سازمان دیده بان زندگی می کنند ما Bob Odenkirk مصاحبه پس امشب ‘Better Call Saul’ در 7 P. M.

پیدا کردن که چرا امشب قسمت از “Better Call Saul,” “تغییرات آن همه” برای شخصیت اصلی Saul Goodman, بازی های برگزار شده توسط Bob Odenkirk, در در عمق زندگی می کنند, مصاحبه با سری ستاره در “انواع پس از نشان می دهد.”

پس از این قسمت برای اولین بار (7 pm PST 10 pm EST) سر را به انواع’s Instagram برای زنده جلسه پرسش و پاسخ با Odenkirk رفتن بیش از تمام جزئیات از بعد بازی تغییر قسط از AMC نشان می دهد.

هشدار اسپویلر, بحث پیش رو!

“Better Call Saul” طرفداران شده اند نیروبخش برای لحظه ای است که نشان می دهد نیروی هدایت — رابطه بین جیمی مک گیل (Bob Odenkirk) و کیم Wexler (Rhea Seehorn) — sours.

این واقعیت که کیم نشان نمی دهد تا در همه در “Breaking Bad” که طول می کشد محل زیر جیمی تحول کامل به سائول گودمن پشت کردن ترس است که این ارتباط به نحوی به پایان می رسد در ژنده پوش. عنوان به این هفته قسمت “Wexler v. گودمن” نیز به نظر می رسد صمیمی که دو کاراکتر — که رفتن در جهات مختلف در تمام فصول — به زودی ممکن است پیدا کردن آن واگرا مسیرهای غیر قابل فسخ.

و پس از آن وجود دارد “سائول” showrunner پیتر گولد مرموز post on Twitter: “امشب قسمت از #BetterCallSaul تغییرات آن است. شوخی نمی کنم. TomSchnauz نوشت: Michael Morris کارگردان و مکان من شرط می بندم شما در حال انتظار نیست.” پیوستن به “Better Call Saul” ستاره Bob Odenkirk در پایان AMC قسمت برای چت شکستن همه چیز را که اتفاق افتاده است امشب.

در ضمن ما قبلا “انواع نشان می دهد پس از” قسمت از جمله شب گذشته در گفتگو با کمدین و معشوق مهمان خانه J. B. Smoove, که به ما کامل مختصر و مفید در HBO فصل آخر “محدود کردن شور و شوق خود را.”

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>