وال استریت تظاهرات به رهبری بهداشت و درمان سهام; Dow Jones و S&P افزایش بیش از 3%

سهام ایالات متحده در روز دوشنبه رهبری در بخش بهداشت و درمان سهام به سرمایه گذاران نگاه به سهام تبدیل شده اند که ارزان است و می تواند مقاومت در برابر ضربه به اقتصاد از تلاش برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.S&P در بخش بهداشت و درمان شروع به پریدن کرد 4.67% در بخش با توجه به سود در جانسون و جانسون و آبوت آزمایشگاه.JNJ رسید 8.00 ٪ در ایالات متحده برنامه های دولت برای کمک به صندوق ایجاد به اندازه کافی ظرفیت تولید آن coronavirus واکسن در حال حاضر تحت توسعه است.

Abbott Laboratories, صعود 6.41% پس از پیروزی USapproval برای یک تست تشخیصی برای COVID-19.همراه با بهداشت و درمان بخش فن آوری نیز افزایش بیش از 4 درصد در روز به عنوان سهام مایکروسافت شروع به پریدن کرد بیش از 7% بزرگترین افزایش گسترده S&P 500.

یک رکورد 2.2 تریلیون دلار در کمک های اولیه و سیاست کاستن از فدرال رزرو کمک سهام بهبود برخی از ضرر و زیان خود را هفته گذشته با S&P 500 با ارسال بزرگترین هفتگی درصد افزایش در بیش از یک دهه و داو جونز بهترین آن از سال 1938 حتی بعد از هر کاهش یافته است بیش از 3% به پایان معاملات هفته در روز جمعه.هر یک از وال استریت سه های عمده باقی می ماند پایین تر از 20 درصد از فوریه اوج اما سرمایه گذاران در حال حاضر در تلاش برای ارزیابی آسیب های اقتصادی و شناسایی آن شرکت خواهد بود در جای پای محکم در زمانی که اقتصاد شروع به سرعت بخشیدن به.

“شما به دنبال یک راه برای ورود مجدد به بازار سهام است که در حال رفتن به شما یک فرصت برای شرکت گفت:” فیل Blancato مدیر عامل شرکت لادنبورگ Thalmann مدیریت دارایی در نیویورک است.”شما نگاهی به برخی از کسانی که می گویند وجود دارد یک فرصت برای من به خرید شرکت های خوب و قوی ترازنامه که در طرف دیگر از این باید تولید کند.”میانگین صنعتی داو جونز رز 690.7 امتیاز یا 3.19% به 22,327.48 S&P 500 به 85.18 امتیاز یا 3.35% به 2,626.65 و نزدک کامپوزیت اضافه شده 271.77 امتیاز یا 3.62% به 7,774.15.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال هفته گذشته عظیم مالی بسته محرک با گسترش اقامت خود را در خانه دستورالعمل خروج سرمایه گذاران به انتظار نشانه های بیشتری در مراحل بعدی از یک بحران اقتصادی است.

که قانع کننده چند که بدترین از دراماتیک ترین فروش در یک دهه رسیده است و وال استریت ترس سنج که پیش بینی آینده نوسان است و هنوز هم در حال اجرا به عنوان بالا به عنوان آن شده است که پس از بحران مالی 2008.اما چشم انداز بیشتر محرک اقتصادی دولت داده است سرمایه گذاران چیزی نگه به آنها به عنوان منتظر نشانه های اقتصادی امداد. آینده داده است به احتمال زیاد به تایید خسارت به اقتصاد, اما چقدر شده است قیمت در بازار باقی مانده است دیده می شود.

JP Morgan Chase & Co روز شنبه گفت که انتظار ما واقعی تولید ناخالص داخلی به سقوط 10 درصد در سه ماهه اول و غوطه 25 درصد در سه ماهه دوم. پیشبرد مسائل تعدادشان کمتر کاهش آنهایی که در بازار بورس توسط یک 1.56 به نسبت 1; در نزدک یک 1.67 به 1 نسبت مورد علاقه advancers.S&P 500 ارسال شده یکی از جدید 52 هفته بالا و پایین; شاخص Nasdaq Composite با ثبت شش ماهه و 30 جدید پایین.

حجم در بورس های سهام ایالات متحده بود 12.19 میلیارد سهم در مقایسه با 15.81 میلیارد متوسط برای جلسه کامل بیش از 20 آخرین معاملات روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>