WarnerMedia آخرین به نشستن SXSW 2020 بیش از Coronavirus نگرانی

AT&T را WarnerMedia است که دیگر شرکت کننده در SXSW 2020 جشنواره در Austin, تگزاس, پیوستن به یک لیست در حال رشد از شرکت های لغو برنامه سالانه جشنواره بیش از نگرانی در مورد گسترش coronavirus (COVID-19) بیماری همه گیر.

“به عنوان یک احتیاط WarnerMedia تصمیم گرفته است آن را در حرکت رو به جلو با فعالانه در SXSW” سی ان ان ارتباطات تیم گفت: در یک صدای جیر جیر پنج شنبه. “ما مشتاقانه منتظر دیدن همه در آستین در سال آینده.”

در میان WarnerMedia به فعالیت های برنامه ریزی شده در SXSW در این سال بوده است یک جلسه در HBO حداکثر با رابرت ” Greenblatt رئیس WarnerMedia سرگرمی و مستقیم به مصرف کننده و همچنین به عنوان یک پانل “در داخل نوآوری در WarnerMedia” با جسی sam d GM WarnerMedia نوآوری آزمایشگاه; Mark Yeend مدیر محصول تعاملی R&D در HBO; Greg Gewicky VP در حال ظهور فن آوری در برادران وارنر; Peter, Scott, VP در حال ظهور رسانه ها و نوآوری ترنر.

این شرکت تصمیم به پیروی از خروج از SXSW توسط تعدادی دیگر از جمله Netflix, اپل, Amazon Studios, Facebook, Twitter, Infinite, Mashable و اینتل.

در حال حاضر SXSW دهندگان گفته اند مارس 13-20 کنفرانس اقدام خواهد شد و آستین مقامات دولتی گفت: آنها تو را دیدم هیچ دلیل برای انصراف از جشنواره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>