واشنگتن وعده 1 میلیارد دلار برای coronavirus واکسن به عنوان همه گیر خطرات رشد

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال $2.5 میلیارد دلار از کنگره برای مبارزه با کروناویروس اپیدمی و ایالات متحده و کره جنوبی ارتش با توجه به پوسته پوسته شدن پشت آموزشی مشترک به عنوان ویروس در اروپا و خاورمیانه است.

تبلیغات

کشورها در سراسر جهان در حال افزایش تلاش ها برای جلوگیری از یک بیماری همه گیر آنفلوآنزا مانند ویروس است که نشات گرفته از چین در اواخر سال گذشته و در حال حاضر آلوده بیش از 80,000 نفر 10 بار بیشتر موارد از کوروناویروس سارس.

کاخ سفید گفت: بیش از 1 میلیارد دلار از درخواست ویروس بودجه را نسبت به توسعه یک واکسن در حالی که دیگر بودجه می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان و انباشت تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک.

آمریکا و کره جنوبی ارتش گفت: آنها ممکن است کاهش آموزش های مشترک با توجه به نصب نگرانی در مورد گسترش coronavirus در یکی از اولین نشانه های بتن ویروس, خرید اینترنتی جهانی نظامی ایالات متحده فعالیت است.

افشای آمد در سفر خود به ایران توسط کره جنوبی وزیر دفاع Jeong Kyeong-دوو اذعان کرد که پس از مذاکرات با وزیر دفاع ایالات متحده امریکا خوانده شده را علامت Esper که 13 کره جنوبی نیروهای تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

“ما در خصوص این وضعیت به عنوان یکی از جدی” Jeong یک کنفرانس خبری گفت اضافه کرد که او تا به حال نظامی به حالت تعلیق در تعطیلات و خاموش-پایگاه را ترک کنند.

“ما نیز محدود حرکت خود را در سراسر کشور است.”

پیشتر در روز دوشنبه ارتش ایالات متحده گفت: 61 سال در کره جنوبی که تست مثبت برای این ویروس به تازگی بازدید از یک پایگاه نظامی آمریکا در جنوب شرقی شهر Daegu.

این زن که بیوه یک سابق آمریکا servicemember در بازدید از یک فروشگاه در اردوگاه واکر در فوریه. 12 و 15 نظامی گفت. این اولین عفونت متصل به نیروهای آمریکایی و کره جنوبی که تعداد مورد 28,500 سربازان آمریکایی در شبه جزیره.

نیروهای آمریکایی و کره جنوبی گفت: آن بود که افزایش خطر سطح به سطح “بالا” در سراسر کشور. این خواست نیروهای ایالات متحده برای محدود کردن سفر و “استفاده از احتیاط شدید در هنگام سفر کردن-نصب و راه اندازی.”

کره جنوبی – که هنوز از لحاظ فنی در جنگ با ایران مسلح به شمال است که اکثر ویروس موارد در آسیا و خارج از چین و گزارش 60 مورد جدید در روز سه شنبه افزایش تعداد بیماران آلوده در کشور به 893.

از موارد جدید, 16 بودند که در جنوب شرقی شهر Daegu که در آن یک کلیسا در مرکز شیوع واقع شده است و 33 بودند از North Gyeongsang, استان, سلامت, مقامات گفت.

آمریکایی ها باید از همه غیر ضروری سفر به کره جنوبی با توجه به شیوع کروناویروس, مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در روز دوشنبه گفت:.

ژاپنی, وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت که خیلی زود به بحث در مورد لغو توکیو بازی های المپیک تابستانی که در جولای 24, با توجه به کوروناویروس. ژاپن 850 موارد بسیاری از کشتی کروز و ثبت چهار مرگ و میر.

سوالات افزایش یافته است در مورد اینکه آیا به بازی های المپیک باید نقل مکان کرد و یا لغو لندن با یک نامزد شهرداری گفت: لندن آماده برای میزبانی این بازی ها در صورت نیاز.

اوج در چین

چین گزارش داد افزایش جدید کروناویروس موارد در هوبئی استان کانون شیوع روز سه شنبه در حالی که بقیه کشور را دیدم یک چهارم مستقیم روز کاهش می یابد.

هوبئی تا به حال 499 جدید موارد تایید شده در فوریه. 24 ملی کمیسیون بهداشت گفت: از 398 یک روز زودتر و رانده شده به طور عمده توسط عفونت های جدید در استان ووهان.

سرزمین اصلی چین گزارش 508 موارد جدید از 409 on Feb. 23 آوردن تعداد به 77,658.

این بیماری همه گیر در چین به اوج خود رسید و بین Jan. 23 Feb. 2 و دارای کاهش بوده است پس گفت: سازمان بهداشت جهانی (WHO). چین اقدامات قفل کردن شهرستانها و به شدت محدود کردن جنبش از مردم احتمالا مانع از صدها هزار مورد آن گفت.

“آنها در یک نقطه در حال حاضر که در آن تعدادی از درمان مردم بیرون آمدن از بیمارستان هر روز خیلی بیشتر از بیمار رفتن گفت:” سر این که هیئت در چین, Bruce Aylward.

ایتالیا در روز دوشنبه شد جدید خط مقدم در مبارزه با کروناویروس با 220 موارد گزارش شده از فقط سه روز جمعه ، مرگ و میر در ایتالیا می ایستد در هفت.

مقامات ایتالیایی اعلام کرده اند مهر و موم کردن بدترین متاثر از شهرهای مدارس بسته و متوقف کارناوال در ونیز که در آن وجود دارد دو مورد.

کویت و بحرین و عمان و افغانستان و عراق گزارش اول خود را جدید کروناویروس موارد در افرادی که تا به حال شده به ایران که در آن تلفات شد 12 کشته و 61 آلوده. بسیاری از ايران عفونت در شیعه به شهر مقدس قم.

آسیایی, سهم بازار در تلاش بودند برای ایجاد ثبات در روز سه شنبه پس از افزایش موارد خارج از سرزمین اصلی چین و ترس از یک بیماری همه گیر فرستاده بازارهای جهانی به سقوط.

برخی از نمایندگی های ذکر شده در وال استریت ژورنال در گزارش ممکن است واکسن به عنوان کمک به تمایلات هر چند انسان آزمایش از مواد مخدر شروع ممکن است تا پایان مارس.

بازارهای سهام اروپا دچار بزرگترین رکود پس از اواسط 2016 در دوشنبه, طلا افزایش یافت و به هفت سال اخیر نفت و سقوط 4 درصد.

داو جونز صنعتی و S&P 500 ارسال شده خود را در بزرگترین روز در صد قطره در بیش از دو سال و نزدک به حال یکی از آن بدترین روز از ماه دسامبر سال 2018 است.

وال استریت ترس سنج CBOE Volatility Index شروع به پریدن کرد به یک سال ،

که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: کلمه “همه گیر” آیا هنوز مناسب نیست حقایق است.

“ما باید تمرکز بر مهار در حالی که آماده شدن برای یک پتانسیل همه گیر” او به خبرنگاران در ژنو گفت که این دنیا نمی شد شاهد یک uncontained گسترش و یا در مقیاس بزرگ مرگ و میر.

در خارج از سرزمین اصلی چین, شیوع بیماری گسترش یافته است به حدود 29 کشور و سرزمین با مرگ و میر حدود دو دوجین با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>