وال استریت سبك دستاوردهای پس از گزارش شکست خورده coronavirus مواد مخدر دادگاه


وال استریت در قلمرو مثبت در روز سه شنبه اما تسلیم قوی زودتر دستاوردهای پس از یک گزارش که تجربی داروی ضد ویروسی برای coronavirus شکست مواجه, در تصادفی کارآزمایی بالینی.

هر سه اصلی شاخص های سهام ایالات متحده کمرنگ را افزایش می دهد بیش از 1 درصد با شاخص S&P 500 و Nasdaq به طور خلاصه منفی پس از فایننشال تایمز گزارش داد که یک دادگاه نشان داد که جلعاد علم را remdesivir نمی بهبود بیماران بیماری و یا کاهش پاتوژن حضور در خون است. جلعاد گفت: نتایج حاصل از این مطالعه مجمل آن را به عنوان فسخ زود است.

شاخص انرژی افزایش 3.2 درصد به راحتی پیشرو 11 S&P 500 بخش به عنوان قیمت نفت بهبود در یک هفته پر سر و صدا که دیدم ما قراردادهای آتی نفت خام سقوط به زیر صفر برای اولین بار در تاریخ.

Wall Street was weighed down by news a trial to use a drug by Gilead Sciences to treat COVID-19 has failed.

وال استریت بود وزن توسط اخبار محاکمه به استفاده از مواد مخدر توسط Gilead Sciences برای درمان COVID-19 شکست خورده است. اعتبار:AP

جمعه گذشته وال استریت بسیج در بخشی به دلیل یک گزارش که COVID-19 بیماران در یک مطالعه جداگانه به حال پاسخ مثبت به remdesivir.

تبلیغات

بازار حساسیت نسبت به اخبار مربوط به کروناویروس درمان نشان دهنده سرمایه گذاران ناامیدی برای هر نشانه ای از زمانی که اقتصاد جهانی ممکن است قادر به شروع به بازگشت به حالت عادی.

“اگر ما بیش از هفته گذشته در واکنش به آنچه مانند نگاه مثبت اخبار این نمایشگاه را به هنگامی که این خبر معلوم می شود نه چندان مثبت” گفت: Keith Buchanan یک مدیر نمونه کارها در GLOBALT در آتلانتا. “نوسانات است که در اینجا به ماندن هر دو بالا و پایین به صورت روزانه است.”

سهام بسیج قبلا در این جلسه پس از انتشار آماری که نشان داد هفتگی مدعیان سقوط به 4.43 میلیون از یک تجدید نظر 5.24 میلیون. اما تعداد آنها هنوز هم سرسام آور مصرف کل در گذشته پنج هفته به رکورد 26 میلیون و پاک کردن تمام شغل های ایجاد شده پس از بحران مالی است.

“کاهش تعداد مدعیان بیکاری در دلگرم کننده است اما این آسیب انجام شده با بیمه و نرخ بیکاری فزاینده به یک رکورد بالا در (قبلی) هفته گفت:” پل Ashworth رئیس ما اقتصاددان در اقتصاد سرمایه.

در همین حال کنگره آمریکا آماده شد حدود US500 میلیارد دلار ($783 میلیون) بیشتر در کمک به کسب و کارهای کوچک و بیمارستان ها است که انتظار می رود برای پاک کردن مجلس نمایندگان در روز بعد.

شاخص های سهام ایالات متحده باید بسیج در این ماه بر روی یک قایق جهانی اقدامات محرک اقتصادی, اما معیار S&P 500 باقی مانده است بیش از 15 درصد زیر آن رکورد به عنوان بدتر شدن شاخص های اقتصادی foreshadow عمیق رکود جهانی.

بررسی ما نشان داد فعالیت های کسب و کار جدید پلمپ پایین ترین سطح خود در ماه آوریل معکوس وخیم ارقام از اروپا و آسیا به عنوان سخت stay-at-home سفارشات خرد و تولید و زنجیره تامین و هزینه های مصرف کننده.

هنوز هم خلق و خوی بود “ریسک” با نرم افزار املاک و مستغلات و مصرف کننده کالاهای اساسی تنها decliners میان S&P 500 در بخش.

CBOE volatility index فرانسه از 12 سال قبل آمار ماه گذشته اما همچنان بالاتر از سطوح دیده می شود در دو سال گذشته و تحلیلگران هشدار داده اند از دیگر فروش به شرکت های بزرگ امریکا مسائل نگران کننده پیش بینی برای سال.

در بعد از ظهر معاملات در وال استریت شاخص Dow Jones Industrial Average شد تا 0.7 درصد در 23,635.5 امتیاز در حالی که S&P 500 به 0.5 درصد به 2812.77. شاخص Nasdaq Composite با افزودن 0.5 درصد به 8537.23.

Las Vegas Sands پارسیان شروع به پریدن کرد 11 درصد پس از کازینو اپراتور پیش بینی بهبود سریع در آسیا در مقید کردن قمار تقاضا است.

پیشبرد مسائل تعدادشان کمتر کاهش آنهایی که در بازار بورس توسط یک 2.00 به نسبت 1; در نزدک یک 1.79-به-1 نسبت مورد علاقه advancers.

S&P 500 ارسال شده جدید 6 52 هفته بالا و 1 پایین ترین نرخ های جدید; شاخص Nasdaq Composite با ثبت 33 جدید اوج و 15 جدید پایین.

ایسنا

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>