سازمان دیده بان لیدی گاگا منجر ستاره نکردم ‘نماز’ با Celine Dion, John Legend and Andrea Bocelli برای “با هم در خانه’

لیدی گاگا, John Legend, سلین دیون و Andrea Bocelli آورده “یک جهان: با هم در خانه” به افزایش چهار بخش هماهنگی و همراهی پیانو نوازنده Lang Lang — با “نماز” این آهنگ که شد الهام بخش استاندارد پس از دیون و Bocelli ثبت آن را به طور جداگانه و با هم 21 سال پیش.

آن را تنها به ظاهر در دو ساعت نخست-زمان برنامه تلویزیونی توسط Bocelli که ممکن است در واقع تعداد به عنوان بزرگترین ستاره پاپ هفته پس از عید پاک یکشنبه live-stream از میلان شد بازدید بیش از 30 میلیون نفر در یوتیوب. برای بانوی دل شکسته که دریافت اعتبار برای گردآوری خاص آن bookend به شماره او شروع به آن را با کمی کمتر از دو ساعت زودتر یک پیانو تفسیر از چارلز چاپلین به “لبخند.” افسانه تا به حال نیز به نظر می رسد پیش از آن در برنامه تلویزیونی در یک duet with Sam Smith.

به عنوان با دیگر مشترک حضور در نمایش های bravura اجرای برنامه به نظر می رسد که ثبت شده است به طور جداگانه و ساخته شده بر روی یک دیگر به خوبی همسان آوازی تن با وجود های مختلف صفحه اصلی “استودیو” تنظیمات و بدون درز ویرایش.

این آهنگ در اصل ثبت شده توسط Dion در زبان انگلیسی و Bocelli در ایتالیایی برای موسیقی متن فیلم در سال 1998 فیلم انیمیشن “Quest for Camelot.” دیون و Bocelli همچنین انجام یک دوئت نسخه ای که به نظر می رسد در مربوطه آلبوم انفرادی در سال 1999. “نماز” به دست آورده ترانه سرایان دیوید فاستر, Carole بایر Sager آلبرتو Testa و تونی Renis یک نامزدی اسکار برای بهترین ترانه در ’99 و آن را برنده گلدن گلوب در این رده است. (Dion پس از آن منتشر شد یکی دیگر از دوئت نسخه با Josh Groban.)

“نماز” بود که اوج نه فقط در دو ساعت نخست برنامه تلویزیونی به اشتراک گذاشته شده توسط شبکه های بزرگ اما هشت ساعت موسیقی در همه, به عنوان شهروند جهانی پیش نمایش ستاره نکردم اصلی پخش با شش ساعته جریان نمایش در سیستم عامل های دیجیتال است که شامل ده ها تن بیشتر اجرای برنامه.

یک آهنگ با این که خیلی آوازی و مشهور شلیک شد و بدیهی است که رفتن به این سایت متعلق به اوج روز طولانی از موسیقی است. این بود که بلافاصله قبل از شب بزرگترین, تک ستاره, تیلور سویفت که خواند به همان اندازه عاطفی اما کمتر خوش بین تصنیف سرطان با مضمون “به زودی شما بهتر است.”

آهنگ بالا بردن پر از حد از دو ساعت که Keith Urban پوشش استیو Winwod را “بالاتر از عشق” یا افسانه و اسمیت آواز Ben E. King s “Stand by Me.” Billie Eilish و Finneas زنده ’60s کلاسیک می شود که کمتر از تجدید حیات “در حال حاضر آفتابی است.” اما رولینگ استونز در حال تقسیم صفحه نمایش سرگرم کننده با عملی تر پیام “شما همیشه نمی توانید آنچه شما می خواهید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>