وال استریت بلغزد به عنوان سقوط نفت برانگیخته Covid-19 ترس; داو می افتد بیش از 2%

وال استریت سقوط برای دومین روز شنبه به سقوط در آمریکا قیمت نفت و ملول پیش بینی های شرکت های بدتر ترس از رکود اقتصادی است.

تمام 11 S&P 500 در بخش شاخص 1.6 درصد یا بیشتر با انرژی کشویی برای هفتمین بار در هشت جلسه یک روز پس از نفت وست تگزاس اینترمدیت قرارداد سقوط به زیر صفر به عنوان معامله گران نفت زد سازی ممکن است برای تحویل.

با فروپاشی ریختن به ژوئن قراردادهای آتی حقوق صاحبان سهام سرمایه گذاران شد با احتیاط از میزان خسارت های اقتصادی از جارو مستند اقدامات است که باید متوقف فعالیت های کسب و کار و موجب میلیون ها نفر از اخراج.

S&P فن آوری اطلاعات شاخص ها سقوط 4.1 درصد در حالی که مالی شاخص کاهش 3.2 درصد است .

همچنین بخوانید: نفت برنت شیرجه رفتن دوباره به رشد تقاضا تغذیه وحشت بازار

پس از بسیاری از شرکت های کشیده پیش بینی های خود را به دلیل عدم اطمینان مربوط به coronavirus سرمایه گذاران تمرکز خود را در روزهای آینده در سه ماهه اول گزارش نشانه هایی از چگونه به شدت همه گیر است و صدمه زدن به ما از شرکت های بزرگ.

معیار S&P 500 شاخص با صعود بیش از 20 درصد از آن در ماه مارس پایین طراحی شده توسط تریلیون دلار در محرک اما آن باقی می ماند نزدیک به 20 درصد زیر آن فوریه رکورد به دلیل ترس از ویرانگر آسیب های اقتصادی ناشی از کوروناویروس.

آنچه که شما در حال دیدن به عقب کشیدن است در مناطقی که به خوبی انجام داده اند و با در نظر گرفتن سود در حالی که شما می توانید گفت: Quincy Krosby یک استراتژیست بازار در مشخصاتش مالی در Newark, New Jersey.

سوال این خواهد بود که آیا این یک تحکیم پس از به بازار زد تا به سرعت و یا این آغاز یک مهم تر برگشت کلی بازار ؟

همچنین بخوانید: Coronavirus زنده: واشنگتن می رسد معامله در $480 میلیارد کمک های همه گیر

مدعیان آمار 22 میلیون در ماه گذشته به عنوان شرکت های راه اندازی چشمگیر اقدامات صرفه جویی در هزینه برای سوار شدن از رکود و خوانش از ما فعالیت های کسب و کار بررسی علت روز پنج شنبه به احتمال زیاد به نازل شدن به رکود اقتصادی-عصر پایین.

کوکا کولا شرکت ارائه آخرین شواهد از آسیب های ساخته شده توسط بهداشت جهانی بحران گفت: آن زمان-نتایج سه ماهه را یک ضربه شدید از کم و تقاضا برای آن نوشابه. سهام آن کاهش یافت و 2.5 درصد است .

کسب و کار بین المللی ماشین آلات پارسیان کاهش یافته است 3 درصد پس از شرکت انصراف خود را تا سال 2020 پیش بینی سالانه اواخر روز دوشنبه. در گسترش تجارت Netflix رسید 2.6 درصد پس از جریان ویدئو در شرکت گزارش بیشتر مشترکان پرداخت می شود کمتر از حد انتظار در سه ماهه اول.

همچنین پس از bell, Texas Instruments رز 3 درصد زیر گزارش سه ماهه خود را.

در طول روز سه شنبه جلسه میانگین صنعتی داو جونز سقوط 2.67 درصد برای پایان دادن به در 23,018.88 امتیاز در حالی که S&P 500 از دست 3.07 درصد به 2,736.57.

شاخص Nasdaq Composite کاهش یافته است 3.48 درصد به 8,263.23.کاهش مسائل تعدادشان کمتر پیشبرد آنهایی که در بازار بورس توسط یک 4.27 به نسبت 1; در نزدک یک 3.18 به 1 نسبت مورد علاقه decliners.

S&P 500 ارسال شده یکی از جدید 52 هفته بالا و نه پایین; شاخص Nasdaq Composite با ثبت 25 جدید اوج و 34 جدید پایین.حجم در بورس ایالات متحده به 12.1 میلیارد سهم در مقایسه با 13.2 میلیارد-به اشتراک گذاری به طور متوسط برای جلسه کامل بیش از 20 آخرین معاملات روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>