WarnerMedia اخراج می رود به ضربه برادران وارنر HBO

WarnerMedia است که انتظار می رود به اجازه رفتن از حداقل 800 کارکنان در آن برادران وارنر و HBO عملیات به عنوان بخشی از یک گسترده بازسازی قرار داده و در محل توسط واحد مدیر عامل, Jason Kilar.

برادران وارنر است که انتظار می رود شروع به اخراج حدود 650 نفر شروع دوشنبه به گفته افراد آشنا با این موضوع در حالی که HBO دیده می شود ریختن بین 150 و 175 کارکنان. یک WarnerMedia سخنگوی کاهش یافته است به نظر.

اخراج آمده پس از Kilar روز جمعه پرده برداری قابل بازسازی از رسانه ها شرکت عملیات برکناری بالا برنامه نویسی رهبران در HBO Max رابرت ” Greenblatt و Kevin Reilly و نورد بیش از همه WarnerMedia تولید عملیات را یک عملیات تک. در جای خود Kilar قرار دادن برادران وارنر رئیس ان Sarnoff مسئول توسعه محتوا برای سرویس جدید جریان به عنوان به خوبی به عنوان شرکت بزرگ سرگرمی متمرکز اساسی-کابل شبکه: TNT TBS و truTV. اندی Forssell مدیر کل از HBO Max قرار داده شد مسئول جدید نهاد عملیات کسب و کار.

رسانه های دیگر شرکت ها شروع به ریختن کارکنان به عنوان آنها دست و پنجه نرم نه تنها با اقتصادی خرید اینترنتی از بیماری همه گیر کوروناویروس بلکه عجله از مصرف کنندگان از خطی تلویزیون بر روی تقاضا جریان ویدئو. NBCUniversal از Comcast در, متعلق به رسانه, غول, شده است, تصویب کاهش کارکنان در روزهای اخیر. که شرکت کشتی با اقتصادی headwinds موجب تم-پارک تعطیلی محدودیت در تولید محتوا و رکود در تبلیغات. و در اوایل این هفته اعلام کرد این امر بالا بردن یک واحد اجرایی فرانسیس Berwick برای مدیریت محتوا برای پخش کابل و پخش سالن در حالی که به دنبال یک فرد جدید به منظور توسعه برنامه نویسی برای هر سه.

این حرکت به احتمال زیاد به علت اضطراب در WarnerMedia که تجدید سازمان مناطق مختلف کسب و کار خود را از آنجا به دست آورد توسط AT&T حدود 85 میلیارد دلار در سال 2018 است. پس از AT&T در زمان بیش از این شرکت که قبلا شناخته شده به عنوان زمان وارنر مدیران ارشد با سال نظارت از توزیع, برنامه نویسی, تبلیغات و فروش را ترک کرده اند. Kilar معراج به مدیر عامل مهمی در مارس تنها در خدمت به سوخت بیشتر recalibration.

AT&T خریداری این شرکت با یک چشم به سمت گسترش آن شرکت پیچک به تولید محتوا و مدیران فشرده و سخت به استفاده از تایم وارنر HBO خدمات به عنوان مرکز جدید گسترده تر جریان-تصویری خروجی است که ویژگی های بالا-لهستانی سری مانند “جانشینی” و “مراقبان” بلکه گسترده تر کرایه مانند قسمت های تکراری از “دوستان” و جدید, Seth Rogen, کمدی خودرو “آمریکایی ترشی.”

کار شده است یکی از آسان است. AT&T در زمان قابل توجهی برای اولین سوخت آن خرید و این صنعت به اصطلاح “جریان جنگ” را به خود جلب بسیاری از نهادهای قدرتمند به نزاع. Comcast نیز راه اندازی شد NBCUniversal خدمات طاووس در ماه های اخیر و ViacomCBS و کشف نشان داده اند که قصد پیوستن به نبرد بیشتر به طور کامل در هفته آمده است.

به عنوان رسانه ای بخش بیشتر تمرکز مشتاقانه در جلب رضایت مشتریان با بر روی تقاضا جونز برای خود سری های مورد علاقه آنها بالابر کردن فعالیت های خود و کار بر روی راه هایی برای مدیریت در دسترس بودن خود را در سری های مختلف در سراسر مشاهده “ویندوز.” در زمان است که می تواند به معنای تاکید بر باعث بیننده را به تماشای هر دو خطی و تلویزیون پخش آنلاين مطالب مربوط به همان سری یا ویژه و در کمتر از یک تکیه در گروه های جداگانه از کارکنان اختصاص داده شده به مدیریت خاص رسانه ها در سالن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>