Wanderers به چوب با برنده شدن طرف مقابل پرت – با یک استثنا


یک تراکم برنامه بازی ها نمی تواند به اندازه کافی وسوسه Jean-Paul de Marigny از سرهم بند با خود خط با وسترن سیدنی واندررز مربی مجموعه را فقط یکی, مجبور تغییر برای پنج شنبه شب دیدار مقابل پرت شکوه.

با وجود اینکه فقط چهار روز بین بازی ها, ده Marigny تنظیم شده است به پاداش کسانی است که ضرب و شتم ولینگتون فینیکس 1-0 در شب جمعه با ساخت فقط یکی مجبور به تغییر تیم خود را ورق. به جلو Kwame Yeboah جایگزین خواهد شد نیکولای مولر که سنگین رنج می برد تصادم با توجه به سر برخورد در شب جمعه.

Kwame Yeboah scored the winner against Wellington on Friday night and has been rewarded with a starting spot against Perth.

Kwame Yeboah به ثمر رساند برنده در برابر ولینگتون در شب جمعه شده است و پاداش با یک نقطه شروع در برابر پرت.اعتبار:گتی

مولر در انتظار نتایج اسکن به صورت یک امکان شکسته فک اما پاک شد از یک آسیب جدی به سر پس از اینکه زدم برای چند دقیقه پس از برخورد با ولینگتون لوئیس فنتون. مولر خونریزی بود به شدت از فک و بدن خود را رفت و به اسپاسم اما او در حال حاضر دوره نقاهت در خانه. او را از دست سهشنبه شب بازی و تقریبا قطعا ویژگی در بازی روز جمعه در برابر غرب ایالات یا به دلیل ضربه مغزی پروتکل های.

“او خود را اسکن دیروز بنابراین در حال حاضر ما فقط در انتظار نتیجه اما او به شدت concussed و در حال حاضر او به عنوان در صفحه اصلی دوره نقاهت و پزشکی بخش مناسب است به آن. دکتر رفت و به او دیروز او یک بیت از تاری دید” د Marigny گفت. “تمرکز اصلی ما برای او این است که او سلامت است که مطمئن شوید که او بازیابی به درستی. با این حال زمانی که او طول می کشد و ما در حال آماده به آن را.”

تبلیغات

Yeboah جایگزین مولر در شب جمعه و به ثمر رساند برنده در برابر ققنوس که سمان نقطه خود را در خط شروع تا به صورت پرت. که قرار است به تنها تغییر به خط با توجه به ده Marigny که چسبیده با یک برد طرف با وجود کوتاه برگرد.

“شروع تیم خواهد بود. همه آنها آماده همه آنها از لحاظ جسمی آماده همه آنها از نظر ذهنی آماده برای بازی. ما را قرار داده و از این تیم است که ما احساس می کنیم می توانیم برنده شدن در این بازی برای ما” د Marigny گفت.

نهم-قرار داده شده Wanderers باقی می ماند در شکار برای رسیدن به یک مرحله نهایی لیگ با وجود ضعیف خود را شروع به این فصل است. نیوکاسل جتز برنده بیش از همکار نهایی امیدوار غربی متحد دوشنبه شب گسترده تر در این زمینه در مسابقه برای بالا شش. وسترن سیدنی چهار امتیاز در رده ششم قرار داده شده آدلاید ایالات اما با یک بازی در دست است.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>