وارن می درخشد Sanders باقی می ماند ثابت قدم و بلومبرگ طول می کشد ضرب و شتم در بحث دموکراتیک

صادر شده در: بروز رسانی:

شش دموکراتیک نامزد صرف بیشتر وقت خود را بر روی صحنه در لاس وگاس, نوادا, پاره یکدیگر جدا با یکی نامزد, بحث, پاریس مایکل بلومبرگ تحمل فشار از حملات.

تبلیغات

ماساچوست سناتور الیزابت وارن آمد تمام اسلحه فروزان برابر سابق نیویورک شهردار بلومبرگ فقط چند دقیقه به نهم بحث: “ما در حال اجرا در برابر یک میلیاردر که تماس زنان چاق, rimming, اسب رو ، و من نه صحبت کردن در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, من صحبت کردن در مورد شهردار بلومبرگ.”

“دموکرات ها یک خطر بزرگ اگر ما فقط جایگزین یک متکبر میلیاردر دیگر” وارن اضافه شده است.

بلومبرگ که وارد مسابقه 10 ماه پیش و پرش چهار متحده در تقویم اصلی و به جای آن تمرکز خود را از منابع مالی قابل توجه در 15 متحده و سرزمین های که رای در سه شنبه گفت که او “یک نیکوکار که به ارث نمی برند پول خود را ساخته شده اما پول خود را”.

“من صرف این پول برای خلاص شدن از شر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن – بدترین رئیس جمهور ما تا به حال” گفت: بلومبرگ. “و اگر من می توانید دریافت کنید که از انجام آن خواهد بود یک سهم بزرگ به آمریکا و به بچه های من.”

جنسیتی نظرات

وارن ادامه داد: به وحشی بلومبرگ ، نخوری رکورد خود در مسابقه و تاریخ از دیدگاه جنسیتی. در زمان بلومبرگ به نظر می رسید برای کلمات از دست رفته به عنوان او عصبی و خش بینی خود را.

“ما در حال رفتن به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با یک مرد که می داند که چگونه بسیاری از عدم اطلاع و موافقت نامه چکه چکه چکه از داستان زنان گفت: آنها شده اند مورد آزار و اذیت و تبعیض” وارن گفت.

بلومبرگ گفته بودند “بسیار کمی” عدم اطلاع توافق نامه. “هیچ یک از آنها متهم می کنند من از هر چیزی,” او اضافه شده است. “شاید آنها نمی مانند جوک گفتم.”

هر دو وارن و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در تلاش هستند تا دوباره مبارزات خود را پس از نمایش ضعیف در آیووا و نیوهمشایر.

بایدن berates بلومبرگ برای توقف-و-frisk

بایدن حمله بلومبرگ بیش توقف-و-frisk پلیس سیاست در شهر نیویورک است که هدف سیاه پوستان و لاتین. بایدن گفت: بلومبرگ سیاست پرتاب کرده بود “نزدیک به 5 میلیون جوان مردان سیاه و سفید کردن در مقابل دیوار” و او (بایدن) کار کرده بود با دولت اوباما برای پایان دادن به سیاست.

“این که آیا شما عذر خواهی یا نه این سیاست است. سیاست بود شنیع. و این در واقع نقض حق مردم می شود.”

بایدن گفته بلومبرگ که عذرخواهی برای این سیاست غلط بود و نه به اندازه کافی.

مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده صدای خود را به حمله به بلومبرگ گفتن حامیان در یک تجمع در شهر فینیکس, آریزونا: “من گوش او زد امشب.”

مخاطرات بالا

بالا بودن ریسک در این مناظره مشهود بود در داغدار حملات هر یک از نامزدها را نشانه رفته است ،

سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg و مینه سوتا سناتور ctq رد و بدل barbs. این دو در حال مبارزه با آن را برای “نسیم” moniker. Buttigieg نمی خواهد اجازه دهید تا در این واقعیت است که Klobuchar شده بود و قادر به نام رئیس جمهور مکزیک در یک مصاحبه. Klobuchar بود مشخصه لرزاند: “من آرزو می کنم همه به عنوان کامل به عنوان شما پیت” او به او گفت sarcastically.

ساندرز در دفاع از سوسیالیسم

ورمونت سناتور برنی ساندرز که حزب سوسیالیست دموکراتیک نژاد ماند درست به خود در سراسر منحرف حملات و دفاع خود را مدیکر برای همه پیشنهاد.

زمانی که بلومبرگ سعی برابر سوسیالیسم با کمونیسم ساندرز آن را به نام یک “شات ارزان” و تبدیل بحث دموکراتیک به سوسیالیسم و گفت: “ما در زندگی در راه های بسیاری در یک جامعه سوسیالیستی در حال حاضر. مشکل این است که دکتر مارتین لوتر کینگ به ما یادآوری کرد. ما سوسیالیسم برای ثروتمندان است. ناهموار فردگرایی برای فقرا است.”

بحث می آید در یک محوری زمان سه روز قبل از نوادا ریاست جمهوری قفقاز برای اولین بار در یک دولت شناخته شده برای آن متنوع تر جمعیت پس از مسابقات در عمدتا سفید, ایالت آیوا و نیوهمپشایر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>