‘زنبور شبکه’ تولید کننده تیم با کیریل Serebrennikov در “یوزف منگله” سازگاری (منحصر به فرد)

روسی فیلمساز کیریل Serebrennikov که آخرین فیلم “لتو” رقابت در جشنواره کن در سال 2018 است teaming با “زنبور شبکه” تولید کننده چارلز Gillibert برای انطباق با پرفروش ترین رمان فرانسوی “ناپدید شدن یوزف منگله.”

برنده معتبر Renaudot جایزه در سال 2017, Olivier گوئز رمان “ناپدید شدن یوزف منگله” منتشر شد در بیش از 30 کشور و توصیف فراری سال از نازی دکتر یوزف منگله که پناه در جنوب امریکا در پایان جنگ جهانی دوم است.

بررسی عذاب و روان از یک جلاد, داستان است گفت: از طریق چشم از منگله به عنوان او تلاش می کند برای فرار از سرنوشت خود و سفر از پاراگوئه به برزیل جنگل. در طول سفر خود منگله نیز می بیند که جهان در حال تحول و آگاه می شود از جنایات نازی ها. همراه با برنده Renaudot جایزه کتاب نیز مشتعل بحث در مورد همدستی برخی از کشورهای آمریکای جنوبی نسبت به سابق نازی مقامات.

Serebrennikov که فیلم جدید “پتروف” در حال حاضر در تولید نوشت: اقتباس از رمان خود را با حمایت از گوئز.

محبوب ترین ها در انواع

“کیریل Serebrennikov یکی از بزرگترین معاصر روسیه فیلمسازان و ما بسیار افتخار به
کار با او در این پروژه گفت:” Gillibert که به دست آورد حقوق به کتاب و تولید فیلم خود را از طریق پاریس-بر اساس بنر CG سینما. ایلیا استوارت در روسیه اعتیاد به مواد مخدره تولید (“فارسی درس”) و خولیو Chavezmontes در مکزیک بنر پیانو (“Memoria”) هستند و شرکت تولید فیلم است.

Gillibert اشاره کرد که Serebrennikov بود “پرشور در مورد این رمان و به مفرد و بلند پروازانه تفسیر آن…گفتن منگله داستان از دیدگاه یک چالش دشوار اما کیریل است
موفق به پیدا کردن زاویه سمت راست.”

Gillibert که اعتبارات عبارتند از: Olivier Assayas را “زنبور شبکه” و نامزد جایزه اسکار فیلم “موستانگ” گفت: Serebrennikov فیلمنامه را به تصویر می کشد “متافیزیکی فرار از مصرف احساس گناه (و) پنهان تاریخ اروپا که در می یابد جذاب پژواک با زمان ما است.”

Serebrennikov در حال حاضر نگاه در تولد فاشیستی و بلاغت خود را در سال 2016 فیلم “دانشجو” که جهان برای اولین بار در سازمان ملل متحد خاصی توجه در جشنواره کن.

CG Cinéma را پرستیژ صف شامل Leos Carax را “آنت” با ماریون کوتیار و آدم راننده و Mia Hansen-Løve را “برگمن جزیره” با Tim Roth.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>