یوهانا فوئنتس بوده است به نام معاون اجرایی رئیس جمهور از سراسر جهان شرکت ارتباطات در برادران وارنر مدیر عامل و صندلی ان Sarnoff اعلام کرد در روز دوشنبه.

فوئنتس می پیوندد شرکت از موقعیت ارشد در Showtime که در آن او به عنوان EVP با نظارت Showtime Networks, پاپ, تلویزیون و اسمیتسونیان کانال. فوئنتس جایگزین دی دی مایرز در بالا WB که دومی خالی در ماه فوریه است.

“یوهانا چاشنی اجرایی که به ارمغان می آورد ارتباطات استراتژیک تجربه جامد رسانه ها و روابط پیچیده دانش, سرگرمی, چشم انداز به برادران وارنر,” Sarnoff در بیانیه ای گفت. “همانطور که ما حرکت در این فصل بعد از تکامل از شرکت ما, من مشتاقانه منتظر با تکیه بر تخصص خود را به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از تیم اجرایی.”

فوئنتس را به دفتر او در مارس 4, بر اساس Burbank, Ca. وارنر بسیاری (در حال حاضر تعطیل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس). او گزارش خواهد شد به طور مستقیم به Sarnoff و نظارت بر ارتباطات برای WB نمونه کارها از فیلم های تلویزیون, جریان ها و بازی ها در سراسر جهان است.

“این یک تحول لحظه ای در صنعت ما و من نمی تواند خودمان افتخار برای پیوستن به میراث و طبقه شرکت مانند برادران وارنر” گفت: فوئنتس. “من اعتقاد دارم که در ان چشم انداز آینده شرکت و هیجان زده هستم برای کار با برخی از ارتباطات حرفه ای و سرایان در این زمینه ما به عنوان ما نقشه استراتژی برای ادامه گسترش از ما یاد مارک های, فیلم ها و سریال های تلویزیونی.”

در گذشته نقش فوئنتس در زمان نقش عمده ای در جوایز مبارزه از جمله اخیر بازیکنان مانند “بلندترین صدا” و “فرار در Dannemora.” او همچنین موفق همه, برنامه نویسی, تبلیغات, شرکت ها و کسب و کار مطبوعات توسعه رسانه ها و استعدادهای درخشان روابط, حوادث, عکاسی, ورزشی, انسان دوستی و نام تجاری شرکت های بزرگ در پی اس.

قبل از Showtime فوئنتس حال اجرا در Bravo — جایی که او راه اندازی سری مانند “بالا آشپز” “Project Runway” و گسترش “زنان خانه دار واقعی” حق رای دادن — و CBS Entertainment.

فوئنتس مفتخر شده است و به عنوان یکی از, تصویر, بنیاد قدرتمند ترین و با نفوذ Latinos در صنعت سرگرمی و القاء شد به این سازمان به عنوان بخشی از سالن از شهرت دانشجوی سال اول کلاس در سال 2019. او نیز شناخته شده است در چند اخبار زنان و افتخار سالانه در میان اخبار روابط عمومی بالا و زنان به عنوان یکی از با نفوذ ترین اقلیت در کابل توسط CableFAX: مجله. او فارغ التحصیل از کالج بوستون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im