سازمان دیده بان جاستین بیبر ابداع Infinite ‘جالب’ رقص, بحث در مورد مبارزه با تام کروز در “همسفری کارائوکه’

“آن بوده است مدت زمان طولانی بسیاری اتفاق افتاده است” جاستین بیبر می گوید: در آغاز بازگشت به “همسفری کارائوکه” در James Corden, میزبانی “دیر به دیر نشان می دهد.” “من یک مرد متاهل, من سبیل.”

این جفت ارز نیز یک عفونی شیمی است که حمل خود را از طریق گفتگوی بورسی — که محدوده از ایجاد یک Infinite برای رقص بیبر اخیر آمار “جالب” به نیمه جدی بحث بیبر طنز صدای جیر جیر از چند ماه به عقب در مورد تمایل به مبارزه با تام کروز. “من فقط احمق بودن به صداقت” بیبر گفت. “احمق نیست اما پس از آن مردم بودند مانند” آره, من می خواهم به دیدن این اتفاق می افتد و پس از آن من بود ” شما می دانید چه ؟ که در واقع می تواند خنده دار.’ و من می خواهم آن را انجام داده اند.” کمیک ارز رخ که در آن Corden, توصیه بیبر به کار تا به مبارزه کروز — با شروع مبارزه با Corden.

“من فکر نمی کنم این امر می تواند بسیار سرگرم کننده برای شما. من باید می گویند اگر من و شما باید یک مبارزه شما برنده شوید. من فکر می کنم اگر شما و تام کروز, مبارزه, من می خواهم به عقب تام هر روز هفته” Corden می گوید. بیبر پاسخ “کاملا نه. من در تلاش برای اجازه نفس من در راه اما مطلقا هیچ راه است. او را نه پسر شما در فیلم است.”

این جفت ارز نیز انجام همسفری نسخه کارائوکه از “نیت” نیز از بیبر آلبوم جدید “تغییرات” و همچنین در اوایل بازدید مانند “عشق خود” (از “هدف”) و 2009 را “One Less Lonely Girl.” این دو حتی شتافت طریق نسخه Lisa Kudrow را “بد بو گربه” از یک پیش قسمت از “دوستان”.

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>