وال استریت هرچه آب سرد بر مغلوب ساختن پیشی جستن کمک های اقتصادی طرح


این عملیات اجرایی امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از آخر هفته اضافه کنید تا نازک شدن تاسیسات پشتیبانی از در حال حاضر-به تاخیر انداختن ما بهبود اقتصادی, اما ممکن است تمرکز قانونگذاران در بازگشت به میز مذاکرات است.

مغلوب ساختن پیشی جستن تغییر مسیر از فاجعه-امداد بودجه را ارائه $US300 یک هفته ($419) در فدرال کمک به بیکاران – از هفته $US600 در مراقبت عمل می کنند که تمام شده در جولای. که پول در پوش $US44 میلیارد دلار است که در سطح فعلی بیکاری می تواند اجرا در یک تا دو ماه.

The US jobs market has been battered by the pandemic.

ما شغل بازار شده است از بروز این بیماری همه گیر. اعتبار:AP

“$اضافی US400 بیکاری پرداخت شده است به احتمال زیاد به گذشته تنها یک ماه” گلدمن ساکس اقتصاددانان گفت: در یک تحقیق داشته باشید.

مغلوب ساختن پیشی جستن را دیگر اقدام مهم به طور بالقوه می تواند ضربه بزرگتری: آن را به عهده مالیات بر حقوق و دستمزد از سپتامبر تا پایان سال برای کارگران درآمد تا آنجا که $US8,000 یک ماه است که می تواند قرار داده اضافی $US600, در اکثر, در کارکنان جیب. اقتصاددان استفان مور یک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد می گوید این مقدار به $US300 میلیارد کاهش مالیات کمک خواهد کرد که اقتصاد است.

تبلیغات

دیگر اقتصاددانان گفت که بعید است به ارائه به عنوان بسیاری به عنوان محرک مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است امید.

“مالیات بر حقوق و دستمزد تعویق خواهد گذشته از طریق پایان سال, اما مصرف کنندگان ممکن است مردد به صرف درآمد اضافی بدون تغییر در قانون مالیات” گلدمن اقتصاددانان الک فیلیپس و بلیک تیلور نوشت: در خود توجه داشته باشید.

در حالی که این اقدامات ممکن است ضرب و شتم کامل مرور در امداد برای آمریکایی ها بودجه برای بیکاران بسیار محدود تر از قبل ماه و مالیات بر حقوق و دستمزد تعویق نمی خواهد کمک به ده ها میلیون نفر که شغل خود را از دست. فراتر از آن که قانونی بودن تهمت اقدامات نیست به طور کامل پاک کردن و حرکت می کند را شامل نمی شود یک فرمت از کمک به کسب و کارهای کوچک که در حال اجرا هستند کم در قبل از بودجه امداد.

در همه اقدامات اجرایی “ممکن است ایجاد برخی از جدید مهلت در آغاز سپتامبر” Goldman اقتصاددانان گفت. “اگر این سیاست ها در واقع اجرا این نشان می دهد که آنها ممکن است نیروی کنگره به عمل و سپس برای جلوگیری از بیشتر اختلالات.”

جدیدترین Tedeschi, یک اقتصاددان در Evercore ISI گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت بودند “قطعا بهتر از هیچ چیز است, اما آن را به عنوان خوب نیست به عنوان یک راه حل کنگره آینده به وضوح بیشتری قانونی و لجستیکی امکان سازش مالی خود را در مذاکرات است.”

تاثیر حقوق و دستمزد-مالیات تعویق لولا در مورد اینکه آیا کارفرمایان متوقف خواهد شد خودداری پول از آمریکایی ها پرداخت چک با رای دهندگان به نوبه خود فشار کنگره در نهایت به تصویب قانون آمرزنده مقدار انباشته.

چنگ زدن به عقب

اما کارفرمایان ممکن است تصمیم به سادگی به انجام هیچ چیز در صورت عدم اطمینان از ترس این که اگر کنگره نتواند به عمل به آنها می تواند گیر در تلاش برای جلوگیری از بازگشت پول از کارکنان خود را به حل و فصل تعهدات خود را به سرویس درآمد داخلی.

“این ایده از کاهش مالیات حقوق و دستمزد و انتظار شرکت مطابق با یک فرمان اجرایی زمانی که آنها در حال رفتن به نیاز به کارکنان خود را به آن را به عقب بعد مگر اینکه مالیات بر حقوق برش ساخته شده است دائمی وجود دارد فقط بدون منطق به آن” گفت: Diane Swonk اقتصاددان ارشد در گرانت تورنتون در شیکاگو است. “و آن بخش از مردم با حقوق و دستمزد که مشکل این افراد بدون حقوق و دستمزد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او تصویب $US400 بهره مند شوند چرا که او را دیدم $US600 اضافی پرداخت بارگیری بیش از حد بالا و منع مردم از بازگشت به کار – های اخیر صف آرایی گریه برای بسیاری از قانونگذاران جمهوری خواه. متن این اقدام می گوید که $US300 خواهد آمد از دولت فدرال در حالی که دیگر $US100 خواهد آمد از متحده است.

اندرو Husby یک اقتصاددان با بلومبرگ اقتصاد تخمین زده است که مزایای جدید را به مقدار یک اجرای رای از حدود US30 میلیارد دلار در ماه که بدان معنی است که پول می تواند اجرا شود در کمتر از دو ماه و این وضعیت به احتمال زیاد نیاز به دیگری ثابت از کنگره قبل از ریاست جمهوری.

در حالی که $US400 “است که هنوز هم یک منطقی مقدار قابل توجهی از آن را قطعا یک تقلیل خواهد شد که احساس صرف” Husby گفت. برای مالیات بر حقوق و دستمزد تعویق “شبکه تاثیر مثبت در حال رفتن به یک کمی کمتر از خام اعداد ممکن است نشان می دهد” با توجه به عدم قطعیت برای کسب و کار بیش از اینکه آیا آنها را مجبور به بازپرداخت مالیات است.

یکی دیگر از دردسر است که اگر بیکاری شروع به بالا رفتن دوباره این منابع استفاده کنید تا با سرعت بیشتری “بنابراین شما باید بیشتر مردم پول کمتری برای دوره های کوتاه تر از زمان” گفت: Joel Naroff رئیس و بنیانگذار Naroff مشاوران اقتصادی.

بلومبرگ

جلسه توجیهی کسب و کار

شروع روز با داستان, پوشش منحصر به فرد و نظر کارشناس از ما پیشرو در کسب و کار روزنامه نگاران به صندوق پستی خود تحویل. ثبت نام برای هرالد‘s اینجا و سن‘s اینجا.

بازار روکش

مختصر قرار دادن این روز در بازارهای شکستن اخبار کسب و کار و نظر کارشناس به صندوق پستی خود تحویل هر بعد از ظهر. ثبت نام برای هرالد‘s اینجا و سن‘s اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>