وال استریت است و بدترین حالت آن بعد از سال 1987

صادر شده در: بروز رسانی:

به عنوان تجارت به پایان رسید روز پنج شنبه در وال استریت بدترین روز برای سه دهه پوسته-شوکه سرمایه گذاران تا به حال هیچ ایده چقدر بیشتر بازار به احتمال زیاد به سقوط به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس گسترش ترس از رکود اقتصادی جهانی است.

تبلیغات

16-بعد افت تقریبا 27 درصد در شاخص S&P 500 اتحاد چپ اوراق بهادار در ژنده پوش. تعلیق حرفه ای, بازی ورزشی, بازی لغو کنوانسیون های نیمه خالی و رستوران ها مطرح شده ترس – نه در مورد اینکه آیا طولانی ترین در ایالات متحده توسعه اقتصادی در تاریخ ثبت شده است ending – اما در مورد چگونه یک شرکت فرض رکود اقتصادی خواهد بود.

“این بود بدتر از هر روز در سال 2008. آن را بدتر از سپتامبر. 11. من آغاز شده در سال 1993 و این بیشتر دست پاچه بازار من تا کنون دیده ام” گفت: Christopher استانتون مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر در طلوع آفتاب Capital Partners LLC در سن دیگو. “مردم فقط تجارت در conjectures انباشته اضافی در conjectures.”

قطره از 10 درصد در میانگین صنعتی داو جونز و 9.5 درصد در شاخص S&P 500 نفر شده برای هر دو از سال 1987. در اکتبر. 19 سال 1987 در حال حاضر شناخته شده به عنوان “جمعه سیاه” در داو سقوط 22.6% در بزرگترین تا کنون تنها در روز کاهش پیدا کند.

وال استریت را, جدید ترین فروش می آید به عنوان کشور در سراسر جهان دست و پنجه نرم کردن با نحوه شامل حرکت سریع coronavirus و اقتصادی آن اثر است.

سرعت و عمق رها شوکه سرمایه گذاران عادت کرده اند به یک دهه از دستاوردهای در وال استریت که قطع شد تنها تعداد انگشت شماری از اصلاحات است.

“ترس از گم کردن است به ترس از ناشناخته” اظهار تاسف جان مکلين درآمد ثابت مدیر نمونه کارها در الماس هیل مدیریت سرمایه در کلمبوس, اوهایو. “ما را دیده اند یک وضعیت مانند قبل از این.”

S&P 500 را تار و مار آن را ترک کرده است تجارت در زیر 16 بار انتظار می رود درآمد پایین ترین سطح از اوایل سال 2019 با توجه به Refinitiv Datastream. اما این رقم کمی ارائه می دهد اعتماد به نفس به دلیل درآمد تخمین زده شده برای شرکت ها به احتمال زیاد به سقوط به عنوان شرکت های ارائه جزئیات بیشتر در مورد چگونه به شدت آنها بوده است صدمه دیده توسط ویروس که شکست در چین در اواخر سال گذشته و در حال حاضر در سراسر جهان است.

“با یک رکود تمام اما تضمین شده در این نقطه و شاخص S&P 500 وارد بازار خرس خاک امروز یک سوال ارزش پرسیدن چقدر است قیمت در?” قرار دادی سرمایه گذاری گروه نوشت: در یک پژوهش توجه داشته باشید.

منعکس کننده که قطعیت Cboe Volatility Index شناخته شده به عنوان وال استریت را “ترس سنج” شروع به پریدن کرد در روز پنج شنبه در بزرگترین-همیشه یک روز خروش.

“این یک مشکل اقتصادی وجود دارد انشعابات از آن که اقتصادی هستند – اما مشکل این است که این ویروس و وحشت باعث آن است” گفت: تیم Ghriskey رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در اینورنس مشاور در نیویورک است. “این است که وحشت بیش از حد? من می خواهم بگویم آن است که قطعا بیش از حد, اما آن را متوقف نمی کند مردم از freaked.”

که وحشت گسترش فراتر از سهام با تقاضا برای دلار از طریق ارز مشتق بازار افزایش به بالاترین سطح خود از سال نشانه آن است که coronavirus-اقتصادی ناشی از استرس شروع به آشکار خود را در گسترده تقلا برای دلار بودجه.

در میان قربانیان وال استریت را, انفجار است رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که تبلیغ خیره کننده در بازار سهام به عنوان نشانه ای از موفقیت خود را در کاخ سفید است. بسیاری از کسانی که دستاوردهای در حال حاضر از بین میره.

سرمایه گذاران نیز در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای نگران آن است که شیوع کروناویروس خواهد رسید شرکت های بزرگ ایالات متحده جریان نقدی اگر آن را نگه می دارد و کارگران در خانه و یا مانع از شرکت ها از پرداخت کارکنان. صندوق اوراق قرضه گرفته اند ضربه و شرکت ها از جمله بوئینگ در حال ترسیم خطوط اعتباری.

معامله گران انتظار دارند که فدرال رزرو به کاهش نرخ بهره دوباره به شدت در سیاست خود در جلسه هفته آینده برای مقابله با کروناویروس. که به دنبال تغذیه تعجب 50 اساس کاهش نرخ هفته گذشته که موفق به ایجاد ثبات در بازار.

“ما باید برای دیدن هماهنگ سیاست های پولی و مالی و همچنین به عنوان دولت” گفت: McClain. “مردم نیاز به دانستن وجود دارد یک طرح در محل. این نیست توییتر. شما باید به جزئیات است.”

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>