‘شستشو, پوشش, جلوگیری از’: چند میلیون دلار تبلیغات حمله رعد اسا راه اندازی برای جلوگیری از coronavirus


مقامات راه اندازی خواهد شد چند میلیون دلار ملی تبلیغات حمله رعد اسا در یکشنبه تشویق استرالیایی به شستن دست های خود و اجتناب از تماس اگر آنها بیمار هستند به عنوان دولت گام تا تلاش خود را برای محدود کردن گسترش coronavirus.

این کمپین شامل لکه های تلویزیون و دو صفحه کامل روزنامه تبلیغات این برنامه شامل یک نامه از نخست وزیر اسکات موریسون وزیر بهداشت گرگ شکار و افسر ارشد پزشکی استاد برندان مورفی هشدار در مورد عفونت های ویروسی و آنفلوآنزا یا سرماخوردگی-علائم مانند.

Australian Government coronavirus advertising campaign.

دولت استرالیا coronavirus تبلیغات انتخاباتی است.

نیز وجود خواهد داشت یک 30 ثانیه تبلیغات ویدیویی به نام “بهداشت خوب از اینجا شروع می شود”.

30 میلیون دلار بهداشت عمومی کمپین بخشی از دولت 2.4 میلیارد دلار بسته طراحی شده برای کمک به جلوگیری از گسترش این بیماری است. سلامت طرح همچنین شامل $205 میلیون دلار برای 100 pop-up تنفسی درمانگاه و 100 میلیون دلار برای یک tele-health خدمات اجازه می دهد مردم را به مشورت از راه دور.

تبلیغات

“همانطور که شما بدون شک خواهد بود آگاه [coronavirus] دهکدهای را تحت تاثیر قرار بسیاری از سراسر جهان از جمله استرالیا هر دو در خانه و خارج از کشور” در این نامه می گوید: مثال گلو درد و تب و سرفه و تنگی نفس که ممکن است نشانه ای از این بیماری است.

“آن را با این حال می تواند عواقب جدی برای یک درصد از موارد به خصوص افراد مسن و آسیب پذیر است.”

در این نامه خواستار عمومی به نگه دارید تا تاریخ از طریق رسمی دولت منابع از جمله هوشمند مسافر و وزارت بهداشت.

“دولت استرالیا افزایش یافته غربالگری اقدامات بین المللی برای ورود و ممنوع و غیر شهروندان استرالیا از ورود به شدت تحت تاثیر کشورهای” در این نامه می گوید.

پیشگیری از نکات ذکر شده در سراسر کمپین تبلیغاتی شامل شستن دست و اغلب با آب و صابون و اجتناب از تماس با افراد دیگر هنگامی که احساس ناخوشی.

رسمی مشاوره همچنین توصیه آزمایشات coronavirus تنها باید توسط کسانی که علائم و اخیرا در بازگشت از خارج از کشور شده اند و یا در تماس مستقیم با کسی تایید به این بیماری است.

“شامل گسترش عفونت مانند [coronavirus] پایین می آید به هر استرالیایی بازی خود را با مراقبت از خود و بهداشت و به دنبال یکدیگر و مطلع باشید.”

نامه ای خواهد شد از ویژگی های خورشید-هرالد روز یکشنبه عصر یکشنبه تلگراف هرالد سان و دوشنبه نسخه ای از استرالیاو همچنین به عنوان مقالات یکشنبه در Brisbane Adelaide, پرت, Launceston, کانبرا و در سراسر قلمرو شمالی.

نسخه از این مشاوره نیز از ویژگی های بر روی بیش از 2200 تبلیغات در سایت در اتوبوس و ایستگاه های قطار و مراکز خرید و همچنین به عنوان نقاط در رادیو دیجیتال و رسانه های اجتماعی.

30 ثانیه تبلیغات ویدیویی از آژانس کربن خلاق به نام “بهداشت خوب از اینجا شروع می شود” تکرار سه مرحله است.

کمپین تبلیغاتی بررسی خواهد شد و به روز شده به عنوان توصیه های پزشکی از افسر ارشد پزشکی برندان مورفی تغییرات.

بیشترین بازدید فیلم ها در سیاست

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>