وال استریت تجارت به طور موقت متوقف به عنوان قیمت سهام افت


نیویورک: معاملات در بورس سهام ایالات متحده متوقف شد بلافاصله پس از باز کردن در روز دوشنبه به عنوان S&P 500 با کاهش هفت درصد تحریک خودکار 15 دقیقه قطع جریان که در محل قرار داده شد و پس از 2008-9 بحران مالی است.

مجبور به توقف شد و نشانه ای از بی سابقه برای نوسانات وال استریت در میان آشفته ترین تجارت در حافظه اخیر است. یکی دیگر از 15 دقیقه توقف باعث خواهد شد اگر S&P 500 زیان آمار 13 درصد آستانه. در این مراسم از 20 درصد کاهش بازارها را تعطیل برای روز.

A trader on the floor of the New York Stock Exchange.

یک معامله گر در کف بازار بورس نیویورک. اعتبار:AP

“گاو بازار 11-سال تولد امروز است اما سرمایه گذاران و خوی تعطیلات با معاملاتی متوقف در مدت کوتاهی پس از باز کردن به عنوان بازارهای سقوط,” گرگ, مک براید, تحلیلگر ارشد مالی در Bankrate.com نوشت: در تفسیر روز دوشنبه.

“نامشخص اقتصادی تاثیر coronavirus همچنان به گرفتن بازارهای سهام و نرخ بهره تمام انداختن به شدت. بازارهای نفرت و عدم اطمینان وجود دارد این است که یک تن از آن در حال حاضر در بازی است.”

تبلیغات

اما اولین توقف به نظر می رسید به یک ثبات اثر ترغیب ارتجاعی در همه شاخص های سهام ایالات متحده. کمتر از یک ساعت پس از توقف داو پایین بود بیش از 1,380 امتیاز یا حدود 5.3 درصد است. S&P 500 نیز پایین بود 5.3 درصد و نزدک بود 4.8 درصد در قرمز. داو حال حفره حفره آنجا که 2000 امتیاز قبل از چنگ بازگشت.

شیب دار رها به دنبال شبیه آبشار در اروپا پس از یک مبارزه میان عمده نفت خام کشورهای تولید کننده در حال تکان سرمایه گذاران در حال حاضر در لبه درباره گسترش خرید اینترنتی از شیوع کروناویروس جدید.

شاخص ها در لندن و فرانکفورت کاهش بیش از هفت درصد است. معیار برای ایتالیا که در آن صنعتی و مالی منطقه مرکزی قرار گرفت در مستند سقوط کرد و 11 درصد است.

قیمت نفت سقوط به $US30s پس از عربستان سعودی و روسیه به بن بست رسیده بیش از تولید است. عربستان سعودی تا به حال شده است برای هل دادن یک برش در خروجی برای سرپا نگه داشتن قیمت اما آیا یک برگشت هنگامی که روسیه خودداری کردند و تصمیم گرفت به جای به سیل بازار با صدها نفر از هزاران نفر از اضافی بشکه در روز در یک شیب تخفیف – یک حرکت تحلیلگران ترس ممکن است باعث یک جنگ قیمت.

“نفت ارزان یک چیز است. فوق العاده ارزان روغن دیگری است” گفت: جان Kilduff از دوباره سرمایه است. “بازار سهام است که به دنبال در قیمت نفت سقوط به عنوان یک قناری در معدن زغال سنگ از یک disinflationary یکی-دو پانچ رانده شده تا حدودی با cratering تقاضا برای حمل و نقل سوخت و گستاخ جنگ قیمت در میان تولید کنندگان عمده نفت” است که در نتیجه ضرر و زیان بزرگ برای آمریکا و کانادا تولید, او گفت:.

Cratering قیمت نفت ممکن است لطفا مصرف کنندگان در پمپ, اما آنها می تواند ویرانگر برای شرکت های نفتی و بازارهای جهانی است که در حال حاضر شده است غارت توسط coronavirus وحشت. قیمت نفت خام برنت جهانی نفت معیار سقوط بیش از 21 درصد به $US35 (52 دلار) در هر بشکه بزرگترین افت پس از جنگ خلیج فارس. قیمت وست تگزاس اینترمدیت نفت خام تا حد زیادی استفاده می شود در ایالات متحده کاهش یافت و از حدود US41 به $US32 بشکه در روز یکشنبه شب کم نیست دیده می شود در چهار سال.

بازارهای جهانی شد apoplectic. ژاپن Nikkei تعطیل بیش از 5 درصد در حالی که هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص ریختن بیش از 4.2 درصد است. بازارهای اروپایی بودند غلت بیش از 7 درصد در سراسر هیئت مدیره در ظهر تجاری.

وحشت تحت فشار قرار دادند عملکرد در ما 10 ساله خزانه داری زیر 0.4 درصد برای اولین بار در تاریخ روز دوشنبه به عنوان فرار سرمایه گذاران برای پناهگاه های امن. این مسیر می تواند شوم نشانه ای از تضعیف اقتصاد به دلیل عملکرد پایین می تواند نشان دهنده عدم اعتماد به نفس در رشد اقتصادی است. بازده کاهش قیمت اوراق قرضه به افزایش است. طلا دیگر پناهگاه امن شد تا 0.4 درصد در اوایل معاملات.

پس از دو هفته از تاریخی نوسانات وال استریت در روز دوشنبه شد مسواک زدن در برابر چشم انداز قطع کننده مدار – اجباری مکث در معاملاتی که قبلا هرگز اتفاق افتاده است به طور منظم در ساعات معاملاتی. S&P 500 مورد نیاز برای سقوط 7 درصد برای بورس نیویورک برای توقف تجارت برای 15 دقیقه. یکی دیگر از 15 دقیقه متوقف می شود و باعث 13 درصد کاهش است. 20 درصد کاهش خواهد پایان معاملات روز است.

واشنگتن پست و رویترز

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>