترین سطح خود از مارس 5.حجم در بورس های سهام ایالات متحده بود 10.95 میلیارد سهم در مقایسه با 14.28 میلیارد متوسط برای جلسه کامل بیش از 20 آخرین معاملات روز.

کاهش مسائل تعدادشان کمتر پیشبرد آنهایی که در بازار بورس توسط یک 4.74 به نسبت 1; در نزدک یک 3.43-به-1 نسبت مورد علاقه decliners.

S&P 500 ارسال شده در 8 جدید 52 هفته بالا و 1 پایین ترین نرخ های جدید; شاخص Nasdaq Composite با ثبت 26 جدید اوج و 27 جدید پایین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de