8@هشت

IG MARKETS حمایت پست

خریداران شارژ شد در وال استریت یک شبه با وجود آنچه که مطلقا منفی داده و اخبار جریان است. گزارش یک سقوط COVID-19 ميزان عفونت در بخش هایی از آمریکا و اروپا و ممکن است دوباره دهانه اقتصاد در ماه های آینده بیمه این تجمع در خطر است. اما آن را فقط ممکن است به عنوان به خوبی استدلال کرد که ایالات متحده فدرال رزرو اختصاصی از خطر-مصرف, تقویت بیشتر آن آخرین سیاست های ضد تانک در پایان هفته گذشته است که هنوز هم سوخت و پرکن-خرید در خطر-دارایی.

بازار شرط بندی بر روی یک V-شکل بهبود در اقتصاد جهانی و نقدینگی کافی تشویق شرکت کنندگان در بازار به نگاه را از طریق چه خواهد بود آشفته چند ماه به چیزی به ظاهر مثبت در طرف دیگر از این بحران است. نوسانات ضمنی کاهش یافته و بار دیگر با VIX انداختن به 37 تا پایین ترین نقطه آن در شش هفته. که بیمه های بزرگ با تکنولوژی led اجرا بالاتر در ایالات متحده به عنوان S&P 500 تمدید اخیر خود را بازیابی توسط 3.06 درصد است.

سود نیز ثبت شده در اروپا و آسیا در سهام اگر چه حجم بودند و کمتر از میانگین ثبت شده در طول آشفته در ماه مارس. این حرکت بالاتر در بازار سهام به ویژه در ایالات متحده آمد و در میان یک مجموعه از اخبار بد. در شرکت داده JP Morgan و ولز فارگو لگد کردن ما گزارش فصل ضعیف یک ضربه عظیم به سود حاصل از نصب بد-بدهی آمریکا به عنوان مصرف کنندگان و کسب و کار مبارزه با COVID-19 اقتصادی مستند.

خوب صبح

خوش آمدید به بازارهای Live وبلاگ برای شنبه.

ویرایشگر خود را امروز دیوید Scutt.

این وبلاگ در نظر گرفته شده است به عنوان مشاوره سرمایه گذاری.

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im