برادران وارنر اجرایی اریک Broet بالا برده به EVP از فرانسه و بنلوکس

برادران وارنر اجرایی اریک Broet شده است بالا برده به EVP فرانسه و بنلوکس برای استودیو. در این نقش جدید Broet ادامه گزارش به جنس زنبق و سوسن Knobloch رئیس جمهور برادران وارنر فرانسه و بنلوکس و منجر به توسعه استودیو استراتژی در فرانسه و بنلوکس.

Broet نیز ادامه خواهد داد برای نظارت بر برادران وارنر شرکت عملیات برای دو کشور. او خواهد شد در درجه اول بر اساس در پاریس.

“من خوشحال به اعلام اریک را ارتقاء که به رسمیت می شناسد خود را استراتژیک قابل توجهی در کمک به رشد و وسعت کسب و کار ما از جمله شرکت, خلاق, طرح های مانند تولیدات محلی” گفت: جنس زنبق و سوسن Knobloch رئیس جمهور برادران وارنر در فرانسه.

“اریک به طور مداوم نشان داده استثنایی خود, رهبری, شور, تیزهوشی و همچنین تغییر و مهارت های مدیریت پروژه” گفت: Knobloch اضافه کرد که exec کمک خواهد کرد که استودیو رسیدن به اهداف خود “در این دوران تغییرات سریع و جدید مدل های کسب و کار.”

Broet قبلا معاون ارشد رئیس جمهور و CFO از برادران وارنر سرگرمی فرانسه و مدیر کل وارنر سرگرمی بنلوکس از سال 2012. او به عضویت این شرکت در سال 2001 به عنوان کنترل مالی. قبل از پیوستن به برادران وارنر است Broet مشغول به کار در Schlumberger Ltd. در میان مکان های دیگر.

برادران وارنر به تازگی به تعویق افتاد, فرانسوی, انتشار روبن آلوس فیلم “خانم” از 11 مارس تا سپتامبر. 23 با توجه به Coronavirus نگرانی.

محبوب ترین ها در انواع

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>