Waratahs درخشش تحت کاپیتان اما خروج سیمونز به خاطر کاپیتانی خود درس


راب سیمونز را ببینید در خارج فصل به عنوان Waratahs کاپیتان با وجود یک دنده آسیب و مایکل هوپر را نقش بازیگران در کنار پیروزی لیورپول در آخر هفته.

سیمونز با دنده آسیب دیدگی مجبور شد از حاشیه به عنوان مرد او به عنوان جایگزین NSW کاپیتان هوپر رهبری تیم را به یک فراری 45-12 برنده بیش از کوئینزلند.

Michael Hooper of the Waratahs receives a trophy during the round six Super Rugby AU match between the Waratahs and the Reds at Sydney Cricket Ground on August 08, 2020 in Sydney, Australia.

مایکل هوپر از Waratahs دریافت جایزه در دور شش سوپر راگبی AU مسابقه بین Waratahs و قرمز در سیدنی کریکت زمین در اوت 08, 2020 در سیدنی استرالیا است.اعتبار:گتی ایماژ

هوپر بازگشت به کاپیتانی خود درس ابرو مطرح شده در این منجر به این مسابقه به عنوان او leapfrogged معاون کاپیتان الکس Newsome به نام سیمونز’ ایستاده است.

مربی راب پنی قضاوت تائید شد به عنوان Waratahs انباشت اشیاء بدست آمده در 38 پاسخ داده نشده امتیاز در نیمه اول.

تبلیغات

هوپر رهبری از جبهه در یک تیم قوی عملکرد و نگاه آرام و راضی و در زمانی که در یک اتفاق نادر او subbed خاموش در اواسط نیمه دوم.

اما هر گونه پیشنهاد او خواهد ماند کاپیتان نقش snuffed شد توسط NSW منابع در روز یکشنبه.

سیمونز می تواند بازگشت در اوایل این هفته به این طرف و در حالی که او ممکن است خود را اعلام کرد خروج برای باشگاه انگلیسی در لندن ایرلندی در فصل آخر هیچ اشتها در Waratahs به تغییر ساختار رهبری, منابع تایید کرد.

هوپر خواست به رها می شود NSW وظایف در پایان فصل گذشته و سیمونز بود تعجب جایگزینی با توجه به سابقه طولانی در کوئینزلند.

Jack Dempsey of the Waratahs hugs Rob Simmons of the Waratahs during the round six Super Rugby AU match between the Waratahs and the Reds at Sydney Cricket Ground on August 08, 2020 in Sydney, Australia.

جک دمپسی از Waratahs آغوش راب سیمونز از Waratahs در دور شش سوپر راگبی AU مسابقه بین Waratahs و قرمز در سیدنی کریکت زمین در اوت 08, 2020 در سیدنی استرالیا است. اعتبار:گتی ایماژ

اما این احترام است که در آن هوپر دارای دیرین خود را قهرمانی تیمی شد, یک عامل کلیدی در تصمیم گیری و مربی راب پنی شده است خوشحال با پارو زن دوم رشد در نقش.

سیمونز نیز بهبود یافته خود را منحصر به فرد بازی قبل از برداشتن دنده شکایت بردن فیزیکی در بازی خود را. خود را آرام اسمک دان از جفت تیم خود را برای جشن بهبود عملکرد خود را در یک نقطه از دست دادن به Brumbies در سه دور دیگر به عنوان مثال از چه 100-تست veteran به ارمغان می آورد به سمت.

در روز شنبه آن را از دست داده بود در ناظران است که سیمونز ماند در زمین برای تشکر از معدود طرفداران در حضور و غیاب به صورت معلق در آن وجود دارد با این تیم است.

هوپر در عین حال گفت: NSW و شورشیان ناراحتی نشان داد Super Rugby AU عنوان شد و هنوز هم برای grabs با چهار دور به. سه واجد شرایط برای نهایی و در 11 امتیاز هر کدام از رنگهای قرمز و Waratahs نشستن در فاصله قابل توجه پشت Brumbies (18) و شورشیان (14).

نیروی هنوز برای انتخاب کنید تا اولین پیروزی خود را با وجود چندین قوی گردش.

“این بود که واقعا عملکرد خوبی از شورشیان [چهار] و قرمز تقریبا دست کشیدن از Brumbies در هفته گذشته – احتمالا باید آن را به صورت واقعا جالب [پایان].

“این همیشه اتفاق می افتد استرالیا comp – به عنوان آن را به pointy end – همیشه رفتن به تنگ شود. خوشحالی ما می تواند پنج امتیاز (از جمله یک نقطه پاداش) ما نیاز به هر یک از آنها و ما باید برای نگه داشتن ساختمان در آن است. هنوز هم وجود دارد سه مسابقات برای رفتن.”

این Waratahs بازی نیروی در ساحل طلا در روز جمعه قبل از لیورپول میزبان شورشیان در Suncorp ورزشگاه در حالی که Brumbies باید خداحافظی به خورش در 30-12 دست دادن به ملبورن.

“من فکر می کنم این کامپیوتر است که واقعا جالب است زیرا شما بازی تیم های خاموش byes و قرمز بود که با ما امشب” هوپر گفت. “ما تا به حال دو هفته به خورش در این شورشیان از دست دادن پس از آن ما می آیند به زور که آمد یک خداحافظ و آن را رول مانند آن. هر تیم ضربه خود را در آن و آن را می سازد برای یک واقعا جالب و پویا.

“من فکر می کنم comp است که به دنبال واقعا خوب است. در حال حاضر شما شروع به دیدن برخی از مهارت های خوب در تیم استرالیا و برخی از سبک های مختلف از راگبی است که هیجان انگیز است.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>